531
HUAWEI IDEOS S7 SLIM tulajok topikja
  • sk84life
    #531
    Sziasztok! Van valakinek egy olyan Backstab verzió, ami rendesen működik ezen a vason? az 1.2.2 a templomnál és a vulkánnál használhatatlanul jelenik meg. köszi
  • Firerock
    #530
    Van rá használható Rom?
    Apámnak van egy ilyen készüléke és valami botrány lassú...
  • borzak istvan
    #529
    ideos s7 slim Táblagéphez kersek erdeti hálózatitóltőt háromas USB kábellel
  • shaddam
    #528
    Tessék
  • Cidri
    #527
    a N.O.V.A 3 megban valakinek? és be tudná ide.linkelni nekem ahonnan le tudom szedni, elörre is köszönöm
  • OG1974
    #526
    Sziasztok!Remélem olvassa még valaki az oldalt. A HDMI kimenetét szeretném használni a gépnek. Valakinek tapasztalat? Milyen HDMI kábel kell hozzá, filmek lejátszása érdekelne, + netezni, Youtubozni szeretnék a 100 centis új Samsung led tv-mel. Megoldható? Előre is köszi!!!
  • shaddam
    #525
    Van cianogány 9 meg 10 is rá. Majd meglátom rágányoljam-e
    Addig is:
  • morzsi555
    #524
    A mobilarenás S7 topikban érdemes segítséget kérni a technikai problémákkal kapcsolatban:
    http://mobilarena.hu/tema/re_huawei_ideos_s7_slim_valahogy_igy_kell_ezt/friss.html
  • ricsa008
    #523
    498as hibával találkozott már valaki sem telepiteni nem tudok szinte semmit sem frissiteni... 5let?
  • shaddam
    #522
    Rootolásnál nem, ha más romot gányolsz rá akkor viszont igen
  • ricsa008
    #521
    régebben jo kis topic volt ... :(
  • Quagmire
    #520
    Sziasztok! Az én kérdésem az lenne,hogy rootolás és firmware frissítés esetén az alkalmazások és egyéb adatok törlődnek a tabletről?
    Tud esetleg valaki friss fw-t belinkelni? Köszi!
  • Cidri
    #519
    sziasztok a The Dark king Rise és a The Amazing Spiderman nincs meg valakinek olyan formában amit ha felrakok letölti magának a játékfájlokat és nem kell belerakosgatnom ilyen olyan cuccokat (amit google-n találtam mindbe az volt töltsem le ezt ezt rakjam ide az rakjam össze azzal és kijött egy 4GB-os fájla amit már be se tudtam rakni a slim-be :S :S )
    remélem valaki megtud szánni egy ilyen apk-van :)

    -Nekem ez a problémám még nem volt a slim-el hogy 8 Gb-os kártyát ne fogadjon-el.. , szerintem probáld meg a firmware-t frisiteni
  • NNaa
    #518
    Sziasztok!
    Nem rég kaptam egy s7-et az inviteltől ami kifogástalanul működött. Eddig. Vásároltam hozzá egy 8gb sd kártyát, amire ha gépről szeretnék rá rakni valamit mindig lefagy. Mi lehet a probléma? Csak én találkoztam ezzel??
  • purbu
    #517
    Sziasztok.Erdeklődnék hogy a Bombshells nevü játékot milyért nem tudom letölteni a play áruházból? Ja és máshol se találtam meg. Esetleg valaki valami infó vagy egy link!! Előre is köszönöm.
  • ricsa008
    #516
    A Wild Blood működik valakinek?
  • F1re
    #515
    nekem is ez a bajom :D
  • morzsi555
    #514
    link, nekem mindkét apk-nál hibát ír ki.

    @tesho Össze kell adni a két számot.
  • F1re
    #513

    Nem tudja valaki ezt a játékot a készülékre ?
  • tesho
    #512


  • tesho
    #511
    A 4pda.ru oldalon ebből milyen kódot kell beütni?



  • tesho
    #510
    Huawei Ideos S7 slim kisokos, Root, ADB, fastboot, recovery, custom rom, romozás stb. sok hasznos infó magyarul itt
  • OG1974
    #509
    Sziasztok. Ma ki akartam próbálni a netet, a Telenornál aktíváltam, betetem a SIM kártyámat, de semmi. Bekapcsoltam az adatforgalmat, beállításoknál a mobilhálózatoknál miket kell még beállítani? Előre is köszi!
  • purbu
    #508
    Köszi de valamiért nem indult el lehet hogy béna vagyok.letölti de nem fut ir valami hibát.
  • purbu
    #507
    Szia köszönöm az infót.
  • morzsi555
    #506
    Kb. minden androidos játék arról az oldalról származik amit linkeltem. Egy ideig én is töltögettem tárhelyekre apk-kat, de egy idő után úgy is törölni fogják. Arról az oldalról viszont nem és ott tényleg mindegyik verzió fent van ami létezik. Így ha valakinek nem működik az egyik verzió, akkor kipróbálhatja a másikat.

