278


Batman:The Dark knight Rises
  • Tyler1
    #278
    Gondolom ez még egy nyers koncepció, lehet, hogy a Robinos dolog meg lesz magyarázva a filmben, de végül is ésszerű nyitva hagyni pár kaput, ha előzményt akarnak akár Batman, akár másik ezzel összefüggő DC filmhez.
  • mascarun
    #277
    Akkor ennek is lesz egyszer csak valami előzményfilmje ha sikeres lesz?
    Mert gondolom valahogy fel kéne vezetniük ezt a Robin szálat is.
  • Tyler1
    #276
    "Daniel Alter, az új Batman film, a Batman vs. Superman egyik executive producere nem tudta magában tartani az infót, és Twitteren árulta el, hogy az új Batman filmben Ben Affleck egy olyan Batman karaktert alakít majd, aki félig visszavonult, nem beszél Robinnal, és a batbarlangból irányít majd egy rakás drónt, amik a várost fogják figyelni. Korábbi infó az is, hogy elvileg "elképesztően király" lesz Batman ruhája Kevin Smith (Affleck jóbarátja és korábbi rendezője) szerint, és nem kell félni, nem lesz rajta mellbimbó."
  • PhantomAss
    #275
    tegnap megnéztem én is a filmet
    azt kell mondjam hogy nekem nagyon tetszett, szerintem zseniális a történet, a csavarok benne és a befejezés is.
    Egyedül Bane-nel nem vagyok kibékülve, a karaktere nekem nem elég "rosszfiús"(eslősorban a kinézetére gondolok).
    A film végig lekötött, ilyen utoljára akkor volt amikor az Inceptiont néztem.
    Nálam 10/10
  • ProGabe #274
    Hát ő a Denevérembör, túléli, azt' kész.
    Na jó, még 1 hint: ha izmot szúrnak, az csak kellemetlen, de nem halsz bele.
  • Prince of Máté
    #273
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valaki világosítson fel, mert 1 dolog még nem tiszta :D
    A végén Bruce hogy éli túl azt, hogy Talia egy késsel leszúrja? :/
  • Grove4
    #272
    Nem azt mondta, hogy nem lesznek Batman filmek, csak hogy ez a saga nem fog folytatódni, se Nolannal, se Bale-lel!
  • hiper KOCKA
    #271
    Batman és Superman egy filmben érdekes lenne.



  • Synchronous
    #270
    Batman filmek márpedig folyamatosan lesznek. Nehéz elképzelni hogy egy jövedelmező franchise-t csakúgy kidobnak a kukába, nem mérlegelve mennyi bevételt hozhatna még, tekintve az elődök tekintélyes termelési eredményeit.
    Mivel a Marvel is összeverbuvált már számos szuperhőst egy filmben, ez a DC-nél is így lesz. Én pl. simán elképzelnék egy Superman/Batman duót.
  • Konyigery
    #269
    Jajj fogjátok már föl, ennek trilógiának nem lesz folytatása. Fölösleges itt ezen morfondírozni hogy most akkó nightwing meg batgirl...chh. Ami valószínű, hogy majd megint lesz egy reboot (justice league miatt, vagy előtte, vagy utána) de bátor vállalkozás lesz az biztos.
  • w77d
    #268
    nem véletlen közlik egy Batman filmben, hogy az ő neve Robin
  • Tyler1
    #267
    Miért mi történik akkor, lebukik 300 millió ember közül? Superman felvett egy sztk szemüveget és a kutya nem ismert rá.
    Amúgy meg Batman filmben Robin nevet elsütni tök véletlenül nem lehet, főleg egy záróepizódban. John "Robin" Blake alias Batman? Na ne máá...
  • ProGabe #266
    Elvileg ő egy eszes rendőr. Namost, a középső neveddel nem kezdesz el szuperhősködni!
  • w77d
    #265
    Levitt egyértelműen Robin, hisz el is hangzik a film végén.. ezt nem érdemes találgatni, mert ez egy tény.
  • Tyler1
    #264
    De az meg Robinból lett, tehát előtte csak kellene valami Batman&Robin.
  • tigeroo
    #263
    nightwing spinoff lesz szerintem, ha lesz új nolan film ebben az univerzumban

  • Tyler1
    #262
    Meg - én annyira nem ismerem a képregényt, de - Batman az Bruce Wayne, nem? Ő az akinek a háta mögött áll a millió dolláros Wayne Industries, így tudja finanszírozni a denevérkedését. Hogy akarnak Wayne nélkül Batmant, Alfred nélkül, Fox nélkül?

    Szerintem a TDKR végének csak akkor van értelme, ha a Levitt az a bizonyos Robin lesz, és azért viszi oda Wayne, hogy mert méltó társat lát benne, nem utódot.
  • Tyler1
    #261
    Bale nyilatkozta is, hogy több Batmant nem vállal Nolan nélkül. A napokban meg kikerült egy olyan hír, hogy a Justice League-ben már Levitt alakíthatja Batmant. Levitt annyit árult csak el, ha jó lesz a forgatókönyv, meg jó stábot kap a film, akkor akár csatlakozik is.

