531
HUAWEI IDEOS S7 SLIM tulajok topikja
  • andrejfej
    #91
    Valamilyen bluetooth átviteli progit tölts le rá, nekem csak külső zenei eszköznek vagy mifrancnak ismerte fel amíg nem volt fent a bluetooth transfer.
  • gTWELVE
    #90
    van pár verzió belőle.. az egyik ilyen nekem is. egy másik el se indul, aztán van még 1 amit ki se próbáltam :D

    Egyébként jó a cucc. ajánlom.
  • ApPa123
    #89
    Tom nem ide való téma de nekem nagyon kéne 1 ilyen készülék cserére. Akinek nem kell és szabolcs környékén lakik írjon privit midnenképp.
  • morzsi555
    #88
    Nektek sikerül bluetooth-szal csatlakozni számítógéphez? Nekem csak annyit ír ki, hogy "párosítva, de nincs csatlakozva".
  • morzsi555
    #87
    Akkor gondolom csak mobilnetes változatnál van ilyen? Enyém csak wifis.
    Settlers HD-t sikerült működésre bírnia valakinek? Nálam elindul, de minden textúra fehér.
  • Montanosz
    #86
    az baj((
  • morzsi555
    #85
    Nálam ott csak néma mód van és kikapcsolási lehetőség.
  • andrejfej
    #84
    A repülőgép módban leállít minden mikrohullámú kapcsolatot ami a repülőgép műszereit zavarná. Tehát adat se ki se be, viszont nem kell kikapcsolni, hogy minden mást tudj használni. A s7-nél a legegyszerűbben: Power gombot nyitott képernyőnél kis ideig nyomvatart, ablak felugrik, repülőgép mód kijelöl, oké.
  • morzsi555
    #83
    Ez a repülőgép mód pontosan micsoda? Mert más készülékeknél van ilyen opció, de s7-nél én nem találok sehol ilyet.
  • Montanosz
    #82
    htc-s,repülőgép modban
  • morzsi555
    #81
    Shadow Guardiannál melyik apk a jó? 1.0.2 mappában lévőt próbáltam, de a gameloft logó után kilép.
  • andrejfej
    #80
    És ez hardveresen is különbözik? Mert lehet, hogy elég lenne egy firmware csere.
  • Szpisti
    #79
    A T-Home WIFI/3G verziót árul, az Invitel árul csak WIFI-st is.
    A kütyü dobozán láthatod, hogy neked milyened van.
    S7-201u -> WIFI+3G
    S7-201w -> csak WIFI (és nincs is IMEI száma)
  • andrejfej
    #78
    Ott a válasz a 74. hsz.-ban. Az a fekete gumis izé nem kell bele.
  • Laxxa
    #77
    Szia, nekem is van egy ilyen kütyüm, már 2 hete csak T-Home -os, én szabványos Simet kaptam hozzá (Domino Web SIM) simán belement. de ami a telomban van az is mert a névjegyzéket arról vittem át rá. Szabványos Simet akarsz belerakni?
  • Montanosz
    #76
    ja bezon((
  • szgeri92
    #75
    őszintén szólva szerintem azért nem tudok semmit belerakni, mer ez egy inviteles wifis verzió, nem pedig 3g-s :S
  • szgeri92
    #74
    próbáltam, de egyszerűen megakad. Egyébként ott van a műanyagban, hogy milyen irányba kell berakni, de nem megy. Van ott belül egy szivacsos, gumis? fekete vmi, lehet előbb azt ki kéne szedni, de ezt sehol semmi nem mondja. A külföldi user manualba is csak simán az van h dugjam bele, de nem megy, szorul...
  • Anthrax
    #73
    Igazából a sim kártya mérete szerintem szabvány, nincs olyan,hogy egyik nagyobb mint a másik, pl próbáltad fordítva ?:P
  • szgeri92
    #72
    Srácok, sehogy sem akaródzik a (vodás) SIM kártya belemenni a helyére. Nagyjából a felénél megáll, szorul, utána kivenni is nehéz, így nem próbálkoztam még erősebb nyomással. Hogy rakjam bele, ötlet? (fél napos, Invis gép)
  • Montanosz
    #71
    THX!
  • trapacska
    #70
    ui: és a mozgásérzékelő javítása is.
  • trapacska
    #69
    a géphez nekiálltam gyűjteni a leírásokat, szoftvereket, programokat, amit itt megtaláltok: https://sites.google.com/site/his7slim

