15
  • ricsa008
    #15
    nem csodálom siralmasak a magyar igények... A transformers 3 premier előtti vetítése után is szidták sokan már kifele jövet a filmet .. akkor a mi a fa...k jönnek el az ilyen emberek. Menjeneke el szerencsét probálni aztán csináljanak olyan filmet amilyent akarnak. Pl szaporítsák a tucat romatikus g..i-k sorát...
  • Merces
    #14
    majd az Uve Boll meccsinálja neked
  • tatish
    #13
    Szerintem eleve ott rontják el a scifi készítők amikor meghatározzák, hogy ki is legyen a célközönség és az alapján "építik" módosítják a filmet, mert ha kicsit horrorosra akarják venni vagy netalántán félelmetesre az egészet, vagy ne adj Isten csavarosra, komplikáltra akkor már a gyerekek kiesnek a szórásból, tehát egy jelentős célközönséget elveszítenek. Így inkább csinálnak egy lagymatag valamit amit mindenki megnézhet de csak kevés embernek tetszik igazán.
    A Starcraftból igazán csinálhatnának egy igazi scifi horrort (NEM Doom)
  • hakos007
    #12
    A gyerek nagyon emlékeztetett az ET-ben lévőre :) Amúgy közepes volt...többet vártam.
  • Ray78
    #11
    Így van nincs mint csodálkozni itthon a moziba járó fiatalok 80%-a alkoholista és a Másnaposok ébresztenek bennük emlékeket......ezért nézik meg újra az első részt más helyszínekkel mert nekik ez kell ,az agyuk maradékával csak ezt fogják fel.
  • bmw
    #10
    Mondjuk az Avatar sem vigjatek......
    Nekem pl tetszett de hat izlesek es pofonok.
    A magyar meg sajna tenyleg csak vigjatekra meg animaciora ul be, hogy felviduljon a "keseru" hetkoznapok utan.:)
    Vagy Monikat nez.:)
  • Rotyoka
    #9
    Pedig a Super 8 elég jó film lett :D De a magyaroknak az avatar kell persze.
  • Etinger
    #8
    Hogyne.
  • Mister
    #7
    Nem volt vészes szerintem.
  • lamer the true
    #6
    Ezen nincs mit csodálkozni. Egy retro amerikai film biztos nagyon kellemes emlék az amcsiknak, de nekem nem sokat mond. Az űr sci-fi a nyerő de abból meg kevés az igényes.
  • dzsagon
    #5
    A csávó a Losttal rojtosra szopatta a népet, így már nem hisznek neki.
  • nessboth
    #4
    Magyarországon az animációs filmek mennek, nagyon.
    Illetve a limonádé vígjátékok. Ilyen nemzet vagyunk.
    Excsajom pasija - siker.
    Táncoló majmócák, animációs - siker.
    Megoldás minden sci-fit, akciót, horrort, eladni úgy, hogy animációs film...így reklámozni nem törvénysértő XD XD XD
  • booa
    #3
    De van benne igazság.
  • kalapos01
    #2
    Ordas nagy baromságot mondtál.
  • Etinger
    #1
    1-2 vígjátékon és nagyobb húzóneven túl (pl Harry Potter), bukik itt minden.