278


Batman:The Dark knight Rises
  • mascarun
    #238
    Az szép!xD
  • artschi
    #237
  • mascarun
    #236
    Na a 2 DVD-s verzió extrái!

    2. LEMEZ:

    Kisfilmek:
    - A BATMOBIL – Nézd meg most először együtt az öt Batmobilt! Tudj meg mindent Batman fegyverarzenáljának leglenyűgözőbb darabjáról, miközben végigköveted a technológiai csoda és kulturális ikon születését és fejlődését.
    - A BATMOBIL – Nézd meg most először együtt az öt Batmobilt! Tudj meg mindent Batman fegyverarzenáljának leglenyűgözőbb darabjáról, miközben végigköveted a technológiai csoda és kulturális ikon születését és fejlődését.
    - Beneath Gotham – Chritsopher Nolan és a film látványtervezői beszélnek Bane búvóhelyének megtervezéséről, és a kivitelezéséről.
    - Return to the Batcave – Betekintés Batman barlangjának újjáépítési munkálataiba, fényképek, interjúk a kivitelezőkkel.
    - Batman vs Bane – Az alkotók és a színészek beszélnek a Bane és Batman közti végső összecsapásról, a jelenet megtervezéséről, a forgatásról.
    - The Bat – Christopher Nolan új járművet tervezett Batmannek A sötét lovag – Felemelkedésben. Még több érdekességet megtudhatsz a hangmérnökök munkájáról.
    - Armory Accepted - Nézd meg milyen speciális effekteket használtak a Tumbler zuhanásakor!
    - Gameday Destruction – Gotham stadionjának felrobbantása
    - The Pit - A földalatti börtön megtervezése, felépítése.
    - Demolishing a City Street – Betekintés egy-egy utca lerombolásakor használt speciális effektekről.
    - The Chant – Christopher Nolan és Hans Zimmer zeneszerző közös munkája, a film visszatérő zenei motívuma.
    - The War on Wall Street – „Csata a Wall Street-en”
    - Race to the Reactor – a film egyik legfontosabb üldözési jelentének zenei feldolgozása, hangszerelése
    - The Journey of The Dark Knight – Betekintés a történetbe, interjúk: Christopher Nolan, Jonah Nolan, David Goyer, Emma Thomas
    - Gotham’s Reckoning – Az alkotók felidézik Bane karakterének megtervezését, életre keltését.
    - A Girls Gotta Eat - Kihívások egy ikonikus karakter kiválasztásánál, tervezési folyamat, edzéstervek, a Macskanő.
    - Shadows & Light in Large Format
    - The End of A Legend – Egy legenda véget ér
    Előzetes
    Képgaléria
  • artschi
    #235
    Én ezt a verziót rendeltem meg.
  • mascarun
    #234
    DVD-ről mit tudunk azon kívül hogy 22-28 között jelenik meg?
  • artschi
    #233
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    múlt héten néztem meg van magyar feliratos R6 :)
  • TDC Geronimo
    #232
    december 4 a bluray megjelenés, de gondolom novemberben már fent lesz
  • ProGabe #231
    Nincs.
  • k0trapali #230
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van már nézhető kópia a filmből?
  • bcrics
    #229
    De egy kurva szerkesztés gombot még mindig nem bírtak betolni, szóval a fenti video ez lenne:
  • bcrics
    #228
    Hell, Tom Hardy-Bane magyar reinkarnációja, földi helytartója előlépett a barlangból:




    Jeee

  • karajjj
    #227
    nem hal meg
  • Zenszkij
    #226
    Ebben a filmben Nolan nagyobb hőst csinál Batmanből, mint valaha volt Superman, Spiderman, Thor, Fantom, Amerika Kapitány, A Villám, Hulk és sorolhatnám. Végre oda került Batman ahova kell, a hősök legelsője Ő. Egy idol, aki ember, akinek semmilyen csodás, mágikus képessége nincs, mégis a legnagyobb képregény hős, akit valaha alkottak. R.I.P. Bruce Wayne, és élj örökké Batman, a szívünkben és Gothamben. EPIC

    SPOILER

    A végén természetesen meghal minden idők legnagyobb képregényhőse, de a legendája tovább él, mert ő nem más, mint a Denevérember, és az eszme amit képvisel halhatatlan.


