64
-hiába lett vége, attól még istenek-
  • PJack
    #64
    oldszkúl
  • Zsolek123
    #63
    szokásos, melltartó mínuszba van :D
  • PJack
    #62
  • Zsolek123
    #61
    úúú, kell az a gitár :d csak ezer dolcsi

    pedig már régóta keresek valami kopit, de sehol semmi
  • PJack
    #60
    jaés mégegy kedvenc live performance
  • PJack
    #59
    márpedig ezek a kevésbé ismert számaik a legjobbak szerintem


  • Verseghy
    #58
    Ez a film kurvajó.
  • PJack
    #57
    ha lenne felesleges pickupom akkor megpróbálnék csinálni egy ilyet :D
  • Zsolek123
    #56
    Csináltál már ilyet? :D

  • PJack
    #55
  • PJack
    #54
    hagyjátok csak, nem érdemes vitatkozni a trollokkal :)
  • Verseghy
    #53
    És most fogadok, hogy valahogy belém fogsz majd kötni, mert értelmesen nem fogod tudni lereagálni.:) Rámkeresen googlen vagy fasztudja. Akkor is csak a közhelyeket erősítenéd.:D Nyomi.
  • Verseghy
    #52
    Szerintem nem azzal van a gond, hogy úgy vélekedsz a zenéről, hogy minél nagyobb tudású, tehetséges és kitartó emberek komplikáltan tökéletes műveit szereted, hanem hogy lenézel másokat. Kurvanagy a pofád, de akkor lennél hiteles, ha tisztelnéd a többi embert körülötted nem pedig azt gondolnád, hogy mindenki felett állsz. Amúgy ez olyan tipikus viselkedés, utálod a közhelyeket, közben te magad is az vagy: gondolom valamilyen hangszeren játszol, gondolom valamennyire jó is vagy, de nem eléggé ezért komplexusaid vannak, amiket a nálad szarabbakon vezetsz le. Ettől érzed magad jól. Kibaszott szánalmas.. Inkább dögölj meg..:D Többet nem vagyok hajlandó a mocskos stílusodhoz és a témához fűzni. Hozzád meg végképp nem.
  • tigeroo
    #51
    ember mire vered magad? találj ki hasonló témákat akkor, nem olyan egyszerű az, eljátszani más ötletét megint más.

    te jazz/blues gitáros vagy vagy mi hogy ekkora pofád van? már ne haragudj de rossz olvasni ezt az attitűdöt
  • Zsolek123
    #50
    mondjuk senki se mondta hogy valtozatos csak hogy egyszeru
  • Prody
    #49
    A másik topik sem pörög... nyugi....
  • Prody
    #48
    Azért mert várom tippeidet, hogy hogyan kell ezeket a nehéz,igényes, változatos számokat eljátszani!!!!
  • Zsolek123
    #47
    mondjuk mar igy is szetbarmoltatok az egeszet
  • Zsolek123
    #46
    de megis favoltad a topicot kulonben nem tudnad mikor irok :d
  • Prody
    #45
    Azt csinalom :))))))
  • Zsolek123
    #44
    kurvajo lokod van!!4
  • Zsolek123
    #43
    inkabb menj es hallgasd az industrial metalod
  • PJack
    #42
    amúgy már van topikjuk
  • Prody
    #41
    Csak egyet??? Én azóta egy 5 másodperces részt gyakorlok... Nagyon nehéz, mert változatos :(
  • PJack
    #40
    istenek indeed.
    kár hogy csak azután szerettem meg igazán őket hogy abbahagyták
  • CharrDen
    #39
    OMFG sikerült 1 számot eltolnom!!!!!!!!!!!!!!! JEEEEEEEEE
  • Zsolek123
    #38
    ._.
  • tigeroo
    #37
    a seven nation army tőlük nekem nagy kedvenc:) meg a denial twist
  • Prody
    #36
    Lázadás!!!!!
  • CharrDen
    #35
    And so sayeth the old goddah, he shall be summonahd!
  • Prody
    #34
    Nem tudom!!!!! Ez a topiknyitó el akar téríteni minket!!!!!!!! Szembe akar velünk szállni!!!!!! Mindjárt hívom a Cthulhu-t!!!!!!!
  • CharrDen
    #33
    de Istenből nem csak 1 van? hogy lehetnek ők istenek, ha Isten már előttük létezett?!?!
  • Prody
    #32
    De én most nem értem a topikleírást!!!!! Tehát ha Istenben hiszek, akkor ezekben a fehércsíkos-zokniban kell hinnem??????? Hogy is van ez???? ÉN PEDIG NEM IS EZEKBEN A FEHÉREKBEN HISZEK!!!! >:( Kikérem magamnak!!!!
  • Prody
    #31
    Nagyon nehéz lehetett :((((( Elismerésem!!!! Taníts, kérlek!!!!!
  • Prody
    #30
    TÉK!!!!!!!!
  • CharrDen
    #29
    ja pedig szereti :(
  • Prody
    #28
    Te barátom! Olvasd már el az 5. hsz.-t!!! Figyeld, hogy támadja szegény fant... Nyit egy topikot és támad máris!!! Sajnálom :(
  • Prody
    #27
    Rémlik valami!!! Nem a Nirvana???? Tudod, az az ember, a Nirvana!!! Vagyis a kiKúrt Kokain!!! Érted már??? Elkezdek most drogozni és öngyilkos leszek, hogy majd te gazdag lehess!!! Csak a barátságunk miatt teszem!!!!
  • CharrDen
    #26
    NEM!!! ne lépj ki, majd amikor híresek leszünk megölöd magad, és méghíresebbek leszünk!!
  • Prody
    #25
    Ye!!!!

    Amúgy kilépek máris a bandánkból, mert hiába, de nem tudok eljátszani ilyen nehéz számokat. :((((((