133
Újonnan nyíló hamburgerezőben az étlapra feltett új szendvics neve
  • garaigabi
    #133
    Hát úgy tudom a BK-ban is osztogatják, de kigugliztam neked, én most ezt használom:
    kupon
    :)))
  • rebimano88
    #132
    Ha lenne, biztosan használnék, de nem tudom hol lehet ilyet beszerezni. Miért, ezek szerint te szoktál? Hol lehet igényelni? :)
  • garaigabi
    #131
    Én is szeretek "bűnözni" időnként, főleg amikor nincs időm otthon ebédet készíteni, ki szoktam ugrani valamelyik gyorsétterembe. :)) Oktogontól nem messze dolgozom, úgyhogy többnyire a Burger a nyerő nálam is. :) Rodeo nálam is nagy kedvenc volt, Angust is nagyon szeretem, bár olyan nagy hogy alig bírom megenni. :D Nem szoktál kuponokat használni?
  • rebimano88
    #130
    Nálam a Burger King Rodeo szendvicsét semmi sem übereli!! Csak sajnos már nem olyan olcsó, mint régebben, szóval ritkán engedem meg magamnak..:'(
  • garaigabi
    #129
    mindig! Na lépek!
  • Béccy
    #128
    ó, hogy gondolsz rám...kösziiiii :P
  • garaigabi
    #127
    Jaaj, ezt szomorúan olvasom :( akkor egy csokis muffint is eszek az Angus mellé:D
  • Béccy
    #126
    Az tuti! egyél egyet helyettem is, a héten nem járok Burgerking közelében
  • garaigabi
    #125
    Ugye-ugye! :) holnap is megyek és vasárnap is, mert a jóból sosem elég!!!
  • Béccy
    #124
    Lelkes vagy ! :)) Amúgy komolyan ízlett, mikor kértem egyet. Tele is lettem pukkanásig...hehehe
  • garaigabi
    #123
    Nálam most ez viszi a prímet! Remélem még sokáig lesz...
  • Béccy
    #122
    Komolyan? én szoktam máshol is, bár ez tényleg fincsi lett :)
  • garaigabi
    #121
    hát én mióta van Angus a BK-be csak azt eszem :)
  • Rubenvagyok
    #120
    Hát az ilyen hamburgerek megérdemlik hogy rituálé szerűen leülj és elfogyaszd őket, ott vétek ha rohansz. Amúgy ilyen kajálda nekem a raktár utcánál lévő hamburgeres ott eléggé istenes adagot adnak :) viszont a gyorséttermi hambik se rosszak, mert az említett kedvenc falatozómba azért kell jócskán várni a hambira viszont a Burgergben sose kellett 3 percnél többet várnom.
  • Thaison
    #119
    Én két helyre szoktam járni leginkább. Az egyik hamburgeres a Móriczon van, ott adnak fél kg marha húst a hamburgerbe...nagyon jó + finom is de ez olyan kaja amihez be kell ülnöd vagy másfél órára mire megeszed, vagy hazaviszed és otthon fogyasztod el. Szóval ezt nem mondanám a leggyorsabb módszernek ha ez a cél. Mindenesetre finom...!A másik hely nekem is a Burger, mivel nekem jobban bejönnek az ő szendvicseik + nekem szendvicseik valahogy nagyobbak, arról nem is beszélve hogy az akciók amiket adni szoktak eléggé megérik...!
  • monkeymajom
    #118
    én már régóta keresek olyan igazi bódés nagy,szaftos,zsíros hamburgert amitől az egész pofám olyan lesz!!a burgerben a grillezés miatt csípem én is a szendvicseit csak nekem kicsit drágák (ez vonatkozik a mekire is)
    valaki tud mondani nekem egy helyet ami az elvárásaimat kielégítenék!?:)
  • Tompabodza
    #117
    Nekem van 2 nagyon jól bevált hely, ahova szoktam járni gyrost és hamburgert enni. Egyik helyen van ilyen feta sajtos grillezett csirkemell burger, eszméletlen finom. Burgerben is finom a csirkés hambi, szoktam enni náluk is. :)
  • Béccy
    #116
    Hát jól megjártad :) Még ha nem is a megszokott whoppert választod akkor is jobban jársz, most már abból is van vagy 5 féle. Ami speciel tök jó mert lehet válogatni, sima hamburgeresnél rosszabb is és max sima vagy sajtos között választhatsz:)
  • edisonson
    #115
    Nekem tegnap sikerült, 13. kerben egy elég érdekes hamburgeresnél ennem, a hamburger neve álom burger volt... Hát annyira álom volt, hogy a felét kidobtam.. Jobban jártam volna, ha elmegyek 1 burger kingbe és benyomok 1 jól megszokott whoppert.. Na sebaj, majd legközelebb.
  • commissioner
    #114
    megnyílt már?
  • Beagie
    #113
    hűű az én kezembe még néha a gyros is szétesik, nem hogy ez, ez inkább olyan otthon fogyasztós kaja lesz :D
    Amúgy guszta tényleg így látva.
  • Pianista
    #112
    így látva én is megenném
  • ZilogR
    #111
    sunáznám
  • Attila8805
    #110
    Melyik az árpád út ? XD
  • Rage47
    #109
    kérek!
  • zöldeshányás
    #108
    Na tessék, eddig mindenki fujjogott hgy mi ez a szar, most meg mindenki éhes... :)
  • toysoldier
    #107
  • commissioner
    #106
    Lesz ingyenes házhozszállítás az egyetemhez? :)
  • matyi0323
    #105
    Nem tudom mi lehetne a neve, de küldj egyet, mert éhes lettem, és ez elég guszta :DDD
  • Paranoiac #104
    Na, itt egy nagyobb kép :D



  • Paranoiac #103
    Miskolcon az Árpád utcán fog megnyílni a Hot City Diner, ott lesz majd kapható. :)
  • commissioner
    #102
  • CattiBrie
    #101
    akkor inkább Klívlendi Mindentbele :)
  • Aspyrin
    #100
    wtf?
  • CamelX
    #99
    Úgy érzem a mai nap több ezer recepttel bővült a kulináris kreativitásom tárháza. Jó nap ez a mai
  • CamelX
    #98
    Hmmm nyam. Gimme that :D... "Le' Hány" szendvics!

  • Super Saiyan
    #97
    asdaS_D:aS_D.aS_D: [/értelmeshsz]
  • commissioner
    #96
    A "Cleveland Overstuffed" név alapján lehetne "Klívlendi kövér"
  • Zsolek123
    #95
    és ezt hol lehet majd kapni?
  • Attila8805
    #94
    Éhes koma lakoma!