    folyamatosan bővítem csak idő hiányában vagyok, még ma felkerül a root-olás.
  • pxxl
    #68
    aham. majd megnézem akkor :)
  • 3lm0
    #67
    Ezeknél a játékoknál, általában kalibrálni kell a mkozgásérzékelő szenzort. A menüben szokott erre lehetőség lenni. Akkor nyomd meg a "kalibrálás" gombot mikor alaphelyzetben tartod a tabletet, az lesz a 0 pont.
  • pxxl
    #66
    az miért van, hogy néztem 1-2 olyan autós játékot, amit úgy lehetne irányítani, hogy döntöm a tablet-et, de nem jó, mert ahhoz hogy egyenesen menjen, elég idiótán átlósan kell tartani a cuccot o.O
  • 3lm0
    #65
    Az a Happy Kingdom, az Haypi Kingdom :) A készítő cég (Haypi Inc.) neve után.
  • Montanosz
    #64
    Happy kingdom


    Battle for Mars
  • Montanosz
    #63
    ez a programok molyolása,minnél több programot inditasz ami "erőszakot" tesz a alap dolgokon annál kevésbé fog működni. Az baj hogy itt minden még telefonra van optimalizálva a 3.0-s android már tabletre, sztem ott nem fognak ezek előbukkanni
  • FordHun
    #62
    Sziasztok!
    Kb. 1,5 hónapja van meg nekem az s7-em, teljesen meg vagyok elégedve vele.
    DE!
    Van egy gondom. Bekapcsolom a gépet, pár óra után(ha használom, ha nem), akkor egyszerűen nem működik a tájolás, a gép csak fekvő módban hajlandó minden programot megjeleníteni. HA újraindítom, akkor pár óráig megint jó, majd elmegy.
    Reset esetén 1 hétig működik rendesen, majd utána újra kezdi.
    Valaki találkozott már ezzel?
    Szerintetek vigyem vissza T-be cserélni???
  • pxxl
    #61
    +fav

    ma hoztam haza a cuccost :) még molyolok vele aztán ha valami van úgyis jövök :D
  • Montanosz
    #60
    DeaDBeeF Player v1.0.6
    - online radio (shoutcast)
    - mp3, ogg, aac/mp4, flac, ape, wv, wav, tta, mpc, sid, mod, s3m, nsf
    itt nagyon vigyorogtam, a 14 éves amiga zenéimet is hallgathattam rajta
    Cool Reader v3.0.49-6
    - epub (non-DRM), fb2, doc, txt, rtf, html, chm, tcr, pdb, prc, mobi (non-DRM), pml
    DicePlayer v1.4.0
    - can play 720p MKV/AVI ( H.264 High Profile+AC3/DTS/FLAC Audio
    Dune Rider v1.0
    - 3d autoverseny
  • Montanosz
    #59
    Kumho Tire Drive v1.1


    Facebook oldala
  • Montanosz
    #58
    ja kifelejtettem utvonal gameloft/games/a játék könyvtára
  • Montanosz
    #57
    ha véletlenül nincs wifi vagy nem invitele vagy akko itt a paid verzio

    Sacred Odyssey paid
  • Kossuthtorm
    #56
    Köszi a gyors választ. Már alig várom, hogy megjöjjön a gép.
  • Montanosz
    #55
    mindkettő fut mint a BIA is és a többi gameloft játék, ha indiát választod tartozkodási helynek 200 forintért meg is kapod őket nem kell kinlodni okossággal
  • Kossuthtorm
    #54
    Hali? A Sacred Odyssey és a Shadow Guardian kipróbáltan futnak az S7-en, vagy csak úgy mutatóba raktad ide?
  • Montanosz
    #53
    Sacred Odyssey


    Sacred Odyssey

    Shadow Guardian


    Shadow Guardian



  • Montanosz
    #52
    olyan nagy különbség nem lenne talán ha lesz rá 3.0 az igen