2420

Fejlesztői változatok:

Két fejlesztői ág létezik: Master, Nightly. Ezeket hívjuk branchoknak. A Master mindig az alaposan letesztelt, hiba nélküli változatot takarja.
A Nightly-ban találjátok mindig a legfrissebb verziót, ami sok újdonságot hoz magával, azonban sok hibát is tartalmazhat. Mindenki saját belátása szerint válassza a neki kellőt. Ha nem fontos hogy azonnal hozzájuss a legújabb funkciókhoz akkor a Master-t válaszd. Ha nem tudsz várni, akkor a Nightly is nagy valószínűséggel használható.

Telepítés:

A fejlesztői változatok telepítési útmutatóját a GitHub README fájljában találjátok. Az Chrome, Opera és Safari verzió állományára elég duplán kattintani, a böngészők felismerik és automatikusan telepítik a bővítményt.A Firefox verziónál az XPI állományt rá kell húzni a böngésző ablakára, majd ezután települ az is.

Egyéb megjegyzések:

A Chrome és Opera verziók automatikusan frissülnek, amennyiben az Extension Gallery-ből lettek letöltve. A Safari verziót kézzel kell frissíteni.

Firefox támogatás

A Firefox JetPack extension fejlesztői környezetében található számos hiba miatt a Firefox port fejlesztése fellett függesztve. A jövőben - ha változás történik - a port újra elérhető lesz. A régi verzió továbbra is elérhető akinek szüksége lenne rá.


SG Tools
  • Ability
    #257
    Masterbe beolvasztva a legújabb verzió. Webstoreba is fel lett töltve, hamarosan frissül mindenkinél aki onnan telepítette.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #256
    Ötlet: egy gombot elhelyezni valahová, ami az összes új üzenettel rendelkező topikot olvasottnak jelöli.
  • LeonSilver
    #255
    Köszi!
  • Borg
    #254
    Ötlet: Esetleg új szmájlik? Valahonnan, hozzáfűzhetően. :)
  • Ability
    #253
    3.0-ban (develop branch) már javítva van, de pár nap múlva frissülni fog a Webstore-os verzió is.
  • LeonSilver
    #252
    Nekem csinál olyant, hogy nem tölti be a ezt a kiegészítőt vagy mifene csak akkor, ha rányomok egyet az "Az oldal újratöltése"-re.



    újratöltés



    Chrome -> 12.0.742.112
    SG Fórum+ - Verzió: 0.2.3
  • MerlinW
    #251
    Köszi a kiemelést:)
  • Rage47
    #250
  • Ability
    #249
    Developba felmentek az újdonságok. Ha nem jelentkezik komoly hiba, akkor pár nap múlva stabil verzió születhet belőle.
  • Ability
    #248
    Új fícsőr a nightlyban: említett kommentek beidézése. Ha valaki egy üzenetben csak annyit ír hogy "#1452" akkor a bővímtény azt kattinthatóvá teszi, rákattinva pedig az üzenet alá becsúszik az említett komment. Olyasmi mint a válaszerre funkció, csak ez autómatikusan megkeresi az ilyen elemeket az üzenetekben.

