2420

Fejlesztői változatok:

Két fejlesztői ág létezik: Master, Nightly. Ezeket hívjuk branchoknak. A Master mindig az alaposan letesztelt, hiba nélküli változatot takarja.
A Nightly-ban találjátok mindig a legfrissebb verziót, ami sok újdonságot hoz magával, azonban sok hibát is tartalmazhat. Mindenki saját belátása szerint válassza a neki kellőt. Ha nem fontos hogy azonnal hozzájuss a legújabb funkciókhoz akkor a Master-t válaszd. Ha nem tudsz várni, akkor a Nightly is nagy valószínűséggel használható.

Telepítés:

A fejlesztői változatok telepítési útmutatóját a GitHub README fájljában találjátok. Az Chrome, Opera és Safari verzió állományára elég duplán kattintani, a böngészők felismerik és automatikusan telepítik a bővítményt.A Firefox verziónál az XPI állományt rá kell húzni a böngésző ablakára, majd ezután települ az is.

Egyéb megjegyzések:

A Chrome és Opera verziók automatikusan frissülnek, amennyiben az Extension Gallery-ből lettek letöltve. A Safari verziót kézzel kell frissíteni.

Firefox támogatás

A Firefox JetPack extension fejlesztői környezetében található számos hiba miatt a Firefox port fejlesztése fellett függesztve. A jövőben - ha változás történik - a port újra elérhető lesz. A régi verzió továbbra is elérhető akinek szüksége lenne rá.


SG Tools
  • FZoleee
    #97
    nekem valahogy nem tölti be :D
  • MerlinW
    #96
    Ez is klassz, de az első hsz-nél meg kéne állítani:)
  • Ability
    #95
    Ú fícsőr: a lap aljára érve automatikusan betölti a következő oldal kommentjeit. Develop branch.
  • MerlinW
    #94
    Jó ez köszi, innen már én is tudom bütykölni:)
  • Ability
    #93
    Frissítve a develop branchban, most jól ki lettek emelve. :)
  • Ability
    #92
    Felkerült crx formátumban a legújabb verzió. Githubon a letöltések alatt találjátok.
  • Ability
    #91
    1.: lehetséges, kérdés van-e rá igény. Én annyira nem sok értelmét látom.
    2.: ez is megoldható, de szerintem erre sincs igény. Hiába én építettem az egész kócerájt, belátom hogy sokakat nem érdekel.

    Az itt a dilemma hogy nem akarok 1-2 ember kedvéért betenni olyan funkciót amit a többség nem használ. Nekem is véges az időm, inkább olyanra koncentrálnék ami közhasznú.
  • Ability
    #90
    http://cl.ly/28022N2O2b3l443f0C1K

    Egy ilyen felment a develop branchba. Hááát, képen még jól néz ki, élőben annyira nem szívlelem. Jobbat nem tudok kitalálni, ez is passatgt ötlete volt. :D
  • akyyy
    #89
    -Olyat lehet hogy egyes topikokat amiknél nincs új üzenet mégis mutassa a kedvenceknél?
    -A szavazó topik kérdését kitenni a főoldalra, szavazásig, amikor meg már szavaztunk eltünne. persze uj kérdésnél ujra előjönne.
  • [HUN]FaTaL
    #88
    Lehetne egy olyan kérés, hogy egy crxet is feltölts mindig?:)
  • Ability
    #87
    A két hibát javítottam, felment a master branchba. A többit meg már leírták helyettem. :)
  • [HUN]FaTaL
    #86
    Igen, ezt. Profilbeállításaidnál tudod letiltani (nem a kiegészítőben, hanem az sg-n). Nekem is ki van kapcsolva.
  • [HUN]FaTaL
    #85
    Ne. Ezt a topicokban kéne megoldani, úgy, ahogy a tdu2 topicban is van.
  • gyonax
    #84
    Mit tilthatok le a beállításokban? Ha a chatre gondolsz, akkor szerintem félreértjük egymást... Én erre gondoltam.
  • Ability
    #83
    Azt a beállításokban letilthetod. Többire ránézek.
  • gyonax
    #82
    Két bugreport:
    1. Kijelentkezett állapotban a bővítmény a "Népszerű témák" menüt húzza össze az akkor még nem létező kedvencek helyett.
    2. A fórum keresőjének használata után a "Mehet" gomb alá húz egy piros vonalat(mint amilyet az olvasott-olvasatlan üzenetek határán van).

