1345

Google új közösségi hálója.
Meghívó várólistára ITT lehet feliratkozni!
  • Jim Morrison
    #1345
    2014/12/11/7375871/google-introduces-gender-options-for-its-social-network
    ...(facebook után szabadon)
  • RAZOR27
    #1344
    köszi én is, találtam egy csomó telószámot ami már azthittem elveszett :D <3 Google :D
  • GregSB
    #1343
  • kamionosjoe
    #1342
    Igen arra. Köszi. :)

    Hűha, nincs benne egy cím sem, ez érdekes...
  • Jim Morrison
    #1341
    címtárra gondolsz? Gmailen a google logó alatti gmailre rákattintasz és kiválasztod a címtárat.

  • kamionosjoe
    #1340
    Hello!

    Hol van a címlista?

    (jó rég nem írt ide senki)
  • skinnyman
    #1339
  • Jim Morrison
    #1338
    Ez szerintem marha jó. Nekem is csak az ismerősök hiányoznak :D
  • Andr0
    #1337
    az iPad meg iPhone alkalmazás az világszinvonal... viszotn még mindig kevesen vannak fent, sajnos, mert szerintem jó kis oldal lett.
    Mármint nem sok a magyar... ez a mi bajunk amcsiknak azért ennél jobb ahelyzetük.
  • GregSB
    #1336
    Mostanra az új fícsörökkel szerintem a + egy nagyon kompetitív "termék" lett a Facebook mellett. iPades alkalmazásuk és sokkal jobb mint az FB-é.

    Nagy kár hogy még mindig SENKI nem használja az ismerőseim közül. De tényleg, 0 ember.
  • GregSB
    #1335
    Google+ Communities
  • Rage47
    #1334
    :D
  • portosz11
    #1333
    Google analytics-ben nyomon lehet azt követni, hogy melyik oldalról jött a látogató és vásárolt is a webáruházban?
    Ha igen, hogyan? Köszi.
  • Jim Morrison
    #1332
  • skinnyman
    #1331
    "100,000,000 monthly active users"
    Gondolom akik legalabb havonta hasznaljak.
  • GregSB
    #1330
    * aki napi szinten használja.

    Látom a cikkben azt írják kb 100 millió aktív user van. Kíváncsi lennék ezt hogy definiálják.
  • GregSB
    #1329
    Ebből kíváncsi vagyok ki az aki aktívan használja. Szerintem tuti 100 millió alatt van a szám.
  • skinnyman
    #1328
    400M
  • Jim Morrison
    #1327
    Friss facebook app átvett pár dolgot a g+ appból :D post felső csík hasonlóan viselkedik, ha likeolunk akkor kicsit megugrik a kéz és a szám is...:)
  • skinnyman
    #1326
    Nem is mondtam h fel kell vagni miatta az ereidet csak megemlitettem hogy sztem szanalmas...
    Chrome meg ios-en nem is tud tobb lenni, mint egy szep csomagolas a gyari safari felett, ami szinten az ios korlatoltsaganak koszonheto...
  • GregSB
    #1325
    Eremet azért nem fogom felvágni miatta. Safari is tökéletes böngésző, eddig nem zavart ha abban nyíltak meg a dolgok. Chrome iOS-en szép meg jó, de kb 3 napig tartott a "csoda" nálam, annyival nem kényelmesebb mint a Safari (sőt, hogy a tab kezelést fentre rakták engem kifekezetten idegesít, 1 kézzel sokkal könnyebb a képernyő alján bogarsázni), már alig használom. Egyedül akkor lépek bele, ha desktopon lementek valami bookmarkot, és meg akarom nyitni telefonon is.

