11
  • winnie
    #11
    ilyen fan filmeknél nagyon.
  • m minnifield
    #10
    azt is beletekerve, a felénél elaludva
  • lammaer
    #9
    MI a fene, az Imdbn a 6.3 az már irdatlan lehúzásnak és bukásnak számít? :)
  • endrev
    #8
    Hú de osztogatják itt a nagy szakértők az ítéleteket... Etinger kemény 6 percet is látott!
  • Teperinke
    #7
    Nem rosszak ezek, csak kezd kipukkadni a megfilmesített-képregény lufi.
  • vato loco
    #6
    Mondjuk lehet hogy ez a zúd pilács is az, még nem láttam.
  • vato loco
    #5
    A Thor meg sztem egy fos volt, tipikus amcsi popcorn szarság, a germán mitológia kigúnyolása.
  • vato loco
    #4
    6.3-as IMDB pont az elég jónak számít. Az Uwe Boll filmek 1-2 pontot szoktak elérni. :)
  • Suffering
    #3
    hát ugy nem is fog nagy bevételt termelni ha europában másfél honappal késöbb jön. Amugy kár lenne ha nem lenne második rész, mert a stáblista utáni jelenet erősen folytatást követel :)
  • kalapos01
    #2
    Véletlenül élt meg csak, mert hatalmas bukta volt. De megpróbálták még egyszer, hátha. De koppantak. A Hulkot is megpróbálták. A Züld Lámpást is meg fogják próbálni.
  • Etinger
    #1
    Pedig a Thor is gyenge. Legalábbis az alapján a 6 perc alapján amit láttam belőle. Csak Natalie azért jobban vonzza az embereket.

    A baj az, hogy az X-Men: Az elsők is bukta, pedig azzal nincs gond... Az FFour első része pedig közel se volt akkora bukta, mint amekkora film, nem véletlenül élt meg egy folytatást.

    Igazság szerint egy olyan következtetést lehet levonni ebből az egészből, hogy az összes ilyen statisztikával kitörölhetik a seggüket az újságírók, ellenben legalább van beszéd téma, ami viszont mégis jó. Paradoxon! :D