4
  • uniu
    #4
    A gyári kamerája egy vicc, nagyon erős megvilágítással elfogadható csak a képe.
  • Sith
    #3
    A bajom az hogy nem katonai felhasználásra lett kitalálva. Spéci tok az rendben van valamilyen szinten meg is oldja a problémát ez igaz de én még mindig azt mondom hogy ha nem katonai felhasználásra szóval extrém körülmények közé van tervezve a cucc akkor az nem lesz az igazi. Nem csak azzal van bajom hogy ketté törik, hőmérséklet páratartalom rázkódás por...
    pld i pad user manual szerint használható a ipad 0 és 35 fok között azért lássuk be hogy ez katonai használatra kicsit szűk.
    Nem az almával van a bajom, hanem az elképzeléssel hogy egy home and office cuccot ki akarnak vinni terepre.
  • endrev
    #2
    Sith, miért merül fel a kérdés? Nem értem. Az iPad-ek nagyon strapabíróak, bár nem mindegy milyen szögben érnek földet ha leejtik őket. De gondolhatod, hogy spéci tokot is kapnak.
  • Sith
    #1
    Nem akarok nagyon rossz májú lenni de ha ezek ugyan azok az Ipadek amit a boltban lehet kapni, akkor kíváncsi vagyok mennyi fogja megérni azt hogy tényleg fényképet készítsenek vele a bevetési területről :)