    A többi agyonkorlátozást miatt sem fogok leugrani a hídról, eddig még mindig mindent meg tudtam osztani a telefonról oda ahova akartam, szóval lehet programozói szempontból szánalmas az iOS, de felhasználói szempontból nekem eddig még nem okozott gondot megosztani dolgokat.
  • skinnyman
    #1324
    Mondjuk vicc ez az ios hogy mennyire szet van korlatozva hogy nem lehet atallitani a default bongeszot ezert a fejlesztoknek kell szopnia azzal hogy direkt minden egyes progiba kulon-kulon beepitsek ezt meg azt az opciot ami a userek nagy reszenel valszeg tok folosleges is es csak a helyet foglalja... Megosztasokkal is hasonloan gyaszos a helyzet, es kb mindenhol mashol. Szanalmas szerintem.
  • GregSB
    #1323
    Hangout már előző frissítéssel belekerült.
  • Andr0
    #1322
    :O én azt hittem hogy a Hangaout került bele.
  • GregSB
    #1321
    Frissült az iOS-es app, mostmár van benne "Open in Chrome" gomb
  • berczely
    #1320
    Fú igen!
    Én még talán azért regisztráltam, hogy kövessek 1-2 amerikai sztárt még akkoriban Vin Diesel posztolgatott a családjáról dolgokat. kb heti 1x megnéztem olvasgattam semmi extra. Volt 2 ismerősöm. Aztán valahogy belendült. Durva!
  • akyyy
    #1319
    ez azért, ert majd a google kereső főoldala szülinapod alkalmával más lesz ( ez a doodle vagy mi a neve)
  • Jim Morrison
    #1318
    el is felejtettem mondani, hogy nemrég szülinapom előtt pár nappal mikor felmentem +ra akkor csak egy kis dobozt mutattot, mondván még nem állítottam be a születésnapomat, ami persze ki volt töltve (gondolom telóból szedte) majd utána meg kellett adnom, hogy mely körök lássák. apróság se tetszett.
  • Apocalipto
    #1317
    Nyeh, jó lenne ha a normálisabbja átcsendülne +ra FB-ről, a többi selejt maradhat. Emlékszem, még mikor 2008 decemberében beregeltem FB-re, senki sem volt rajta..régi szép idők.
  • Andr0
    #1316
    G+ copy... újra lecsap.
  • skinnyman
    #1315
    Node ott eddig is volt talkos videochat, azzal mi lesz?
  • Andr0
    #1314
    maga nem hülyeség hogy a G+ lesz az összes gugli cucc összekötője, csak ne lenne ennyire agresszív a marketing.
  • GregSB
    #1313
    Gmailbe is bekerül a Hangout funkció.

    Áj lájk!
  • Andr0
    #1312
    igen nem hülyeség. Elvégre ezért van a Circle...
  • GregSB
    #1311
    Igazából én nagyobb kontrollt szeretnék ennél a fícsörnél. Az lenne jó, ha be lehetne állítani kiknek (milyen köröknek mondjuk) az eventjei jelenjenek meg automatikusan, és melyek ne.

    Pl a családomtól érkező event-requestek automatikusan bekerülhetnénak, az nem zavarna, viszont nyereményjátékok, meg egyéb szpemekre nincs szükségem.
  • Andr0
    #1310
    Teljesen hülyeség ha alapból meg az elutasított eventet is beteszi.
  • GregSB
    #1309
    Mennyibe telt volna a gúglinak egy kérdést feldobnia az Events beaktiválásakor, ami rákérdezett volna hogy a user hogy szeretné? 0 erőfeszítésébe?

    Direkt nem tették, mert így azokat a Calendar felhasználókat, akik keveset használják a +t rákényszerítik arra, hogy belépjenek és megnézzék hogy mi történt :D
  • skinnyman
    #1308
    A felhasználók 99.99999%-ának pedig nincs 1,9 millió követője, és jobb neki ha default be van kapcsolva.
  • GregSB
    #1307
    Gondolom te se lennél ideges, ha 1.9 millió követkőd lenne, és a naptáradat, amit a mindennapokban használsz munkára és magánéleted szervezésére teleszpemelné egy új szolgáltatás DEFAULT, megkérdezés nélkül minden szarral.

    Hagyjuk már, ez egy fasz lépés volt a Googletől.
  • Andr0
    #1306
    ezt a funkciót csak pár nappal az event megjelenése után tették be, és szerintem az hogy defaultként mindent betesz a calendar-ba az tényleg fájdalmasan nagy hülyeség.