317
Project Zomboid - The Zombie Survival RPG
  • Sanyo
    #76
    A zip fájlban: SurvivalGuide_HU.txt, a többi kész van.
  • Ben Grimm
    #75
    Amúgy a fordításod remek! :)
  • Ben Grimm
    #74
    És az eredeti szövegek merre vannak, amik fordításra várnak? Hasonlóan felsorolva, ahogy a linkelt oldalon.
  • Sanyo
    #73
    A már kész fordításokról mit gondoltok? Nem biztos, hogy a steamen levő a legfrissebb, ezért mindenképpen töltsétek le ezt a verziót. A dátumból látszik, hogy január óta nem volt időm hozzányúlni.
  • Sanyo
    #72
    A Surival Guide van már csak hátra, ezért ha van időd és kedved, megköszönném. Minden segítség jól jön.
  • Ben Grimm
    #71
    Segítség kell? Vagy inkább egyedül dolgozol?
  • Malakai
    #70
    {project zomboid}/media/lua/shared/Translate/HU
  • Ben Grimm
    #69
    Ez engem is érdekelne.
  • Madi92
    #68
    És ezeket a fájlokat hova kéne bemásolni? Mert akárhol néztem, nem találtam még csak hasonló fájlokat sem.
  • tutituti
    #67
    még az elején volt valami sztori.a feleséged megharapták,neki kellett kötszert szerezni.de ezt azóta ha jól tudom(legalább is most nincs benne) kivették.

    jelenleg nincs konkrét sztori küldetésekkel satöbbi.háttéranyag van.azt honlapon is el lehet olvasni.
  • Anonymusx
    #66
    Történet van benne? Vagy csak az egész arról szól hogy meddig éled túl?
  • tutituti
    #65
    mindenképp érdemes megvenni.nagyon jó játék.ÉS bizony foltozgatják folyamatosan.Csak a multi része eddig váratott magára.
  • ISSUxChaos
    #64
    Én szerintem érdemes még most megszerezni a játékot, mert akkor a javítások ingyen lesznek (legalábbis remélem :)) és ahogy régebbi bejegyzéseket olvastam, minél kifinomultabb, annál drágább.
  • bardocz
    #63
    Egyelőre csak leszedtem egy verziót a játékból, hogy milyen. Az bug, hogy a golfütővel nem tudok ütni? Eddig ugye ctrl-al céloztam, és kattintásra ütött. Most semmi. Lőni tudok viszont. Amúgy egész érdekes játék, de jó, valamivel olcsóbban simán megvenném, majd talán le lesz valamikor akciózva. Tetszik, hogy egész összetett.
  • tutituti
    #62
    most van az első teszt még csak.eléggé bugosnak mondják.De rohamosan javulni fog,ahogy eddig más is benne.
  • denevérember
    #61
    Srácok mennyire kiforrott a játék multiplayer része? Élvezhető? vagy még nem az igazi?
  • SötétBarom
    #60
    Steamet felrakod megy mindenen, csak nyilván egyszerre több gépen nem.
  • ISSUxChaos
    #59
    Sziasztok

    Nekem megtetszett a játék a képek, videók alapján és ki is fogom próbálni.

    Előtte volna 2+1 kérdésem:
    1) Csak azon a gépen tudom használni a programot amelyikkel letöltöm? Kis gépigényét tekintve jó lenne ha a hordozható gépen is tudnám használni.
    2) Futtatásához szükséges állandó net kapcsolat, vagy van off-line lehetőség?
    Valószínűleg a hivatalos oldalon meg van mind a két kérdésemre a válasz, de elég gyatra az angol nyelvtudásom, az oldalfordítók meg hát...

    +1) Kérdés, nincs e kedvetek csatlakozni egy szintén zombis RPG on-line játékhoz? http://armorgames.com/the-last-stand-dead-zone-game/13691
  • SötétBarom
    #58
    Na, hajrá :)
  • Sanyo
    #57
    Végre valaki észrevette. :) Az eddigi fordítás az én munkám, a legfrissebb (januári) verzió letölthető ebből a topikból. Készülget a Survival Guide fordítása, de lassan haladok vele.

