2420

Fejlesztői változatok:

Két fejlesztői ág létezik: Master, Nightly. Ezeket hívjuk branchoknak. A Master mindig az alaposan letesztelt, hiba nélküli változatot takarja.
A Nightly-ban találjátok mindig a legfrissebb verziót, ami sok újdonságot hoz magával, azonban sok hibát is tartalmazhat. Mindenki saját belátása szerint válassza a neki kellőt. Ha nem fontos hogy azonnal hozzájuss a legújabb funkciókhoz akkor a Master-t válaszd. Ha nem tudsz várni, akkor a Nightly is nagy valószínűséggel használható.

Telepítés:

A fejlesztői változatok telepítési útmutatóját a GitHub README fájljában találjátok. Az Chrome, Opera és Safari verzió állományára elég duplán kattintani, a böngészők felismerik és automatikusan telepítik a bővítményt.A Firefox verziónál az XPI állományt rá kell húzni a böngésző ablakára, majd ezután települ az is.

Egyéb megjegyzések:

A Chrome és Opera verziók automatikusan frissülnek, amennyiben az Extension Gallery-ből lettek letöltve. A Safari verziót kézzel kell frissíteni.

Firefox támogatás

A Firefox JetPack extension fejlesztői környezetében található számos hiba miatt a Firefox port fejlesztése fellett függesztve. A jövőben - ha változás történik - a port újra elérhető lesz. A régi verzió továbbra is elérhető akinek szüksége lenne rá.


SG Tools
  • [HUN]FaTaL
    #137
    Nincs kedved portolni a kieget Operára?:)
  • MerlinW
    #136
    Nálam jól működik.
  • FZoleee
    #135
    ha az sg azt jelzi, hogy 2 új üzenet van, akkor miért rakja be a bővítmény a piros vonalt az 1. után?
  • LeonSilver
    #134
    Nekem ez az új nem mindig töltődik be vagy mi. Olyankor kell nyomnom egy "oldal ujratöltése"-t, hogy működjön. A régebbivel nem volt ilyen gond(om).
  • Dean Winchester
    #133
    de annyira nem vészes szerintem
  • Rage47
    #132
    ja a bezárás zavaróbb
    megnyitás nemtom... az egész jó:)
  • Ability
    #131
    Melyik része? A bezárás még nem végleges, ott én is sokkalom a dolgot.
  • Rage47
    #130
    esetleg lehetne gyorsabb az effekt
  • Jim Morrison
    #129
    nagyon zsear !
  • Ability
    #128
    Felment a javított overlay commentbox cuccos.
  • Ability
    #127
    fghgjkghk
  • Dean Winchester
    #126
    finomnak tűnik
  • Ability
    #125
    Na ezt az overlay cuccot még ne használjátok mert bugos. Újraírom az egészet, ami most van azt a régi extből loptam ki. :D
  • Ability
    #124
    Teszt.
  • Ability
    #123
    Új fícsőr: válaszerre gombra kattintva nem dob az oldal tetejére, helyette kiemeli a megválaszolandó kommentet és alulról felcsúszik egy overlay textarea.
  • Rage47
    #122
    az oldal tetejére görgető gomb sztem lehetne gyorsabb
  • Rage47
    #121
    áh, én eddig a mastert szedtem le, de akkor a develop kell:)
  • Ability
    #120
    Kézzel és ügyelj arra hogy ezek egyelőre a develop branchban vannak, tehát először felül át kell váltanod rá, utána menni a download gombra.
  • immovable
    #119
    Google Chrome 12.0.742.100
  • Jim Morrison
    #118
    kezzel (letoltod megint)
  • Rage47
    #117
    magától frissül, vagy kézzel kell frissíteni?
  • Ability
    #116
    Neked is a localStorage szarakszik. Ez nem tudom miért van, ez a hiba direkt nincs is lekezelve sehogy, mert soha semmilyen körülmények között nem kellene jelentkeznie. Milyen Chrome verziót használsz egyébként? Stabil kiadás?
  • Ability
    #115
    Új fícsőr: animált visszaidéző script ("válasz XY üzenetére"). Szerintem rámegyek majd az ilyen általános, meglévő funkciókra és adok nekik egy kis szépséget, esztétikát. Develop branch.
  • Dean Winchester
    #114
    én is sg miatt váltottam chrome-ra...
    szkriptes topikban minden böngészőnél befagyott 1-2 másodpercre viszont chrome-ban nem! Emelett sokkal jobb , gyorsabb böngésző mint bármelyik és ez mellé jön ,hogy ez az sg-s kiegészítő elkészült hozzá amire egyszerűen szavakat nehéz találni!