  • Axlkenobi
    #225
    Pedig megteszi a Knightfall képregényben.
  • tigeroo
    #224
    erről a kontúrról Humpty Dumpty jut eszembe...:D
  • Tyler1
    #223
    De vad

  • Tyler1
    #222
    Ahhoz hasonlítani sem lehet. Mint ahogy valamelyik kritikus is fogalmazott, Nolan Batmanjeihez képest, a Marvel filmek gyerekes butaságok.
  • mascarun
    #221
    Spoileres szintén!


    Azt a nagyon fontos részt kihagytad hogy Alfred sosem hagyta volna szarban amikor szükség van rá Bruce úrfit!
    Mindent összevetve én sokkal jobban élveztem ezt a filmet mint a Bosszúállókat.
  • ProGabe #220
    Egyszerűen túl sok sebből vérzik ez a film. Az atmoszféra, a "löket" viszont nagyon jó. Többet várt szinte mindenki, én meg azt várom, hogy Nolan következő filmje valamivel (vagy inkább jóval) kisebb, visszafogottabb legyen.
  • gabe paul logan
    #219
    spoiler veszély:

    a filmben van potenciál, nagyszerű színészek, jó rendezés, jó jelenetek, zene, karakterek, hangok stb, DE

    - itt ez a Bane aki bejelenti, hogy elpusztítja Gothamet...nincs ellenemre az egész árnyak ligája ötlet, még ha úgy akarnak jót tenni is, hogy megölnek mindenkit...de Liam karaktere ezt nem rivaldafényben csinálta, hanem mint egy igazi gonosz, fű alatt....ok, megmagyarázhatnánk Bane baromságát, hisz még a ligából is kitiltották...DE
    - erre jön a csavar, hogy ő csak egy eszköz az egész filmben, mert csak egy szörny aki bele van esve egy nőben, aki inkább az ellenségével fekszik le , mint vele, kb nevetségéssé teszi a szupermenő karakterét 1 mp-ben, mivan???
    - de legalább megmagyarázzák miért akarják nem megölni batmant, hanem büntetni...de milyen áron kérdem én? megéri ez rendező úr?
    - apropó büntetés...belökik egy cellába, ahol kigyúrhatja magát, lelkierőt és motivációt gyűjthet és azonnal kimászhat könnyedén...ő batman, vagy az árnyak ligája szuperhülyékből áll?
    - na meg a sztori...hm b kategóriát ízlelek, öreg szuperhős, jön a gonosz, leveri fél kézzel, hősünk elmegy gyúrni 20 percre, gonoszunk addig csintalankodik a városban, majd hősúnk újjúlt erővel visszatér és simán végez a gonosszal...könyörgöm még a pankrátorok karaktereinek közötti sztoriban nagyobb elképzelés van.
    - no meg Celine....hát ez a vérszegény macskanő, annak ellenére h jó segge van, bottal nem nyúlnék hozzá, aki ráadásul csak arra törekszik, hogy töröljék már a facebook adatlapját a netről....nem tudom valaki emlékszik-e még a batman visszatér macskanőjére...szexi, őrült, félelmetes, imádnivaló....ráadásul batman és a macskanő között 0 szexuális feszültség volt a filmben az elődjéhez képest
    - azt meg , ami a batman filmek fő témája, az önbíráskodást kb 1 perc alatt letudtuk ebben a filmben, azzal a zsaruval , aki inkább őt akarta elkapni, mint banet...wtf?

    átlagban nem rossz film, 8/10....de a sötét lovag epic sztoriját, fordulatát és alakításait nem múlja felül...de még a batman kezdődiket sem
  • Konyigery
    #218
    tha man who broke the bat :DDD
  • w77d
    #217
    én eredeti nyelven néztem meg felirat nélkül, kurva jó volt... Valahogy ezt a Batman filmet vártam eddig...
  • ProGabe #216
    Hehe, pont így jöttem ki a második részről. Erről sajnos kicsit csalódottan, de mégis alig várom, hogy újra lássam (eredeti nyelven). Tud ez a Nolan gyerek valamit!
  • berczely
    #215
    úúú!

