531
HUAWEI IDEOS S7 SLIM tulajok topikja
  • purbu
    #491
    Sziasztok.Tud nekem valaki infót a tTorrent pro rol mondani mert ha leszedek egy filmet nem megy vissza a feltöltés.Ja és még egy kizárhatnak e a torrent oldalról hogy nem a regisztrált gépet használom hanem a tablettet. Köszönöm :)
  • AcálAgyar
    #490
    Ismerős hiba, ezt szokta a tab csinálni pár játéknál, a PES 2012-nél nálam is előjött. A megoldás egyszerű: Válaszd le a Belső SD kártyát, majd csatlakoztasd a géphez, és utána Hi Suite programmal telepítsed rá a tabra.
  • purbu
    #489
    Sziasztok.
    Esetleg tud valaki egy müködő nova3 mat linkelni mert amit itt találtam az nem müxik. Hálás köszönet érte elöre is.
  • Cidri
    #488
    BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2
    nekem ez hibátlanul működik :)
    http://uploading.com/files/get/fmb8da4e/battlefieldbadcompany2_1.28.apk

    minecraft PE (0.3.3) valaki tud működőt? mert én akárhányat leszedtem egyike se működött :S
  • tesho
    #487
    Vagyis nem a link, hanem az .apk nem működik.
  • tesho
    #486
    Sajnos ez a link nem működik
    "Az alkalmazás nincs telepítve"
    :( :(
  • AcálAgyar
    #485
    Elvileg ez működik Real Racing 2
  • tesho
    #484
    Real Racing 2 működő van valakinek? ;-)

  • tesho
    #483
    Vaterán mintha már 40-ért láttam volna egész gépet :-)
  • patrikhun97
    #482
    Szerkeszteném ha lehet az előző hozzászólásomat: nekem nem magával a panellal van a baj hanem az LCD kijelzővel mivel az tört beKb. Így néz ki csak az egész kijelző fehér és a tetején középen van egy törés:/:/
  • patrikhun97
    #481
    Köszi a választ:) Nem vagyok valami műszaki zseni:D De az a baj hogy az egész belsejét cserélni kell akkor ugye?:S
  • AcálAgyar
    #480
    Ha akartok töltögetni, leírásokat olvasni, kérdezni, akkor ajánlom az oldalamat: Huawei Portál - Minden, ami Huawei!

  • AcálAgyar
    #479
    Szerintem érintőképernyőt fognak cserélni, egy ilyen érintő képernyő 70 dollár az e-bay-en (kb. 20 ezer Ft) erre jön rá a szerelési költség, szerintem legfeljebb 25-30 ezer Ft lehet majd. De e terén nincs tapasztalatom.
  • patrikhun97
    #478
    Sziasztok van egy marha nagy kérdésem: Ma sikeresen betört a tabletem kijelzője (inviteltől bérelt)... Az lenne a kérdésem, hogy mennyibe fog szerintetek fájni a javítása?:/
  • AcálAgyar
    #477
    Lehet, hogy egy magyar fejlesztő helyezte el ezt az Easter egget.

    Már csak a Spider-man Total Mayhem játékból kéne valami működő verzió.
  • tesho
    #476
  • tesho
    #475
    Elnézést a rossz videó linkért, nem tudom miért nem lett jó.
    Itt a jó link: 9mm videó

    Én végigjátszottam és nagyon tetszett!
    Érdekességképpen az edzőteremben (Latino Hotseat pálya) piros-fehér-zöld a ring színe (véletlen? :-):



  • AcálAgyar
    #474
    Nagy köszönet neked, az általad linkelt 9mm végre működik.
  • tesho
    #473
    Sziasztok!

    9mm HD TPS lövöldözős játék letöltőlinkje:

    9mm HD

    Videója:



    Gangstar Rio COS letöltőlink:

    Gangstar Rio

    Videója:
  • AcálAgyar
    #472
    Én még nem tettem fel, de állítólag a Pirate rom a legjobban sikerült custom rom a készülékre, amitől gyorsabb lesz, nincsenek random újraindulások és sok felesleges cucc ki van belőle takarítva, rootolt.
  • Maffia91
    #471
    És jobb tőle a gép? Gyorsabb? Mert csak akkor csinálom meg :D
  • AcálAgyar
    #470
    Lehet unrootolni is a gépet, tehát visszatudod állítani.
  • Maffia91
    #469
    Mit gondoltok, érdemes Root-olni a készüléket és feldobni rá a legújabb Pirate Rom-ot? Lesz annyival jobb a készülék? Félő, hogy a kis kínai készülék egyszer csak megadja magát és akkor bukta a garim is a Root miatt.
    Tényleg a Root-ot vissza tudom állítani?
    Köszi
  • AcálAgyar
    #468
    Köszönöm, hogy megnézted és köszönöm az építő jellegű kritikát. Ma csináltam egy játéktesztet, amit olvashattok az oldalon. Link

    Egyébként mint látogató, mit javasolsz, mi legyen még az oldalon? Te mit hiányolsz róla?
  • Zolaa95
    #467
    Valaki tudna fel dobni egy müködő Amazing Spidermant?
  • punisher1
    #466
    ma megnéztem az oldalt amit linkeltél ahogy néztem egyelőre semmi nincs leíráson kívül.Én meg ma rájöttem hogyan kell a heroes 2 és heroes 3-at feltenni úgyhogy szépen megy mind a kettő örülök mert nagyon szeretem az összes részét.
  • AcálAgyar
    #465
    Találtam egy remek oldalt a Huawei termékekkel kapcsolatban, sokat ír Slimről is, van fórum is meg minden: Huawei Portál