    Mondjuk én őt simán eltudtam volna képzelni Jokerként, nagyon hasonlít Ledgerre és ő is kiváló színész, akinek nem okozott volna gondot ez a karakter, szvsz.
  • bcrics
    #260
    Ideális rébusz lehetne egy magyar rebbootban, vagy nemistudom, még joker szerepét is elvinné, kész ez a faszi :D
  • bcrics
    #259
    Van benne Batmanes Utalás is
  • k0trapali #258
    Nagyon jó!!
  • ProGabe #257
  • extra sensory
    #256
    Mindenki pótolható... az 1989-es film után a legtöbb kritikus agyondicsérte Michael Keaton-t, mint akinél jobb Batmant nem is lehetett volna találni a szerepre. Aztán egyszer csak jött Val Kilmer, majd Clooney... most meg Bale.
    Egy valamirevaló Joker csak akadna egy sikátor mélyén, akit fel lehetne kérni a szerepre.
    Ha új Joker lenne is akkor sem Ledger karakterét próbálná lemásolni mert az eleve bukás lenne. Az ő stílusában csak ő tudná jól eljátszani. Egyébként is ha ez a fickó a rendőr lesz Robin, akkor a macskanő meg Batgirl, mert a végén már nagyon olyan batgörl-ös karaktere volt azon a batmobilon.
    Robin egyébként azért nem volt a 3 filmben, mert Bale azt nyilatkozta, hogy nem kell neki Robin a filmbe... azt mondta ha tesznek mellé egy Robint akkor ő nem vállalja a szerepet. Tehát ha lesz egy új rész amiben Robin is benne lesz, akkor már tuti nem Bale lesz a Batman.

  • SlayR
    #255
    Mondjuk abból a szempontból nem volna rossz az egész, ha a NightWing karaktert illesztenék bele....
  • w77d
    #254
    hát igen, vannak olyan dolgok a filmben ami számomra sem teljesen világos.. De az tény, hogy Robin karaktere a film végén alakult ki és ez nem véletlen...
  • SlayR
    #253
    Ha konkrétan Wayne már kifagyott az egészből hova állnak össze meg kivel? lehet ez képregénybe működött, de film vonalon követve órisái hülyeség ennyi erővel nemis fér egy szálon meg az egész....
  • SlayR
    #252
    belle ne hallyááá:)
  • Grove4
    #251
    Te meg kihagytad a nyelvtan órákat.
  • w77d
    #250
    Persze hogy kihagytak sok ellenfelet, mivel ez a triológia egy előzmény. Időrendben azok az ellenfelek majd később jönnek, az után hogy Batman és Robin összeállt.

    De mivel tudjuk, hogy a Dark Knight filmek-nek nem lesz több része, így max egy másik csapat másik rendezővel folytatja majd. Amúgy szerintem Heath Ledger halála miatt nem is lehetne ezt a vonalat folytatni, mivel Jokernek vissza kéne térnie, de már nincs ki eljátsza.
  • SlayR
    #249
    Ezzel a felállással biztos nem még a rész bemutatása előtt közölték:D
  • torma1
    #248
    Ki mondta, hogy nem lesz folytatás?
  • SlayR
    #247
    Kihagytak egy halom ellenfelet...olyan filmből amiből akár 6 rész is jólett volna lett 3 másiknál amit 2 után bekéne fejezni abból meg készül 6 rész is...
  • torma1
    #246
    Mire gondoltál pontosan?
  • SlayR
    #245
    Szerintem még mindig egy óriási baki ez a 3. rész káosz és "ezmi?" részek tömkelege....nagyon nagy fekete pont...
  • w77d
    #244
    Igen, vehetjük úgy, hogy Bruce lemondott a Batman posztról, de a befejezés arra enged következtetni, hogy az igazi Batman szereplés még csak ez után jön, hiszen Robin, Batman klasszikus társa a történet végén becsatlakozik és pont ott is marad abba, hogy megérkezik a barlangba...

    Ez a film lényegében a sötét lovag triológia lezárása és a klasszikus Batman világ előzménye.
  • k0trapali #243
    Pont fordítva.
    Bruce "meghalt" - elhagyja Gotham-et, hogy ne is tudjanak többet róla, Batman pedig tovább él Gothamban csak valaki más ölti magára a maskarát, vagy a nélkül visz véghez tetteket a városért.
  • tigeroo
    #242
    igen batman meghal, de bruce nem.
  • Blasta
    #241
    Hát Te mit szivtál?
  • mascarun
    #240
    Akkor ezek szerint csak engem kurt fel hogy Selina Kyle-nak nem zöld volt a szeme? xD
  • Hoz_Hun
    #239
    Tegnap láttam a filmet. Sajna nekem nem annyira jött be. Kicsit zavart ez a megtört, esetlen Batman. Ez a rengeteg szevedés, önsajnálat, stb. Bane az abszolút nem az ami a képregényben volt. Nem rossz főgonosz ez, érdekes figura, de számomra nem Bane. A Macskanőben pozitívan csaklódtam. Könnyen el lehett volna rontani, de a csaj jól hozta a figurát. Ha még az alkata is kicsit sportosabb lett volna, nem ennyire vékony, akkor majdhogynem tökéletes.
    A film maga nekem kicsit túl hosszú lett, rengeteg párbeszéddel. Zavart egy két dolog is, pl a tözsde rablásnál nappal kezdenek menekülni, aztán az alagút után már este van. Én maradtam le valamiről, vagy ilyen gyorsan lement a nap? Zavar az olyan is, hogy ketyeg a bomba, tellik az idő, a hősök meg csak állnak a haldokló gonosz mellett és hallgatják a monologizálását. Ennyire kíváncsiak voltak?
    Nálam a sorrend így néz ki: Batman 1. az első, Batman 2. a második és ez a harmadik (Nolan féle Batmanekről beszélek).