18
  • Merces
    #18
    ......... heh nem csak az én agyvizem forrt el.....
  • kalapos01
    #17
    Én is ezen röhögök. Itt szajkózza, hogy bukás a Transformers 3, csak azt nem tudja, hogy hol olvasta. :))
  • cateran
    #16
    Engem meg az nyugoz le, hogy keptelen vagy felfogni, hogy a 2. reszhez kepest teljesitett szarabbul (es a 2. reszhez kepest keltett csalodast) Vajon mi az az agykapacitas, ami mar elegseges ennek a megertesehez? Cserebogar-szint?
  • Ender Wiggin #15
    Végre nem azt olvasom, hogy mekkora bukás a Transformers 3. Csak felfogtad.
  • tibisan
    #14
    "Szar film volt, ezért sokakat érdekelt."
    ez se rossz.. olvasgatással hova jutottál.
  • tibisan
    #13
    lukra cuppantál.
    hogy hozna száz milliókat , ha alig érdekelne valakit ,te..
    vérpista.. nem irom le mégegyszer , hátha valaki érti a poént..

  • zetortraktor
    #12
    "úgy is annyira szar film volt a 3 is.alig érdekelt valakit.."

    Rohadtul nem vagy képben, szerintem még olvasgass.

    Szar film volt, ezért sokakat érdekelt. Ezt akartad írni.
  • tibisan
    #11
    jaaaaj de jó...úgy is annyira szar film volt a 3 is.alig érdekelt valakit..
    csak pár száz milkó dollárt hozott világszerte.
    spilberg biztos lát jövőt benne, ha már ott volt a háttérben...csak akkor a jurassic park folytatásától mért fosott , ha ebbe feccöl zsét...kellemetlen nem-meglepetés..
    "a robotok természetüknél fogva maradnak"...ez olyan szép volt.
    viktor ebből a részből még egy cikket légyszives, mert elakadtam ..köszi.(úgyis
    ebben a trans-os témában nagyon ott vagy)
  • tatish
    #10
    Annyi bőrt húznak le a témáról amennyit nem szégyelnek mert most még jól eltudják adni a 'jónépnek , de majd ha kijön a 8. rész amire már a kutya sem kíváncsi akkor előállnak egy tényleges reboottal és kezdődik minden elölről.
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    Csak a gyenge akaratúak olvasták volna el.
  • zetortraktor
    #8
    Egy. Nem olvasná el mindenki. Sőt, alig olvasnák el, mert senki nem olyan hülye, hogy elolvassa.. Kettő:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, hogy tetszik?
  • Babidi
    #7
    Hiába lenne kiírva h SPOILER, attól még ugyan úgy elolvasnád, mert az emberi természet már csak ilyen, h vajon még is mi lehet az a nagy titok. Ezzel, h nem lett oda biggyesztve, csak fegyvert adtam mások kezébe, ami nem más, mint a piszkálódás és a cinkelés.
  • Mister
    #6
    A Transformersben szpojler egy SZINÉSZNŐ lenne... :D
  • zetortraktor
    #5
    Jesszusom. Spoiler a Transformersben. Durva lenne.
  • Lejti3
    #4
    Babibi: Megatron visszahozása már megvolt, a Napos dolog is. Unicron pedig túl abszurd ellenfél.
  • nessboth
    #3
    kössz bazzer, sztem meséld el a váratlan jeleneteket is meg, h kivel mi történik...
  • fergusonpapa
    #2
    kösz..jó h holnap néztem volna meg...legalább leirnád h spoiler..jézusom
  • Babidi
    #1
    A Transformers 3-ban teljesen lesújtott ama jelenet, amikor a kedvenc robotomat, aljas módon megölte az áruló fővezér. A folytatást, meg bíznák ide apira - legalább is a történetet. Vissza hoznám Megatront, mint Galvatron, Unikron segedelmével - akinek a Napunkra fáj a foga -, és végre a Dinobotokat is színre léptetném.