    Ez volt a reklám helye.
  • AcálAgyar
    #464
    Na akkor végre leesett nekik is a tantusz.
    Bár sok játék nem szerepel ott, ami simán megy a Slimen.
  • punisher1
    #463
    megnéztem 11 játékot dob ki hivatalosan a gameloft a slimre bár nem értem mert mellette pedig ott van ideos s7 tablet hát a kettő szinte ugyanaz ahoz is 11-et dob ki ha rákattintok:
    http://www.gameloft.com/search/?platform=&keyword=ideos
  • AcálAgyar
    #462
    Ez igaz! Én azt sajnálom, hogy nem lehet szolgáltatón keresztül fizetni Androidon. Mert pl. 100-200 forintot fizetnék egy játékért, de én nem akarom a banki adataimat megadni a google-nak. A paypalhez meg nem értek.

    Az persze más kérdés, hogy a gameloft szerint hivatalosan 3 játék kompatibilis a Slimmel, a valóságban meg szinte az összes. Ha ilyen lusták az optimalizáláshoz, akkor megérdemlik a warezt!
  • punisher1
    #461
    hát persze mire ideér sokkal többe lesz eleinte lásd ps-xbox meg minden más kütyü.De ha bejön kiváncsi leszek hogy mennek le a többi konzol árai majd.Jók ezek a konzolok is csak hogy pl akiknek mint nekem is és sokaknak ügye nincs pénzük megvenni az eredeti játékokat 20 ezrekért rákényszerülnek a flashelésre különböző firmware-ek buherálására és ezek a dolgok elég macerásak.Én jó lehetőséget látok ebbe az android rendszerben mert ez szinte mindenkinek elérhető és persze lesznek ott is mint most is fizetős dolgok de gondolom közel se 20 ezer lesz egy játék például.
  • AcálAgyar
    #460
    Ezért az árért bestbuy, csak kérdés, hogy átcsúszna a vámon...
  • punisher1
    #459
    Ma olvastam az androidos konzolról az OUYA amerikában már kapható nemsokára itthon is.Hát nagyon ütős ahogy kinéz és szerintem idővel aláver az xboxnak és a ps-nek.Itt van:http://pontehu.blog.hu/2012/08/10/ouya_android_konzol
    Egyébként nem értem miért hagyták abba a PC-re való android rendszert,pedig ha lenne egy használható jó android rendszer feltenném a win 7 mellé.
  • punisher1
    #458
    egyedül arra nem jövök rá a gangstar és a brother2 miért fekete kockás ezt nem értem pedig a verzók jók mert mennek csak épp shaer hibásak.
  • AcálAgyar
    #457
    Na, ez remek! Egyébként nálam a játékok gond nélkül futottak, egyedül a Gangstar MV volt kicsit lassú.
  • punisher1
    #456
    Még csak 10 napja vettem meg egyébként a gépet jó sok hibája volt főleg hogy ha töltőre dugtam akkor szinte használhatatlan volt nagyon rosszul érzékelt és sokszor újraindult.Rootoltam feldobtam a pirate romot 2.2.3-asat azóta töltőn is úgy muzsikál mint anélkül és ezerszer gyorsabb lett a gép és sokkal stabilabb nem volt eddig újraindulás se semmi más hiba nagyon pöpec.Kitöröltem a romból két launchert Holo meg valami VTL-t feltettem a launcher pro-t mert szerintem sokkal jobb.És most kezdem gyűjteni a progikat eddig ezek vannak meg ezek mind tökéletesen működnek nem sok van még:
    -Amazing Alex
    -Angry Birds
    -Angry Birds-Rio
    -Angry Birds-Seasons
    -Another World
    -Assassin's Creed-Altair's Chronicles
    -aTilt 3D Labyrinth
    -Brother in Arms 2.-Global Front
    -Build a Lot
    -Dead Strike
    -Dungeon Hunter 1.
    -Dungeon Hunter 2.
    -Farm Frenzy 1.
    -Farm Frenzy 2.
    -Farm Frenzy 3.
    -Gone Fishing
    -Grand Theft Auto III
    -Heroes Of Might and Magic 2.
    -Let's Golf 1.
    -Let's Golf 2.
    -Nintendo 64 emulátor
    -Oregon Trail
    -Shadow Guardian
    -Splinter Cell-Conviction
    -The Adventures of Tintin
    -The Settlers
    -The Sims 3.
    -Where My Water
    -Mystique Chapter 3:Obitus
  • punisher1
    #455
    Szia!Igen,néztem azt is onnan szedtem hogy melyik gangstar lenne jó.Az el is indult de ilyen fekete kockás a kép mint a Brother in Arms 2.-nél is elindul minden szép és jó csak éppen fekete kockás minden asszem ilyen shader hibának írják.A fw-m jó legújabb gyári s7-201uV100R001C178B021
  • AcálAgyar
    #454
    Akkor nézd meg a kompatibilis játékok listáját: Link

    Itt vannak linkek, illetve azt, hogy milyen verziót keressél a neten.
  • punisher1
    #453
    Szia!
    Köszi a végén csak lejött és el is indult amivel küzdök a gangstar egy se indult el még se a let's golf 3 ezekre vadászok még.
  • AcálAgyar
    #452
    Hát ez attól függ, milyen verziót töltöttél le. Volt, hogy rossz verziót szedtem le egy játékból és az Istennek se akarta letölteni a datát, kicsit keresgéltem aztán találtam egy jót.

    Én ezt szedtem a Shadow Guardianból: Link

    Sajnos ez se töltötte olyan gyorsan, de ez volt talán a legjobb.