  • punisher1
    #505
    Nekem sincs sok játékok ennyi az össz:
    9MM
    Amazing Alex
    Angry Birds 1-4.
    Another World
    Assassin's Creed-Altaiir's Chronicles
    Assassin's Creed-Revelations
    BackStab
    aTilt 3D Labyrinth
    Blowup
    Brother in Arms 2.-Global Front
    Build A Lot
    Dead Space
    Dead Strike
    Don 2.
    Dragon's Lair
    Dungeon Hunter 1-2.
    Farm Frenzy 1.-2.-3.
    Fishing Kings
    Gangstar-Miami Vindication
    Gangstar-West Coast Hustle
    Gangstar-Rio
    Gone Fishing
    Grand Theft Auto III.
    Heros Of Might And Magic 2.
    Heros Of Might And Magic 3.
    Hero Of Sparta
    Lara Croft And The Guardian Of Light
    Let's Golf 1.-2.
    Machinarium
    Mass Effect-Infiltrator
    Mystique Chapter 3.-Obitus
    N.O.V.A. 3.
    Oregon Trail
    Sacred Odyssey
    Shadow Guardian
    Shadowgun
    Splinter Cell-Conviction
    The Adventure Of Tintin
    The Settlers
    The Sims 3.
    Tiger Woods
    Where's My Water

    Ha valakinek esetleg kell valamelyik csak szóljon és felteszem nem linkelgetek meg hogy keress valahol.Azért vagyunk itt,hogy segítsünk egymásnak.
  • punisher1
    #504
    tesho tessék ide feltettem neked a backstab-ot.
    BackStab
  • morzsi555
    #503
    Itt fent van minden, minden verzió ami létezik a játékokból: http://4pda.ru/forum/index.php?s=b91e03c18e384247ed824f2a89ea528e&showforum=213

    Google Chrome-mal könnyen le lehet fordítani az oldalt. Angolra érdemes, mert úgy pontosabb lesz a fordítás.
    A letöltéshez be kell regisztrálni, a regisztrációs képnél vagy össze kell adni vagy kivonni a számokat.
    A felső kiemelt topikok a játékkategóriák, alul a nemrég megjelent játékok vannak.
    Az oldal alján van kereső, kategóriákon belül érdemes keresni.
  • tesho
    #502
    BackStab van valakinek a tarsolyában?

  • tesho
    #501
    Real Racing 2 működő verziója van valakinek? ;-)

  • tesho
    #500
    Torrentezésnél attól függ, melyik oldalról töltesz le, ezt minden oldal maga szabályozza. Pl Encore-nál használható több is, csak be kell jelenteni az oldal felé. Nézz bele a GYIK-ba a torrentoldalon!

  • Cidri
    #499
    köszönöm szépen hibátlanul lagg menetesen megy :)
    kerestem rá én is játékokat de itt olyan nincs amit nem tettek még volna fel és nagyon felkapott
    esetleg még az AVATAR-t tudnám felrakni , de lehet tőlem is játékot kérni :P :D
    google play nekem mostanában google playra 3.8.8 aszem és sok gameloft játék megtalálható rajta ingyen és fizetősbe is ..
    minecraft pocket edition 0.3.3 ha esetleg valakinek van működő nagyon szépen megköszönném (tudom armv7 es proci kell hozá ebbe meg snapdragon van de alapból működtek az leső verziók amik szintén armv7 -hez voltak kötve .....,HTC-re van és abba is snapdragon van)
  • punisher1
    #498
    Közbe sikerült újraélesztenem a gépet most ismét minden rendben vele levert a víz rendesen.
  • punisher1
    #497
    purbu neked is feltettem amit kértél.
    N.O.V.A. 3
  • punisher1
    #496
    Cidri ide feltöltöttem neked a hero of sparta-t ez tuti jó mert az enyémen is ez ment.
    Hero Of Sparta
  • punisher1
    #495
    Sziasztok!Na az enyém meg is adta magát pedig semmit nem csináltam vele 2 napja semmi baja nem volt rendesen működött használtam.Ma reggel mondom bekapcsolom de semmire nem reagál.Próbáltam több módszert is töltő nélkül aksi ki-be vétele és úgy bekapcsolni semmi,töltőre dugva szintén semmi se aksival se anélkül.Ja meg próbálta csak a micro usb-vel és a gépre dugni de úgyse csinált semmit csak fekete a kép meg se mozdul.Nem értem mi lehetett vele ami érdekes az aksi se melegszik pár óra töltőre dugás után se.Asszem dobhatom ki az egészet nem bírta sokáig :(
  • Cidri
    #494
    kerestem 3.4.5 de sehol semmi :( régi linker probáltam de nem jó
    gondoltam hátha valaki több sikerrel jár
  • AcálAgyar
    #493
    Keress rá a neten, biztos találsz működőt.
  • Cidri
    #492
    valaki tud működő Hero Of Sparta HD 3.4.5 linket vagy olyat ami működik mert a régi link nem elérhető :S