24
  • MR007
    #24
    Sejtem én hogy nem elsősorban azon múlik a sebesség, de azért még szerintem azzal is lehetne dobni a felhasználói élményen, ha máshol így van, vagy azt mondják. Legalább az eredeti 800Mhz-es órajelét kapná meg, butítás nélkül. Nem hiszek a túlmelegedésben annyira. Ha nagyon megpakolod a telót sok cuccal.... igaz nincs összehasonlítási alapom mással.
    Ha te mondod hogy felesleges akkor elhiszem, biztos nem véletlenül van így.
  • Madve
    #23
    És minek kéne tuningolni azt a processzort? Normál használat mellett ritka az, hogy elérje a maximumon "pörögjön". Én pl. Azt sem értem, hogy az SGS2 hardvere minek kell android alá, ami még így is kevésnek bizonyul, pedig egy butított rendszer, ugyanakkor meg egy hasonló hardverrel rendelkező netbook teljesen jól teljesít desktop rendszerrel (legyen az win vagy linux).
  • Madve
    #22
    Jogos. Korán volt még (számomra), és vmiért az általad említett hangposta olvastán a gyorshívásra asszociáltam. Rövid zárlat. Van ez így...
  • asysoft
    #21
    Nem tudom, lehet vak vagyok, de hova rejtették a híváskezelő gombokat, mert én itt nem látom, s kézben fogva sem tűnt fel...
  • MR007
    #20
    Tudom hogy ez nem az N8-ról szól, de szerintetek fog még erre a telóra készülni vmikor egy processzor tuning program. Olyan kíváncsi lennék mit változtatna. Állítólag a Nokia szerint Symbian-nál teljesen mindegy hány Mhz-en ketyeg a CPU, mert még így is versenyképes, verhetetlen oprendszer. Röhely!

    Egyébként egyre jobban tetszik MeeGo,minél több videót nézek róla.
  • Madve
    #19
    Tévedsz. N8-ról nem spórolták le. A többi gyártónál meg meg sem jelentek ezek, talán 1-2 kivétellel...
  • Madve
    #18
    Ja és egy kis segédprogram segítségével (már kész) képes futtatni androidos appokat is.
  • Madve
    #17
    Már van. Futtatja a maemos appokat, az n900-ra és symbian 3-as QT-s appokat, és mivel ellentétben a butított androiddal ez egy teljes desktop linux rendszer futtatja a linuxra írt appokat (rpm) esetleg minimális portolással (már készülnek)
  • asysoft
    #16
    Ez a MeeGo első blikkre tetszik, de a "csináljunk mindent érintőképernyőn!" irány nem. Mostani eszközömön is hiányolom a dedikált híváskezelő gombokat (hangpostára futás, brr), illetve a kamera exponáló gombját bár előbbit már N8-ról is lespórolták.
  • CybeRick
    #15
    Direkt nem szerettem volna adatokkal dobálózni :(
    Sajnos az eseményekre nincs ráhatásunk.
  • xxx007
    #14
    Te miről beszélsz?Arról a napi 5000 legyártott telefonról?
  • CybeRick
    #13
    Munka van, csak messze nem annyi mint az eddigi években. Több infót megosztani meg nem lehet, nem szabad. Várunk a jobb jövő reményében, és tesszük a dolgunkat.
  • Pukkka
    #12
    És ti melyik Nokia gyárban dolgoztok, mert hogy nem a Komáromiban, az tuti. Akkor ugyanis nem beszélnétek ilyen sületlenségeket.
  • CybeRick
    #11
    Retekklub és TelaViv2 mint hírforrás? Nap vicce. Az elbocsátásokról tudok, mivel én is ott vagyok. Azon a szinten vagyunk most, hogy egy csodában bízhatunk még (WP7? MeeGo?) Mindegy, csak sikeres legyen. Arról, hogy így bedőlt a Nokia, nem a dolgozók tehetnek, hanem a vezetés. Ebben az esetben ráadásul a legfelsőbb körök.
  • xxx007
    #10
    Ha nem zár be idő előtt...termelés egyáltalán nincs...most küldtek el vagy 2000 bedolgozóst,csak ezt az RTL és TV2 nem mondja be...
  • CybeRick
    #9
    N9 tetszetős. Nem bánnám ha sikertörténet lenne mégis a MeeGo. Csak legyen elég app rá. :)
  • Landren
    #8
    jövő 2. negyedévre talán lesz belőle valami
  • sascha1978
    #7
    És mi van a Windows-os Nokiákkal?
  • Pukkka
    #6
    Mert Darth Dave is egy 10 éves 2 bites agyú android/ios fan.
  • Omega
    #5
    Azok ott a jobb fölső sarokban több mint gyanúsak, de nem vágom miért ratyi a Nokia?
  • Darth Dave
    #4
    Nem kell! Nem kell!

    A Nokia hamarosan szinonimája lesz a ratyinak.
  • okosan gyerekek
    #3
    Meleg!
  • pezo77
    #2

    Kb. így gondoltad? :)
  • Landren
    #1
    hajrá