    ui.: sok kérés-kérdés volt. A hibákat és a kért dolgok nagy részét majd beleteszem a bővítménybe, csak mostanság kevesebb időm van rá.
  • Dean Winchester
    #247
    mástól láttam ezt de ide elfér a javaslat szerintem!
    a kategóriák ki-be csukása megoldható?
  • Rotcsa
    #246
    AZ üzenetközpont-rész várom már, de nagyon! :)
    Kúrva jó lesz azzal az sg, szerintem!
  • Dean Winchester
    #245
    nálam 10szer is bejön majd belehet zárni
  • Rage47
    #244
    nálam okés
  • akyyy
    #243
    nálam ez a topik nem jön be a bővítménnyel :(
  • MerlinW
    #242
    Ha véletlenül kétszer kattintok a "válasz erre" linkre, kétszer jön fel az overlay és a másodikat nem lehet bezárni.
  • Szuperkaraj
    #241
    Igen, azt szedtem le. Most újratelepítés után működik rendesen. :)
  • Ability
    #240
    Muszáj megkérdeznem: tuti a nightly-t tetted fel? Felül át kell váltani rá, utána menni a letöltésre. Ott pedig a zip vagy targz, mert a CRX a masterből van, azt beteszi mindenhova.
  • Szuperkaraj
    #239
    Pont most töröltem le az összes bővítményt, és raktam újra fel a Nightly-ból a legfrissebbet, nincs lépcsőzetes komment, de még új beállítópanel sem. Szóval jön a Chrome újratelepítés :D
  • Ability
    #238
    Próbáld már ki hogy letiltod az összes többi bővítményt. Szerintem valami bekavar neki, jónak kellene lennie.
  • Szuperkaraj
    #237
    Nincs változás, ugyan úgy a régi megszokott módon mutatja a válaszokat.
  • Ability
    #236
    A legújabb nightly builddal is ezt csinálja? Sok változás történt az első verzióhoz képest.
  • Ability
    #235
    Nightly branchban új beállítópanel.
  • Szuperkaraj
    #234
    A lépcsőzetes komment-megjelenítés csak nálam nem működik?
    0.2.3-mas verziójú SG+, 12.0.742.112-es Chrome
    Kép
  • Ability
    #233
    Hát volt pár változtatás, de elvileg már a legelső verzióban sem volt ilyen hiba. De azért leszedheted az újat, most ment fel még1 frissítés.
  • Dean Winchester
    #232
    várjál de azóta javítottál rajta valamit? mert én még az akkor kijött verzíót néztem csak! Azóta azt leszedtem és nem próbáltam , gondoltam megvárom még kijön a javítás
  • Ability
    #231
    Nekem teljesen jónak tűnik. A fő komment monotoné, az van szélen, a többi sorakozik bentebb és alább.
  • Dean Winchester
    #230
    ebben!
    de a monoton hsz képe meg pont nem látszik sajna :)
  • Ability
    #229
    Kép alapján nekem jónak tűnik, de jobb lenne ha belinkelnéd hogy melyik topikban van ez.
  • Dean Winchester
    #228
    igen de a két karikázott egyén hsz-nak beljebb kéne lennie és a mono hsz-nak kéne egész kint lenni sztem de mind1 , elhiszem ha te mondod :D
  • Ability
    #227
    Nightlyban új verzió. Átdolgozott szálkezelés. Jelöli az új kommenteket is. Illetve van előre és hátra gomb, amivel könnyen lehet ugrálni az új hsz-ek között. Hasznos hogy ha az új hsz-ek szét vannak tagolva az odalon, akkor nem kell keresgélni őket, nyomsz egy next-et és a következőre ugrik.
  • Ability
    #226
    Én nem látok hibát benne. A két jelölt hozzászólás azonos szintre került, mivel azonos kommentre válaszoltak. A szinteken belüli sorrend is jó, időrendbe van téve.
  • Rotcsa
    #225
    Ha beindul az üzenetközpontos rész és jól is megy, akkor nagyon felpörög itt sg-n az élet! :D
  • Dean Winchester
    #224
    pl. monoton hsz-t kellett volna shep hsz elé tenni de ez nem történt meg...
    csak gondoltam jelzem a hibát
  • Ability
    #223
    BREAKING: rájöttem hogy miért szarakodott a localStorage egyeseknél. A domready fv. előbb futott le minthogy az ext lekérdezhette volna a localStorage adatait. Erre elviekben sosem kerülhetett volna sor, előbb kellene megkapnia az adatokat. Minden esetre a nightlyban már javítva van, stabil verziókba csak később kerül bele, tesztelni kell ezt is.
  • pxxl
    #222
    világos :) am nem is rossz egyelőre, barátkozni kell vele. csak tényleg kellene majd jelölni valahogy hogy mi az új üzenet :D
    na addig kikapcsolom, míg nem teljes, mert így most még zavaró :)
  • Rotcsa
    #221
    Hopp, ez a #214 re ment volna.
  • Rotcsa
    #220
    Én erre azt találtam ki,hogy legyen egy "írógép" gomb.
    Tudjátok, azt is midníg visszabassza a az írnok, amikor majdnem leesik, agy mi. :D
    Lenne itt is egy méret, ami után megint az elején kezdené. Ezt csinálhatná aki írja maga is, vagy a rendszer automatikusan és egy írógéppel, vagy annak ezzel a részével lenne jelölve. Na?
  • MerlinW
    #219
    Teljesen egyéni kívánság:) Bele tennéd nekem az egyéni listaelemekhez ezt [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1308399664&no=110]#110[/URL], mint opció? Csak, hogy ne kelljen minden alkalommal hekkelnem:)
  • Ability
    #218
    Tervben van. Meg egy csomó másik függvénynek nem szabadna lefutnia, vagyis nem ebben a sorrendben. Ezek szépen majd megvalósulnak, most csak ennyire volt időm egyelőre. Kis koncepciós bemutató, semmi más.