2420

Fejlesztői változatok:

Két fejlesztői ág létezik: Master, Nightly. Ezeket hívjuk branchoknak. A Master mindig az alaposan letesztelt, hiba nélküli változatot takarja.
A Nightly-ban találjátok mindig a legfrissebb verziót, ami sok újdonságot hoz magával, azonban sok hibát is tartalmazhat. Mindenki saját belátása szerint válassza a neki kellőt. Ha nem fontos hogy azonnal hozzájuss a legújabb funkciókhoz akkor a Master-t válaszd. Ha nem tudsz várni, akkor a Nightly is nagy valószínűséggel használható.

Telepítés:

A fejlesztői változatok telepítési útmutatóját a GitHub README fájljában találjátok. Az Chrome, Opera és Safari verzió állományára elég duplán kattintani, a böngészők felismerik és automatikusan telepítik a bővítményt.A Firefox verziónál az XPI állományt rá kell húzni a böngésző ablakára, majd ezután települ az is.

Egyéb megjegyzések:

A Chrome és Opera verziók automatikusan frissülnek, amennyiben az Extension Gallery-ből lettek letöltve. A Safari verziót kézzel kell frissíteni.

Firefox támogatás

A Firefox JetPack extension fejlesztői környezetében található számos hiba miatt a Firefox port fejlesztése fellett függesztve. A jövőben - ha változás történik - a port újra elérhető lesz. A régi verzió továbbra is elérhető akinek szüksége lenne rá.


SG Tools
  • Ability
    #57
    Ez azért volt így, mert a script az utolsó üzenethez görget, csakhogy a képek miatt a dokumentum mérete folyamatosan változik, tehát a script a teljes betöltésig követi a megadott pozíciót hogy a scrollbar ne mászkáljon el. Időközben beláttam hogy ez így nem jó és el lett távolítva, az új verziókban már javítva van.
  • Ability
    #56
    Felment egy hibajavító változat a master branchba. Többek között a színes topiknevek és a rövid kommentjelzők is javításra került, töltéstek le újra.
  • [HUN]FaTaL
    #55
    Na közben felraktam a legújabb buildet és ebben már jó. :)
  • Rage47
    #54
    szuper vagy
  • jAsOn VoOrHeEs
    #53
    Én ezt ott tapasztalom ahol egy topik tele van tűzdelve képekkel. Addig nem enged feljebb görgetni az utolsó olvasatlan üzenettől, amíg a képek be nem töltődtek.
  • SötétBarom
    #52
    Epic pacsi!

    Ez baszott jó :>
  • Dean Winchester
    #51
    épp írni akartam ,hogy most meg fasza pedig ugyanugy telepítettem fel mint tegnap... a
  • [HUN]FaTaL
    #50
    Más probléma: Néha előfordul (lehet a kieg okozza nem tudom, eddig nem tapasztaltam), hogy egyes topicok a végtelenségig töltenek. Ez nem lenne baj mert escapel leállítom csak ettől még az automatikus ugrás miatt nem enged görgetni sehova, gondolom nem futott le végig a script mert valahol elakadt. Evvel lehetne kezdeni valamit?:)
  • [HUN]FaTaL
    #49
    Kicsomagolt bővítményt ha nem csomagolod be akkor következő indításkor nem futtatja. Bővítmény becsomagolása, betallózod a mappát, behúzod a Chromeba feltelepül rendesen és kész.

    #47: Nekem is a színek jutottak először eszembe. Mondjuk én nem használom a rövidített módot, valószínűleg ezért jelennek meg rendesen a topicok.
  • Dean Winchester
    #48
    jobban belegondolva nem is mondasz hülyeséget...
  • jAsOn VoOrHeEs
    #47
    Valószínűleg baromság, de lehet, hogy a topikok neveinek színesítése okozza a galibát.
  • Dean Winchester
    #46
    ezt javítom annyiban ,hogy nem csak a real topikban! ha az arsenal topicba érkezett üzenet akkor is csak a számot látom és a topic nevét nem
  • jAsOn VoOrHeEs
    #45
    Nálam is megjelent ez a probléma.
  • Dean Winchester
    #44
    chromeból kiléptem most vissza és nem mükszik!
    beállításait meg nemtalálom :S

