14
  • Zombee
    #14
    Rossz neked. Gondolom, a régi sztorikat, sorozatokat, képregényeket nem ismered.
  • chuky123
    #13
    Michael Bay jó sok jelenetet "lopott" régebbi fimjéből a 2005 Sziget-böl
    The island same scene
  • Lejti3
    #12
    Am nálam mind 100%
  • Lejti3
    #11
    bmw: ha a második jobban bejött, mint az egy, akkor ez még annál is jobban fog tetszeni;)
  • bmw
    #10
    A 2. resz Nekem meg jobban bejott mint az 1. Ezt meg nem lattam....
  • NEXUS6
    #9
    Amúgy a poénok szerintem jók voltak benne.
    Volt 1-2 jelenet, amit meg kellett volna vágni, kicsit sok volt már a kallandból.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Monnyuk szerintem pojén volt az is amikor a repülőmókusember kommandeósok felmentek gyalog a 43. emeletre, hogy onnan ugorjanak rá a robotokra :)))


    Ja és a 3D sem volt az igazi.
  • NEXUS6
    #8
    ígyvan, együnk szart! Hiszen 500 millió légy nem tévedhet!

  • sandor8206
    #7
    és még mondják, hogy hülye amcsik? a világ többi rész meg sikerre viszi ezt a "szart"
  • Ender Wiggin #6
    Szánalmas spekuláció az egész, amit írkálsz, állandóan a bukásról vizionálva. A film 9 nap alatt elérte az 500 milliót, ami rekord a mozifilmek történetében. Ennyi. A többi csak süketelés
  • NEXUS6
    #5
    Hát inkább a kettő között valami.
  • IMYke2.0.0.0
    #4
    Mert a 16-17 éves hülye picsák jobbak?
  • NEXUS6
    #3
    Érdekes, hogy van egy csomó csajszi ismerősöm, akinek szintén bejön. Á, már a csajok sem a régiek!

    Szerencsére! Hiszen mit kezdenék 40 éves picsákkal?
  • Lejti3
    #2
    Itt is tele volt a terem, max 3 kisgyerek volt, de azok szülő nélkül.
  • KP27
    #1
    szerintem a film sikere holt egyszerű. rengeteg kisgyereket érdekel, akivel apuka anyuka kénytelen elmenni. máris 3-4 eladott jegy. a 2. részt 8 éves unokaöcsémmel néztem közösen én is a moziban. fostam hogy nem engedik majd be a moziba, erre tele volt a terem csupa óvódás korúakkal. Persze mind szülővel. A 3. részt ismét csak unokaöcsémmel néztem, aki immáron 10 éves. A tapasztalat ugyanaz volt, mint a második résznél. Rengeteg kisgyerek szülővel a termekben.