2420

Fejlesztői változatok:

Két fejlesztői ág létezik: Master, Nightly. Ezeket hívjuk branchoknak. A Master mindig az alaposan letesztelt, hiba nélküli változatot takarja.
A Nightly-ban találjátok mindig a legfrissebb verziót, ami sok újdonságot hoz magával, azonban sok hibát is tartalmazhat. Mindenki saját belátása szerint válassza a neki kellőt. Ha nem fontos hogy azonnal hozzájuss a legújabb funkciókhoz akkor a Master-t válaszd. Ha nem tudsz várni, akkor a Nightly is nagy valószínűséggel használható.

Telepítés:

A fejlesztői változatok telepítési útmutatóját a GitHub README fájljában találjátok. Az Chrome, Opera és Safari verzió állományára elég duplán kattintani, a böngészők felismerik és automatikusan telepítik a bővítményt.A Firefox verziónál az XPI állományt rá kell húzni a böngésző ablakára, majd ezután települ az is.

Egyéb megjegyzések:

A Chrome és Opera verziók automatikusan frissülnek, amennyiben az Extension Gallery-ből lettek letöltve. A Safari verziót kézzel kell frissíteni.

Firefox támogatás

A Firefox JetPack extension fejlesztői környezetében található számos hiba miatt a Firefox port fejlesztése fellett függesztve. A jövőben - ha változás történik - a port újra elérhető lesz. A régi verzió továbbra is elérhető akinek szüksége lenne rá.


SG Tools
  • Ability
    #177
    Topikon belül egy nyilat tesz a komment mellé.
  • Rotcsa
    #176
    HUh, ez nagyon nagy kiegészítő! :D
    Amúgy bárhová írok és írnak a kommentemre üzenetet, akkor azt jelzi?
    Láttam egy ilyen opciót....
  • jAsOn VoOrHeEs
    #175
    Chrome 12.0.742.100 stable + Master változat

    A hibajelenség továbbra is mutatkozik. Valami nagyon nem klappol nálam, mert sokszor van hogy abszolút nem is oda ugrik vissza, ahol az utolsó üzenet volt.

    Sütiket és a gyorsítótárat töröltem, de semmi javulás.

    Mondjatok már egy Chrome verziót, amivel nektek tökéletesen működik! :)
  • Jim Morrison
    #174
    pont most akartam en is.
    de smiley beszuras rossz.
  • Ability
    #173
    Nem inkább felgörget az oldal tetejére? Smile beszúrás rossz, most tapasztaltam én is.
  • Dean Winchester
    #172
    Stabil CRX (v0.2.1
    ezt raktam fel
    ha saját válaszomra válaszolok és klikk a smile-ra majd beakarom tenni akkor eltünik és az egész oldal beszürkül
  • Ability
    #171
    Nálam nincs ilyen probléma, mindig jól mutatja, pedig elhiheted hogy figyelek az ilyenekre. Próbáld ki stabil Chrome alatt is. :)
  • Ability
    #170
    Kiadtam egy új verziót, további hibajavításokat tartalmat. CRX is készült.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #169
    Mondjuk lehet, hogy nem éppen a 14-es beta Chrome-ot kellett volna telepítenem.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #168
    Ti nem tapasztaltok olyat, hogy eltűnnek azok a fórumkategória nevek, amelyeken belül új üzenet érkezik? Csak azután jelenik meg újra, ha azon a kategórián belül megnézem az összes új üzenetet tartalmazó topikot.
  • Borg
    #167
    Fasza lett :)

