173
Spiral Knights (STEAM-en játszható ingyenes MMORPG Hack n Slash)
  • Danyi95
    #13
    Én is a sisak miatt kezdtem el! Ott tartok hogy ilyen kockákat kéne gyűjteni és eladni vagy mi... :D Onnan még mit kéne csinálni ahoz hogy meglegyen a sisak? Kb mennyi idő még?
  • Fpocok
    #12
    Én is belejöttem most. Bár a tier 4es cuccokhoz nagyon sok energy kell... venni nem fogok, az biztos.
  • Optimus Prime
    #11
    Én először a TF2 sisak miatt próbáltam ki. Szórakoztató bugyuta játék. A harcrendszere, ami minden visz. xD
    Azok a lila kockák engem Energon kockákra emlékeztetnek, de az ugató mókusok se semmik.
  • Fpocok
    #10
    Töttöggyön má fel az enerdzsim, játszani akarok! :D
  • BladeW
    #9
    Jó kis játék, és egész jól el lehet lenni ingyenesen is vele. Én most tier2-ben vitézkedek.
  • Zsolek123
    #8
    Csak a tréninget nem tudod, minden mást már lehet többen
  • Fpocok
    #7
    Szerintem nem... de a sebzést azt látod... egy idő után rájössz mibe mennyit kell ütni.
  • lolSL
    #6
    ellenfelek HP-ját lehet látni valahol? csak ütögetek de nem érzem mekkora hatása van
  • Fpocok
    #5
    Elején van rövid gyakorló pálya... utána már lehet. Kb 5 perc
  • FZoleee
    #4
    1 óra alatt megvan az a sapi, nyomd egyedül :D
  • SzirmosSzisza
    #3
    Lehet már az elején is együtt nyomni ?
    Kell a sapi :|
  • Zsolek123
    #2
    Régebben öcsémmel sokat játszottunk vele, még a Steam-es korszaka elött.
    Lehet, hogy meggondolom magam és újra elkezdem... Ami a legfontosabb az, hogy egyedül neki se szabad állni, kell valaki akit ismersz játékon belül, és vele tudsz menni játszani.
  • Fpocok
    #1
    Online játszható fantasy szerepjáték a Sega és a Three Rings jóvoltából.

    Gameplay+Commentary:


    Amennyit eddig láttam belőle: Rövid tutorial után van egy főváros, ahol lehet AHzni, tradelni, kraftolni, gyakorolni a játékmechanikát: csapdák, bombák stb...
    Van mindenféle tündi bündi ellenfél: vérmókus, zselé, szellemcicák, meg van ilyen lila valami, ami egy rendes görgős irodaszékkel támad
    Az insták random generálódnak és egyre nehezednek (vannak bossok is). Több TIER insta is van, amiket fejlettebb felszereléssel lehet elérni.
    Játszható egyedül is, de igazából coopban sokkal jobb. Akár ketten vagy négyen, barátokkal vagy idegenekkel... nekem nagyon tetszik eddig, nagy móka.
    Ha szereted az ilyen játékokat, akkor mindenképpen érdemes kipróbálni. Mellesleg nem olyan egyszerű később, mint amilyennek látszik a videókon.