    Nem nagy hibák, nem is zavaróak, de gondoltam csak beírom.

    Ui.: Feature-nek esetleg lehetne kérni a jobb alsó Facebook-szerű chat eltüntetését?
  • MerlinW
    #81
    SG kék, SG narancs, gyakorlatilag mindegy, csak elkülönöljön:) Esetleg kaphatna egy bordert vagy háttérszínt. Ezt a szépérzékedre bízom:)
  • Dean Winchester
    #80
    nem kell letiltani , akinek nem tetszik a cicomázott topik az ne nézzen be... - mellesleg a designes topikokba is mostmár simán belehet tenni választogombokat , szóval hülyeség szerintem
  • Rage47
    #79
    nekem nem szükséges
  • Ability
    #78
    Lentebb valaki írta, hogy jó lenne letiltani az egyedi topik cicomázást. Sajnos erre opciót nem lehet csinálni, az extension nem tudja menet közben behúzni a CSS-t, kizárólag előre definiálni lehet a manifest.json állományban. Tehát vagy lesz (és akkor mindenkinél) vagy nem, beállítási lehetőséget nem lehet csinálni hozzá. Kérdés: legyen vagy ne?
  • Jim Morrison
    #77
    van valami bongeszo, ami felvesz makrokat. egyszer kiprobaltam, felvettem, hogy hogyan jelentkezek be, utana mar csak ra kellett nyomnom a makro lefuttatasara es belogolt. igaz, szinte ugyanolyan gyors volt mint en, de kevesebbet hasznaltam a kurzort :D
  • Ability
    #76
    Milyenre gondoltál?

    #75: szerveroldali részbe nem tud beleszólni az extension, ez ellen semmit sem lehet tenni.
  • setuh
    #75
    Sziasztok!
    Egy olyan bovitmenyt nem lehetne csinalni h ne jelentkezzen ki folyton?:P
  • MerlinW
    #74
    Kedvenceknél a fórumkategóriák címeit (TV, Mozi, Játékosok fóruma, stb) átszínezhetnénk a jobb átláthatóság érdekében?:)
  • Ability
    #73
    Amikor nem megy: jobb klikk egy üres területen -> inspect element. Bal alsó sarokban a második ikonra katt, feljön a konzol. Ott ír valami hibát?
  • immovable
    #72
  • passatgt
    #71
    nálam csak a kedvenceknél működik
  • immovable
    #70
    Csak olvasatlan üzenettel rendelkező kedvencek mutatása [Ötlet: TLGreg]

    Ez nálam hol működik, hol nem.
  • j0nNyKa
    #69
    Szép munka, nagy-nagy grat érte.

    Kíváncsi vagyok, melyik egyetem melyik profja szúrja ki magának, és adja ki szakdoga témának a firefox portot... :)
  • LeonSilver
    #68
    Minden tiszteletem a készítőké! Az hiszem, hogy emiatt a "kis" bővitmény miatt átszokok teljesen a krómra.
  • N o N a m e
    #67
    Foxra nem lesz? Vagy legalább egy hasonló script Greasemonkeyben? :)
  • Dean Winchester
    #66

    nemtudom miért ugrottam át azt a hozzászólást pedig elolvastam az előtte és az azt követő kommenteket is...
    köszi
  • Ability
    #65
    #56
  • Monoton
    #64
    #56
  • Dean Winchester
    #63
    javítani fogod a rövid kommentjelzős hibát, hogy a színes topicneveket is kiírja és ne csak a számot?
  • Jim Morrison
    #62
    ért hozzá :)
  • [HUN]FaTaL
    #61
    Hűha, ez ám a tempó. Köszi :D
  • Ability
    #60
    Kész.
  • [HUN]FaTaL
    #59
    Egy esztétikai ötlet, nem olyan fontos:

    Ha nincs kedvenc amibe új hozzászólás érkezett, akkor üres lista helyett halványszürkével (vagy valami hasonló színnel) kiírhatná, hogy nincs olyan topic amibe új üzenet érkezett. Persze csak akkor, ha össze vannak csukva a kedvencek.
  • [HUN]FaTaL
    #58
    Ez nem volt tele képekkel, gyakorlatilag megállt az oldal betöltése és ettől bugos lett az egész. De már javítva lett. :)