    Megnéztem. Kifelé jövet komolyan mondom negyed óráig meg sem szólaltunk csak próbáltuk felfogni ezt a csodálatos filmet. Hatalmasat alkotott Nolan. Ennyi.
  • Béka Benő
    #214
    A mozi helyett a kínai negyedben lesz a gengszterek ámokfutása...

  • mascarun
    #213
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja tényleg a film kb 3/4 énél esett le hogy tényleg benne van a madárijesztő is csak nem volt rajta a maszk! :)


    [spoiler]
  • mascarun
    #212
    Én ma néztem meg és évek óta most keltem fel úgy hogy elégedett voltam a filmmel! A székemet sem rugdosta senki! xD
  • Hoz_Hun
    #211
    Köszi a válaszokat. Kissé megnyugodtam, kiváncsi vagyok a filmre. Akkor majd beütemezem a mozit valamikorra. :)
  • Tyler1
    #210
    Pozitív csalódás. Talán a legjobb karakter az új filmben, pedig nagyon nem vagyok a macskanő híve. Annyi szerep jutott neki, amennyi pont kell, szerencsére nem próbálták ráaggatni Batman hátára, hogy valamit kezdjen vele abban a 3 órában, csak hogy ő is benne legyen. Hathaway pedig remek választás lett a megformálására, Halle Berry-re meg fél perc alatt mérföldeket ver.
  • tigeroo
    #209
    mondjuk ez nemsokat fejlődött, meg nekem azvolt a bajom hogy sokszor túl sötét volt a pucsítós jeleneteknél, nem látszott sokminden.


  • Pretorian
    #208
    Pucsítva vagy előrehajolva melyik vékony vagy átlagos alkatú nőnek nem az?
  • tigeroo
    #207
    meg jó a segge a mocin
  • Valezius
    #206
    Nem sok szerepe van. Előzetes alapján egyáltalán nem tetszett, hogy Hathawayt választották macskanőnek, de pozitívan kellett csalódnom.

  • Hoz_Hun
    #205
    Egy kérdés:
    Tudom hülyén hangzik, de nálam egy fontos karakter és sokszor elrontották már: a macskanő milyen benne (alakítás, kinézet)? Arkham City-ben ábrázolták a legjobban. Tudom az játék program és CGI, de a szinkron, viselkedés stb.-ben számomra tökéletes volt. A képek alapján itt vannak fenntartásaim (ami a megjelenést illeti).
  • BongoBácsi
    #204
    Csak szerintem volt rettentő unalmas ez a film ?
  • kill3r21
    #203
    ezeket egyenlőre nem tudjuk meg :)
  • spike0007
    #202
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valamint Blakenek is mondja Batman hogy ha meg akarja védeni akiket szeret húzzon maszkot..Sztem Batman ott döntötte el végérvényesen hogy a srác lesz az utód..
  • spike0007
    #201
    Mehhh....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem Robinos szál volt, csak a 3.-ik neve volt Robin. Ő lesz majd az új Batman! Ahogy képregényben is az első Robin vette át Batman helyét mikor azt hitték meghalt! Mivel Bruce visszavonult és a Bat hívó ki lett javítva(Gordon rájön hogy Bruce él a robotpilótát meg kijavította Bruce így Fox is tudja hogy él, meg Alfréd is hiszen látta Selinával a kávéházba Bruce-t.) és Batman is mondta Gordonnak bárki lehet Batman és Bruce John Blaket választotta ki utódjául...A végrendelet része volt a táska amiben a cucc volt és amit Blake kaphatott csak meg, amivel megtalálta a barlangot..
    Nagyjából ennyi! :)
  • kill3r21
    #200
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nah akkor most batman meghalt? hogy csinálta hogy nem?? gondolom robotpilota mégiscsak volt, a Robinos szálat jól elkezdték...:D
  • Béka Benő
    #199
    Már 2016-ban jöhet a Batman reboot ?