157
tippek tanácsok
  • EnxTheOne
    #37
    Egyebként mennyiért adnál 3 dl? És mennyi az elö állitási ára? Müanyag poharat, cukrot vagy valami hasonlokat gondolom nem lopod mint az epret. :D
  • matyi0323
    #36
    a szódát felénk borral keverik, nem eperfáról(?) lopott eperrel.
  • Dean Winchester
    #35
    üdítő... akarod mondani szörpöt akarsz készíteni :D
    ki-ki ízlése szerint szódával vagy vízzel fogyasztja...
  • EnxTheOne
    #34
    Megyek pudingot csinálni. (epres, és csak egy csomag van itthon :()
  • EnxTheOne
    #33
    Akkor ezt megbeszéltük. Hé Geri, tartozol nekünk legalább napi 20,000 forintal. És tudod, a kamatos kamat....

    Egyébként eperfákrol még nem is hallottam. :D Na mindegy, de ha a fa ága kiér a keritésröl az lopás nem? :D Még ha a közterületen van akkor is. :D KÖZösTERÜLET, vagyis az államé, és ha a kormány tagja lennék, mindenkit kinyiratnék aki lopna tölem. Szerencséd hogy a természet tudományipálya érdekel, és hogy köztársaság van.


    :D
  • Falkon
    #32
    Én ezt tudom. De ha már ennyire dús a fantáziájuk, miért nem találnak ki olyat, amit elhisznek. :D Soha nem fogom megérteni! :D
  • Narxis
    #31
    Szerintem inkább akaszd fel magad valamelyik útszéli eperfára. :)

    kocsis
  • Blum
    #30
    Kocsival versenyzett az apja faszát...matchboxxal esetleg. Büdös alreg ez,nolife szar..
  • Falkon
    #29
    Nem bántás képpen, de nálad nincsenek elmebajok? Egy zsír új E30-ast akarsz venni. Most automatákat kihelyezni. Előtte valami kocsival versenyeztél. Szóval gondold át a fasszágaidat, mert kicsit kamu az egész. Miért nem lehet ésszerűen hazudni?

    Peace! :D
  • Ambrus Gergely
    #28
    köszi...
  • plas
    #27
    SELL LEMONADE SIMULATOR - 2011

    nah itt tudsz gyakorolni...
  • CharrDen
    #26
    Én pedig kérem a másik 50%ot, és meg is beszéltük.
  • EnxTheOne
    #25
    Ambrus Gergely, Kérem a bevétel 50%-át vagy feljelentelek, mész a sitre ánusz tágitásra. (a bevétel 50%-nak legalább 10,000 HUF/nap)


    :D
  • Jim Morrison
    #24
    hallottam mar hogy ez gond, nem mindenhol van bicikli ut, ahol van ott meg amit mondtal...

    Gergely: sok sikert az uzlethez, remelem menni fog !
  • Fidolorous
    #23
    nem hiszem hogy vidéken az útmenti dinnye árusok nagyon adóznának.
  • EnxTheOne
    #22
    Geci forum motor vagy mi. :D

    *Most ekkora az ánuszod: (.) Mire kijösz: (...................)
    (a pontokat ne vedd figyelembe, ha szoközt használnék, akkor a záro jel két része egymás melett lenne)
  • EnxTheOne
    #21
    Nem tudom hány éves vagy, de 18 év alatt is büntethetnek. Mész a fiatalkoruakba. Most ekkora az ánuszod: ( ) Mire kijösz: ( )
    Ha jól emlékszem 14 év alatt nem büntetnek, az alatt helyeted a szüleidet basszád meg.

    :D
  • Ambrus Gergely
    #20
    jaja kb ilyen lesz a boltom nekem is.
    Photoshopba már tervezgetem a dizájnt meg a kisáruházam nevét.
    Valószínüleg Ambrus szomjoltója lesz a neve.
  • Ironman2
    #19
    Azért kis hazánkban nem éppen így müködik a dolog.Útmentén árulni lehet,de óriási a lebukás veszélye.
  • plas
    #18


  • Ambrus Gergely
    #17
    vagypedig italautomatákat fogok elhelyezne a városba szerteszéjjel
  • Ambrus Gergely
    #16
    na végre egy értelmes hozzászólás, köszönöm!
    Úgy lesz :P
  • karajjj
    #15
    semmit sem muszáj, csináld nyugodtan
  • Ambrus Gergely
    #14
    azóta változtak a dolgok
  • Ironman2
    #13
    Az 1. hozzászólásban még bizniszről irtál
  • Ambrus Gergely
    #12
    óó most lenne belőle napi szinten 1-2 ezer forint bevételem attól még mér kászálódtatnának meg?
    Ráadásul 18 alatt vagyok nemtudnak velem mit csinálni
  • passatgt
    #11
    őket is megbüntette az IRS, csak az már kimaradt a filmekből
  • Ironman2
    #10
  • V43 1105
    #9
    Megbasz az APEH .
  • Ambrus Gergely
    #8
    láttam az amcsi filmekben hogy a gyerekek limonádét árulnak ott ilyenről szónemvolt
  • Ambrus Gergely
    #7
    Az muszáj?
    Mivan ha kiviszek egy napernyőt, és leülök szépen, és a szomjas biciklistáknak adok innivalót?
    Ez nem így megy?
    Ez nem bolt csak ital
  • Ironman2
    #6
    Amugy semmi akadálya.Ki kell váltanod a vállalkozói engedélyt,kell hozzá erkölcsi bizonyitvány,már csak párezer forint a vállalkozoi engedély.Kell hozzá területfoglalási engedély a helyi önkormányzattól.Hatósági engedály az ÁNTSZ-től,és már árulhatod is.Aztán fizetheted a rengeteg adót utánna
  • passatgt
    #5
    régóta akarok bicikliutak mellé üdítósautomatát rakni, csak az a gond, hogy a cigányok ellopják
  • tommygear
    #4
    hajrá!
    addig se trollkodod itt át az egész nyarat kocsis
  • Ambrus Gergely
    #3
    szénsavmentes.
    Hát az amikor a bubik nem birizgálják az inlyed.
  • Ironman2
    #2
    Mi az a zénsavmentes változat?
  • Ambrus Gergely
    #1
    Minap azon tűnődtem, hogy nyári bizniszem az lesz, hogy az útszéli eperfákról az édes kis gyümülcsöket leszedem, megmosom blablabla, lepaszírozom, és finom üdítőitalt készítek belőlle, amit útmenti bicikliutak mellett árulnék.
    Lenne belőlle szénsavas meg zénsavmentes változat is.