    Esetleg a hsz megjelölésnél az nem járható út, hogy a szöveg alatti terület színe van kicsit valami fakó színre, vagy más szürkeárnyalatra átszínezve? Hogy jobban szembetűnő legyen.
  • Rage47
    #166
    szupcsi
  • Ability
    #165
    Masterbe is bekerültek az újdonságok. Próbáltam mindent letesztelni, nem maradt hátra ismert hiba, annyira visszatartani meg nem akarom a fejlesztéseket, szóval beolvasztásra kerültek. Készült új CRX változat is.
  • FZoleee
    #164
    újratelepítettem és most jó, de azt nem lehetne megoldani, hogy ne ilyen lassan menjen le?
  • Ability
    #163
    Elvileg középre kellene raknia magát, ellentétben a régi megoldással ahol az oldal tetejére görgetett.
  • FZoleee
    #162
    az új hozzászóláshoz való ugrás bugos, nekem csak görget egy kicsit lefele, akkor is, ha mondjuk 20 db új van
  • Ability
    #161
    Develop branchba beolvasztva a legújabb fejlesztések. Ma hibajavító nap volt, elvileg minden ismert hibát javítottam, szóval hamarosan jöhet a következő stabil kiadás.
  • Ability
    #160
    Holnap ránézek, köszi az infót. Addig is ha letiltod a kiemelést akkor szerintem menni fog hiba nélkül minden más.
  • Borg
    #159
    Ha nem kiemeltre megy, akkor jó a válasz erre, csak a jelölttel van gond :)
  • Borg
    #158
    Naja, nem irta ide se, hogy mire ment a válasz :)
  • Borg
    #157
    Fasza, bár kicsit még bugzik :)
    Ha jelölt üzenetre akarok választ írni, akkor a jelölés rácsúszik a logóra, és a válasz overlay is lejjebb áll meg, nem közvetlenül a hsz alatt :)
    Esetleg lehetne valami markánsabb kiemelés is, ezt még nem olyan könnyű észrevenni :)
  • Ability
    #156
    Na látod, még a komment leírása közben is egy bug jelentkezett. Nem mindig jelöli be hogy melyik kommentre válaszolsz, ilyenkor úgy kezeli az SG mintha csak úgy válasz nélkül küldted volna. :D
  • Ability
    #155
    CRX csak stabil kiadásokból születik. Legalábbis ez a terv. A mostani újdonságok még túl frissek hogy kiadjam csak úgy, nem tudni mennyi hiba van bennük. Ez a mostani CRX csak kipróbálás végett született.

    Mindenki másnak: új branch született Nightly néven. Mostantól ebbe kerül bele az aktuális nap munkája, ez mindig frissülni fog. Develop fogja a stabilnak jelölt releaseeket takarni. A Master pedig mindig a stabil, hibamenetes, letesztelt, tuti jól működő verzió.
  • Szuperkaraj
    #154
    Le a kalappal, nagyszerű amit csinálsz és az hogy ilyen gyorsan!
    Annyit észrevettem, hogy a .crx az régebbi verzióból lehet, vagy csak nekem nem működött rendesen, mert "csak" az alap funkciókat tartalmazza.
    Persze miután a kicsomagoltat becsomagoltam minden rendben volt
  • Ability
    #153
    Na bugzik a válaszerre overlay textarea. Ez Borgnak ment a komment kiemelős posztra.
  • Ability
    #152
    Kész, develop branch.
  • Solten
    #151
    alap
  • Dean Winchester
    #150
    esetleg azt nem lehet megoldani ,hogy az összes lehetőség alapból belegyen pipálva? (mert most mindig letöltöm és újra rakom akkor mindet pipálni kell és szerintem itt a többség az összeset használni fogja :) Nem kell szidni csak egy kérés/kérdés akart lenni
  • LeonSilver
    #149
    Ez jó kicsomizva is.
  • Ability
    #148
    Megoldható, tetszik is az ötlet. Szerintem ez lesz a következő amin dolgozni fogok.
  • Dean Winchester
    #147
    12.0.742.100 - chrome verzió
  • Dean Winchester
    #146
    na ez nálam is így van!
    ha 4 új üzenet van akkor a 3. alá rakja be a piros vonalat...
  • Borg
    #145
    Egy ötlet ha már itt járok: Nem lehet esetleg megszínezni, vagy valahogy kiemelni azokat a kommenteket a topikban, egyrészt amiket én írtam, másrészt (más színnel) amiket válaszként nekem címeztek? Sokkal áttekinthetőbb lenne szerintem.
  • Borg
    #144
    Köszi, faszán működik
  • Ability
    #143
    Kész, feltöltve develop branchba.
  • LeonSilver
    #142
    Úgy tűnik egyelőre, hogy a csomagolt jó.
  • Borg
    #141
    Nekem teljesen jól működik a csomagolatlan. Előbb eltávolítottam az előző verziót,aztán ment neki az új developer, semmi baja.

    Viszont a válaszolós overlay ablakban meg lehetne oldani, hogy a kurzor egyből a szövegmezőbe ugorjon? Tehát egyből gépelni lehessen, ne kelljen még belekattintani.
  • Ability
    #140
    A csomagol verzióval is ez a helyzet? Fatalnak megoldotta ha jól vettem ki. Github letöltéseknél van egy csomagolt verzió is. CRX a kiterjesztése.
  • Ability
    #139
    Ismert bug, rajta van a listámon.
  • Ability
    #138
    Egyszer talán igen, de a közeljövőben nem hiszem. Ha fogom portolni valamire egyszer, akkor az az Opera lesz.