15
  • ZaNNza
    #15
    És ez még elég szerény felsorolás volt. Íme egy teljesebb, ami csak az 1.13-ban alapból benne van: nagyobb felbontás, okosabb ellenfelek, mobil milíciák, új nehézségi fokozat (ezt imádom), maximum 6 IMP karakter, új karakter generálás, időjárás, új felszerelések (ezt a részt tényleg elég durván átalakították és nagyon jó lett), rengeteg új billentyűzetkombináció, térképszerkesztő, multiplayer, mesterlövészek, sorozatlövő fegyverek átdolgozása, akciópont rendszer átdolgozása, a járművekbe is lehet pakolni cuccokat, lehet lőszerdobozokat készíteni és még lehetne bőven sorolni...
  • Fenrir
    #14
    Ha nem tesz fel semmit az ember az 1.13-at kivéve akkor is baromi nagyot fejlesztettek a játékon. Egy nagy rakat új fegyver, kiegészítő, már nem csak hátizsákot lehet feltenni hanem mindenféle tártartót, hámot. Új páncélok vannak, a karakterkreálást átdolgozták, az időjárás implementálása pedig megkoronázta a játékot. Dicséretes a Bear's Pit munkája, mindezt ingyen, rajongóként.
  • ZaNNza
    #13
    A második részt jelenleg is folyamatosan fejleszti több lelkes csapat. Az alapjátékra lehet feltelepíteni és számos kiegészítő modullal még tovább bővíthető, illetve igény szerint testre szabható a játék. Ez ingyen letölthető és JA2 1.13 néven fut.
    Lehet továbbá kész telepítő csomagokat is találni, ahol ezt további modulokkal bővítik. Én Tais' SCI's csomagjait igen tudom ajánlani (AIMNAS vagy Urban Chaos). A telepítő csomagokra mindenképpen érdemes az utolsó 4462-es hotfixet feltenni.

    Ha csak sima remake lesz, akkor ezekhez képest maximum grafikában fog többet mutatni, tudásban aligha.
  • lostprophet
    #12
    Elég belenézni a "Hired Guns: The Jagged Edge" nevű csodába és meglátjátok, milyen lesz ez.
  • Justil
    #11
    Én ugyan nem játszottam komolyabban sose a JA1-2-vel (lehet pótolni fogom), de a hasonló korú és jellegű játékokat kedvelem igazán, így értelek benneteket.

    Csak azt mondjátok meg nekem, ugye ti sem hiszitek el (szép dolog a remény), hogy majd szép grafikával ugyanazt fogják kihozni? El fogják kúrni, keményen.
    Már eleve 3D-ben tök más, mint izometrikus nézetben, napersze attól még lehetne jó, de a nyakamat rá, hogy el fogják szarni :(
  • Wittgen
    #10
    Nekem eredeti :D

    De ez egy kicsit gáz, ha 1-1 pályát csak 3 karakterrel lehet végignyomni.

    Az eredeti játékokba nem kevés órát öltem, inkább voltak hetek és hónapok, imádtam őket.
  • Fenrir
    #9
    Mekkora királyság lenne ha akinek eredeti JA2-je van az ingyen kapná ezt :P
  • Running
    #8
    Fosadék, tovább...
  • Bhalage
    #7
    hat igy vegigolvasva ez is egy elkurt faszsag lesz.

    ja1-2 oriasi fav volt.

    most jottem a xcom forumbol es rajottem h regen ezek a picit bonyibb taktika+akcio jatekok mennyire jok voltak es hgoy mennyire nincs ma semmi, mai technologiakkal mekkora durvasagokat lehetne csinalni.
  • Fresh Duke
    #6
    +1
  • Marinecorps
    #5
    Imádom ezt a játékot, máig előveszem. Én pont lesz@arom a grafikáját, a játékélmény az összes mai fost alázza.
  • sanyicks
    #4
    hát én az 1-el játszottam, de az full körökre osztott volt.
    Iván lesz-e. Anélkül gáz.
  • kisemlős
    #3
    A 2-t imádtam!
  • NEXUS6
    #2
    Isten ments, hogy máshoz is hozzányúljanak!
  • lamer the true
    #1
    Ámen

    Ha csak a grafikát turbózzák megesszük.