    sg.hu Fórum Kedvenceim - Verzió: 1.0.1
    Kis varia a kedvenclistán
    Kikapcsolás - Eltávolítás
    beállítások lehetőség nincs
  • Jim Morrison
    #43
    szupcsi :)
  • [HUN]FaTaL
    #42
    Nálam működik avval is.
  • Dean Winchester
    #41
    a topic neve mellé egy x -t nem lehet tenni? ha ráklikkelünk akkor -favolja a topicot és nem kell a topicot megnyitni majd a "törlés a kedvencekből" ikonra klikkelni
  • Dean Winchester
    #40
    real madrid topicba ha érkezik új hozzászólás akkor csak a számot mutatja és a topic címét nem , ez mitől van?
    Tehát a topic neve nincs csak a szám ahány új üzi érkezett bele
  • Ability
    #39
    Develop branchban új verzió, tiltólista gombot tesz az üzik fejlécébe.
  • Terence007
    #38
    Nagyon jó, köszi szépen a fáradozást!
  • [HUN]FaTaL
    #37
    Nem tudom nem e az volt a baja, hogy kicsomagolt állapotban futtattam, majd kiderül mert most becsomagoltam és felraktam úgy. :)
  • Ability
    #36
    Egyelőre erre sincs annyi időm mint szeretném, nem nagyon férne bele a többi böngésző portja. De ha valaki vállalkozó szellemű átvállalná, akkor nyugodtan megteheti, teljesen nyílt a projekt, azt tesztek vele amit akartok. :)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #35
    Opera alá nem tervezed majd elkészíteni? Baromi hasznos bővítmény, de nem szeretnék visszatérni Chromera. :(
  • [HUN]FaTaL
    #34
    Más kieggel (pl. a PH kieggel) még nem volt ilyen gondom, de ettől még elképzelhető. :) Mindegy végülis nem egy túl zavaró hiba :)
  • Ability
    #33
    Első tippem az instabil localStorage lenne. Sok böngészőben van ilyen bug hogy ideiglenesen "elfelejti" a localStorage adatokat. Ha nincs localStorage, akkor az extension úgy veszi hogy minden beállítási lehetőség le van tiltva, magyarán betölt a bővítmény csak nem csinál semmit az oldallal.

    Ez csak egy tipp, majd utána nézek, teljesen más oka is lehet. Viszont a fenti az jelen van, mindig szívok azzal hogy az inspector nem akarja mutatni a tárolt adatokat. Érdekes mondjuk hogy ezt csak a legutóbbi Chrome csinálja, régen nem volt ilyen bajom.
  • [HUN]FaTaL
    #32
    Néha a fórum főoldalán elfelejt betölteni a kieg, frissítés után megint jó.

    Ez mitől lehet?
  • Dean Winchester
    #31
    legfaxább ez az utolsó üzire ugrás! nem kell klikkelni hanem magától odaugrik , tényleg szóhoz sem jutok
  • Dean Winchester
    #30
    hopsz bocsi , figyelmetlen voltam! Szóval ott van ha bekapcsolom a szkriptet :)

    Mester
  • Dean Winchester
    #29
    nekem nincs
  • jAsOn VoOrHeEs
    #28
    Ott van egy jobb irányba mutató nyíl a Kedvenceim menüpontnál.
  • Dean Winchester
    #27
    Olyat nem lehet csinálni ,hogy egy gombot betenni a favok fölé és akkor nem kell a beállításokhoz menni azért hogy az összes fav topicot lássam / csak azt amibe érkezett új üzenet
  • Dean Winchester
    #26
    - 'Ugrás az utolsó olvasatlan üzenethez' több oldalon keresztül

    Csak olvasatlan üzenettel rendelkező kedvencek mutatása [Ötlet: TLGreg]
    Egyéni tiltólista

    :O
    bazzzzz , egyszerűen nem találok szavakat !

  • Ability
    #25
    Nem tudom, próbáld ki. :)
  • Armagedown
    #24
    SRWare Iron-al megy ?
  • [HUN]FaTaL
    #23
    Nem rossz, jöhet :)
  • Ability
    #22
    Ötlet: fórum főoldalon az oldalsáv blokkokat tetszés szerint el lehetne tüntetni, át lehetne helyezni tetszőleges helyre. A régi extensionben volt egy kompakt módnak nevezett funkció, ami egyszerűen átcsoportosította a blokkokat, elrejtette az olyan felesleges részeket mint a szülinaposok. A sok favval rendelkezőknek volt jó, mert bal oldalt csak a favokat mutatta, így több fért ki.

    Ezt akarom majd megcsinálni, csak erre több időt kell szánnom, ez már kicsit bonyolultabb mint a többi. Vélemény?

    Érdekességképpen itt egy videó a régi extről:


    A végén van még egy fincsi funkció: overlay válaszerre textarea ami kiemeli a megválaszolandó kommentet. Sokan rossz gombra nyomnak ugye, plusz így nem kell ugrálni ide-oda a lapon. Volt rá kapcsoló hogy a háttérben küldje el a kommentet, így a lap sem tölt újra. Jó azoknak is, akik sok választ akarnak írni egyszerre. :D
  • [HUN]FaTaL
    #21
    Ja nem, a főoldalon. :)
  • Hegi90
    #20
    ja már látom :)
    Azt hittem, hogy arra gondol, amikor a topik belsejében vagyok, és fent megjelenik +1 sor, és eltolódik tőle a képernyő, ha új hsz jön :)

    Na így már más, nem szóltam. sry sry
    Nincs sok topik a kedvenceim között, ezért esett le lassan :P
  • Borg
    #19
    Működik. (legfrissebb Chrome)
  • Ability
    #18
    Chrome verzió? Elvileg annak mennie kellene, az még az egyszerűbb fajta. :D Másnak működik?