21
  • RoyalPredator
    #21
    HA HA HA

    Fosnak a Guild Wars 2-töl.

    14 day trialt (amiböl A+ kategóriás nettel is 1 nap leszedni a játékot) level 10-ig limitálták azthiszem. Na most 20 lesz, nagy dolog...
    Ez az egész egy trial átdolgozás, ébredjünk már fel!!
  • Zolivok
    #20
    ja bukhatnának már v 10 milliót még
  • hdo
    #19
    Nem érted az egészet. Új account létrehozásánál lvl20-ig teljesen ingyenes a játék, időkorlát sincs, és a BC kiegészítő karaktereivel is játszhatsz. Amennyiben a játék megtetszik, a teljes játékok vásárlásával upgradelhető ez az ingyenes account, és onnan havidíjas.
  • cateran
    #18
    Le vagy maradva oreg.....
    "Mike Morhaime:
    -WoW lost 600,000 subscribers this quarter with subscriber counts returning to pre Cataclysm levels.
    -Also, subscriber numbers are dropping faster than after previous expansions.
    "A CEO-nak csak elhiszed....
  • narumon
    #17
    Gondolom ugyanaz érvényes rá mint a free trialra. Azaz ha van már egy wow-od akkor a free trialt csak teljesen új accounthoz tudod hozzárendelni, ott meg értelem szerűen nem látod a tápos emberkédet.
  • narumon
    #16
    És ezt hol láttad? Mert amiket én láttam cikkeket ott folyamatosan rekordot döntögetnek az AKTIV játékosok számával.
  • Szefmester
    #15
    És mi van abban a bizarr esetben amikor valaki régebben már játszott vele, akár meg is maradt egy brutál karaktere és most jön az ingyenesség? Ott fog szomorkodni szegény feltápolt ork harcos a karakterválasztóban a játékos meg csak a nyomoronc kis csoffadt elfikéjével játszhat?
  • cateran
    #14
    "A Blizzard képes haladni a korral és bár a World of WarCraft továbbra is toronymagasan vezeti az MMO-k piacát, de mégis újabb és újabb engedményeket tesznek az új játékosoknak."

    Kenytelenek..Valahogy vissza kell szerezni a kiesett accountokat:D Amugy jo lassuak, igaz eddig nem voltak rakenyszerulve, de ugy tunik a jatekosvesztes nem allt le par honapja (akkor voltak 600k vesztesegben, ugy tunik sikerult feljebb tornaszni a szamot:D)
  • TomecK
    #13
    Ez egy nagyon érdekes, fogás. De aki véletlenül kipróbálja, az nehogy 20 dollárért menjen át teljes verzióra. G2play.com-on 2500 FT -ért van alapjáték meg TBC egyben. Én is megveszem, bár én csak ki akarom próbálni és nem akarok mindenféle korlátozást, de nem hiszem hogy bejön majd.
  • cateran
    #12
    Szerintem meg inkabb dugulj el..az egesz cikk 10 sorbol all es meg arra sem voltal kepes, hogy elolvass 1 ilyen nyulfarknyi szoveget (joindulatbol ugy veszem, hogy nem olvastad..azt inkabb hanyagolom, hogy elolvastad, csak nem ertetted...)
  • plu604
    #11
    Jól van, látom te se tudsz mást csak okoskodni :)
    Menj kérjél anyutól egy kockacukrot mert ügyes voltál
  • Skill
    #10
    nem para , aki megeszi hogy ingyenes és rászokik majd jöhet hozzám keyt meg gct venni :)
  • Ry0K3N
    #9
    Azt meg kedves Ötvös Tibi elfelejtette odaírni hogy csak blood elf vagy drenai lehet 20 as szintig és a BC kontent amit megkapsz így kimerül a két kezdőhelyben.
  • Ry0K3N
    #8
    Édes istenem ennyi mentálisan retardált embert, legközelebb jó lenne végigolvasni a kibaszott cikket mielőtt ideböfögnének valamit.
    Ma például bejelentették, hogy hamarosan elérhetővé válik a World of WarCraft Starter Edition, mellyel ingyenesen játszhatunk a népszerű MMO-val. "Sajnos" ez az akció csak a karakter 20. szintjéig tart
  • JaSoN HuNTeR #7
    én is erre lennék kiváncsi.
  • plu604
    #6
    A $20 kifizetésével az egész játékot (alap, TBC, WOtlk, Cata) megkapjuk? a havidíj maradt? Valahol nincs erről egy FAQ?
  • mamo33
    #5
    Nem kell, azt is letöltheted!
  • FoodLFG
    #4
    Jó, de a játékot így is meg kell venni, nem ?
    Nem mintha valaha is érdekelt volna a játék... x)
  • Szefmester
    #3
    igen azt jelenti... az alapjáték esetében

    Ami vicc viszont, hiszen oké hogy ingyenes, ellenben aki eddig nem csak heti 2 órát akart vele játszani az a 14 napos trial keretében bőven túlléphette ezt a limitet.
  • anubys1984
    #2
    Ajjaj!
    Eddig ugyan nem játszottam a WOW-al, de "ennyiért" még lehet, hogy én is kipróbálom. :D
  • JaSoN HuNTeR #1
    ez azt jelenti hogy nincs havidij?