27
  • Ferrer
    #27
    Várjál már, akkor ő most egy összeesküvő, ugye?
  • Ferrer
    #26
    Valóban letarolta a fészt az Orkut, a Buzz meg a többi ilyen erőlködése is a Google-nek :)
  • hawkie22
    #25
    Én csak azt nem értem, hogy mitől olyan nagy szám a FB. Nekem is van fiókom ott, megvannak az ismerőseim, de jó ha heti kétszer ránézek az oldalra, hogy volt-e valami, vagy még annyiszor sem, hisz minden "fontosabb" FB-s akcióról kapok e-mailes értesítést.
    Szóval nem tudom, mi olyan nagy szám benne, hogy millióan képesek még nyáron is a döglesztő melegben inkább bent tespedni a szobában, nyomkodni a gombokat valami hülye chat miatt ahelyett, hogy inkább mennének strandolni, biciklizni vagy tudomisén. (Erre most jöhetne az, hogy én mit keresek ilyenkor gép előtt, de jelenleg betegen fekszem itthon, egyébként meg sajnos olyan a munkám, hogy nyáron is dolgoznom kell, kivéve, ha szabim van. De akkor meg nem gép előtt ülök, hanem a Balcsin süttetem a seggem. :D)
  • gkalcso
    #24
    FB-S-M$ hívást kaptam ;)
  • Egerwin
    #23
    A facebook hamarosan megy a süllyesztőbe, ha megnyitják a nagy nyilvánosságnak is a google+ -t :D.
  • llaszlo
    #22
    Én eddig sem nagyon használtam az FB-t ezután sem fogom. Van 2 zárt csoport amik a munkához kellenek azt nézegetem de kb ennyi.
  • sajtosnudli
    #21
    Nem ez a legnagyobb problémájuk de mivel a facebook-ról szól a cikk, ezért miért kéne másról írniuk?....
  • maxy182
    #20
    Remélem fosik a zsidófiú szája a Google+-tól...

    (kéretik nem moderálni a hsz-emet, nyílt titok, Zuckerberg vallása)
  • Rage47
    #19
    meleg van
  • syn7h37ic
    #18
    Ez hihetetlen. Az emberek legnagyobb problémája, hogy nem megy a féjszbúk, vagy lassú. Mennyetek inkább ki a szabadba kirándulni!
  • sajtosnudli
    #17
    Nekem a "chatfalam" ronda és átláthatatlan lett, nem értem minek mutatja azokat is akik nincsenek is fent....
  • Tomikapc
    #16
    " Írtak rá egy szép for ciklust, az futott órákon keresztül."

    Ezt csak a vicc kedvéért írtad ugye? :D
  • duke
    #15
    "Videotelefonálási lehetőséget vezetett be a Facebook"

    Kar, hogy par eve tonkre ment a videomagnom, most lehetne vele telefonalni. :))
  • Rage47
    #14
    adok meghívót, ha irsz emailt
  • sanyicks
    #13
    már terroristák kezébe került, ott terjedt az arab forradalom :)
  • Artyy
    #12
    Az a jó mikor kommentálsz valamit és nem jelenik meg csak órákkal később vagy agyáltalán meg se jeleník. Hu hányszor szitkozottam ez miatt... majdnem kiakadt a barátnőm h mért nem válaszolok xD facebook jöhet a google+ nagyon is.
  • Sir Ny
    #11
    "ugye nem csak annyi hogy 1 kat frisitve a fájlok és mindenkinek uj "

    Tényleg nem. Mind az egymilliárd felhasználónak egyesével állítja be a szerver. Írtak rá egy szép for ciklust, az futott órákon keresztül.
  • netperformer
    #10
    Csak nehogy a terroristák kezébe kerüljön a facebook.
  • fergusonpapa
    #9
    annak oka az uj üzenet küldö rendszer bvezetése,ugye nem csak annyi hogy 1 kat frisitve a fájlok és mindenkinek uj :) idö kel mig átál emiat voltak stabilitási gondok igy lekapcsolták az egészet pár óráa.

    szerintem megérte,minden egybe van s egyszerübb,nincs 400 üzenet egy embernek hanem egybe nyilik az egész :)
  • FoodLFG
    #8
  • pasi29uk
    #7
    Nekem momentán azt mutatta, hogy kaptam üzeneteket csak nem volt hajlandó megnyitni... átmeneti hiba, orvosoljuk... :S
  • szasz85
    #6
    komoly gond ez
  • alippai
    #5
    Irigylem az emberek problémáit :D
    Lassú a facebook, hibaüzenetet dobál :P
  • szasz85
    #4
    ne legyél te abban olyan biztos, tegnap vagy tegnapelőtt(?) Angliából alig lehetett elérni, lassú volt és állandóan hibaüzeneteket kaptál.
  • sanyicks
    #3
    gtalk...
  • fergusonpapa
    #2
    meglepödnél,ha tudnád h csak nálunk döcögös a fész.(a meg pár kisebb országban)
  • mjevsrsh
    #1
    Elöbb nem ártana kicsit stabilabbá és megbízhatóvá tenni....