    merlin.: ja , faszás nagyon ez is!
  • immovable
    #113
    Uncaught TypeError: Cannot read property 'chat_hide' of undefined chrome-extension://kcffefphbgapiihnhiakeepplghihicf/js/content.js:326
  • Jim Morrison
    #112
  • N o N a m e
    #111
    Most az SG miatt használjam a Chrome-ot? Hát jó... :D
  • MerlinW
    #110
    Így csináltam meg magamnak egyelőre:)

    $('.std0').find('b').css('color', '#ffffff');
    $('.std0').find('b').css('background-color', '#6c9ff7');
    $('.std0').find('b').css('padding', '2px');

  • Dean Winchester
    #109

    azt azért nem értem ,hogy ti itt és a többiek akik a szkripteket is készítik pár nap alatt rohadt sok jó és pozitív kiegészítőt tudtok készíteni akkor az sg atyja ezeket miért nem készítette már el réges régen , esetleg rakta be a fórum motorjába? :S
  • jAsOn VoOrHeEs
    #108
    Persze, helyreáll magától ha mondjuk ismét a fórum főoldalára mutató linkre kattintok, meg ma talán az első alkalom volt, hogy ez előfordult. Csak gondoltam beteszem a képet, mert már tegnap is kérted valakitől. :)
  • Ability
    #107
    Új fícsőr: jobb felső sarokba kitesz egy gombot ami az oldal tetejére görget. Develop branch.
  • Ability
    #106
    Valamiért nem éri el a localStorage adatait. Helyreállt magától? Mert ez valami specifikus hiba, amit én nem tudok reprodukálni és működnie is kellene minden esetben.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #105
    Az imént az egyik topikból visszaléptem a főoldalra - úgy, hogy még volt két másik topikban is olvasatlan üzenet -, és a Kedvenceim menü nem volt összecsukódva, valamint a chat ablak sem volt kikapcsolva.

    Íme, amit a konzol ekkor mutatott:



  • Dean Winchester
    #104
    köszönöm szépen!
  • Ability
    #103
    Felül van egy "Switch Branches (2)" menüpont. Kettő branch van, a master a stabil kiadás, a developban vannak viszont az újtások, amik talán még instabilak. Olyan ez mint a Chrome kiadási mintája, van stabil és van dev kiadás. Ez is hasonló, a masterbe csak akkor kerülnek be az újítások ha nincs hátra semmilyen ismert hiba.

    Szóval ha mindig a legújabbat akarod, akkor azt a develop branchban találod. Át kell rá váltani, és utána menni a download gombra.
  • MerlinW
    #102
    Jaja, annyi. Eddig ha eljutott az első hsz-ig, alátöltötte a legfrissebb oldalt.
  • FZoleee
    #101
    hopp, most már jó, pedig esküszöm, hogy a developot töltöttem le :D
  • Dean Winchester
    #100
    ha ilyen újítás van akkor én csak a fenti linket töltöttem le mindig aztán az egészet szépen benyomtam a chrome-ba és kész! Szóval nem ezt kell csinálni?
  • Ability
    #99
    Mármint hol és miért és mit kell megállítani? Most még hozzáadtam annyit hogy figyelni mekkora a max oldalszám és nem próbál meg azon túl is betölteni cuccot.
  • Ability
    #98
    Biztos a develop branchot töltötted le? Github almenü első eleménél kell átváltani rá, alapból a masteren állsz. Illetve a beállításokban bepipáldtad a megfelelő rublikát?