    Bármilyen fordítási javaslatot, kérést szívesen fogadok.
  • Anonymusx
    #56
    A steamen magyar nyelven jelent meg, de sajnos nem teljes..
  • SötétBarom
    #55
    Whoa
  • SötétBarom
    #54
    Érdemes nézegetni a hivatalos weboldat, a régebbi állapothoz képest nagyon nagy a fejlődés, és egyre jobb ötletei vannak a srácoknak.

    Én már megelőlegeztem nekik a bizalmat, desurán keresztül megvettem a játékot..
  • kissssss
    #53
    uhhhhhhhh :-D nem lennék most a helyükben.
  • tutituti
    #52
    basszameg:S
  • Zsolek123
    #51
    ijjj a karva anyát :D
  • zorrobomber
    #50
    Hi everyone,

    Will here, the Project Zomboid writer-guy.

    I won’t beat around the bush. The Indie Stone have just suffered a major set-back. The Newcastle flat where Lemmy and Binky live and work was burgled this evening, and so far the clearest things taken are two computers and Lemmy’s credit card.

    Project Zomboid was regularly backed up from machine to machine, but rarely – sadly and infuriatingly – externally. We have lost an awful lot of work. Mash and Binky don’t even know this has happened yet.

    Chris (Lemmy) is quite distressed to be honest – we’re still dealing with something that was discovered little over an hour ago. After his tweets on the subject we both agreed it’d be best if I wrote a blog here to calm fears. He clearly isn’t able to currently. (It’s also probably worth saying that there were no PZ player personal details etc. on the machines).

    This will clearly severely delay the next update, which was very near completion. I personally only just finished my work on it today (one of the final things on the ‘to-do’ list) and had it ready for input tomorrow.

    Project Zomboid, however, will come back stronger.

    I was going up to Newcastle on Monday for a milestone meeting in any case, but that’s clearly now taken a much more serious turn. In the coming days we will be getting in touch with everyone here, on Facebook, via Desura and wherever else we have tendrils to let people know what’s happening.

    During this time we will clearly be asking for the understanding and patience of our community. We are gutted, we are despondent and – most of all – we are sorry that this has thrown yet another bump into the road towards PZ completion. We also REALLY want to wring the neck of the arsehole that did this to us.

    More as it happens,

    Best,

    The Indie Stone
  • zorrobomber
    #49
    kirabolták a fejlesztőket, fizikailag elvitték a gépeket, a backup-ot is, hétvégén a twitteren őrjöngött az egyik fószer
  • DarkHorSe
    #48
    mire gondolsz?
  • SzirmosSzisza
    #47
    Méretes szopás :D
  • tutituti
    #46
    Én is.Bár ha moddb-desuran van akkor lehet steam ugrik.
    A lényeg, hogy nincs elfelejtve, mert benne van a top5 legjobb indie játékok között az indiedb.com versenyén.
  • zorrobomber
    #45
    hát ja, de még nincs kész a game... minimum a steam megjelenést megvárom
  • tutituti
    #44
    http://www.desura.com/games/project-zomboid

    nincs egy ezres a játék.
  • Zsolek123
    #43
    ezt egyszer nekem is sikerült összehozni :D
  • Nohab
    #42
    Szerintem ez az egyik leghülyébb halál ebben a játékban.
  • Anonymusx
    #41
    ha még nem próbáltad a helyedben megint felraknám a java 6-ot
  • DarkHorSe
    #40
    jaja, mivel ez javas cucc, de a hatterben fut egy dos ablak is
  • Carlos
    #39
    mármint parancssorból? :)
  • DarkHorSe
    #38
    akkpr hivd meg dosbol
  • Carlos
    #37
    Rákattintok az exe-re és nem történik semmi. Semmi hibaüzenet, semmi error, semmi warning...