64
-hiába lett vége, attól még istenek-
  • CharrDen
    #24
    ték me a huszonkettő az 2db 2es tehát tékh!!
  • Prody
    #23
    Mindjárt nyitok egy új topikot, mert beszarok magunktól!!!
  • Prody
    #22
    Ték! Vagyis nem ték!

    Jó legyen, megbeszélve!!! De szerinted ezeket a nehéz számokat el tudjuk játszani egyszer majd 10 év múlva????? Pénzt akarok most!!!
  • CharrDen
    #21
    Legyen a bandánk címe: F3hÉr TSeek tRibúút BeNd
  • Prody
    #20
    Nekem nem csak a hátam állt fel!!! Hogy bírtad ki, drágám??? Nem izgultad szét magad??? :((((((
  • Prody
    #19
    Úristen!!! Ez nagyon durván nehéz!!! Hogy tudtad megtanulni ennyi idő alatt, Fájndet??? Ez hihetetlen!!! Elérted a fehérek szintjét!!! Holnapra én is megpróbálom eljátszani a szintetizátor témákat, mert már itt izzad a kezem ezektől a bonyolult részektől!!!
  • Prody
    #18
    Én tegnap voltam Amcsiban és Bíberrel énekeltem közösen egy szobában!!! A fehér csíkosok mehetnek a sunyiba!!!
  • CharrDen
    #17
    1:45től kezdődő rész tök jóóó!!! leültem a dobhoz, elkezdtem, első 5 sec már megy!! Prody, te meg tanuld meg benne a szintit, és eljátszhatjuk együtt!!!
  • Prody
    #16
    Szegény te :(((((((( Tényleg nagyon nehéz??? Ezt nem hiszem el.... EZT NEM HISZEM EL, HOGY A KEDVENC KÖZÖS SZÁMUNKAT NEM TUDJUK ELJÁTSZANI :((((( Kérlek, ments meg Bíber!
  • CharrDen
    #15
    mármint ahol én dobolok... jó lenne ilyen covereket tolni, de nincs sehol ilyen jó énekes és ilyen jó zenészek...
  • CharrDen
    #14
    jaja!!! tegnap elkezdtem a dobtémát gyakorolni, de annyira nehéz :( kár hogy csak 5 éve dobolok, annyira szívesen mennék dzséj bíb koncetre...
  • Prody
    #13
    Justin Bieber is ugyanennyire egyszerűen nagyszerű!!! Alig tudom eljátszani a "Bába".... vagyisőőőő.... aaaa... igen megvan, a "Baby" nevű számát, mert iszonyatosan nehéz riffek vannak benne és hihetetlenül nagyszerűen egyszerű és én már akkor hallgattam, amikor Ő még nem is élt.... Ahhhh, annyira meghatódtam most!!!
  • CharrDen
    #12
    anyád télleg!!!!!! meghallgattam 5 számukat, annyira különbözőek és annyira tehetségesek hogy na!
  • Prody
    #11
    Nagyon jó zene tényleg!!! Annyira változatosak, hogy alig lehet megjegyezni ezeket a kiváló témákat!!! Az összes számuk tökre
    különbözik!!! Nagyon igényesek!!!

    ...
    ...
    ...

    -.- (not)
  • Jim Morrison
    #10
    +1

    #7: jaja

    conquest is jo am. az is a topban van nalam (ws top)
  • Zsolek123
    #9
    ezt pont nemrég tanultam be gitáron :)
  • passatgt
    #8
  • Zsolek123
    #7
    1:45, feláll a szőr a hátamon :D

  • byzhouse
    #6
    nem.
  • Zsolek123
    #5
    persze azért kedvenc, mert nem is hallottál tőlük mást.
  • byzhouse
    #4
    kedvenc

  • Zsolek123
    #3
    A számaik nagyot ütnek, és hihetetlenül egyszerűek.
    Bonyolultnak hangzik első hallásra, de aztán nyakadba kapod a hangszered és pikk-pakk el tudod játszani bármelyik számát.

    Pont ez benne a császári, hogy roppant egyszerű, de nagyszerű.
  • Zsolek123
    #2
    Kis szaros korom óta hallgatom őket.
  • Zsolek123
    #1
    The White Stripes

    ...amerikai alternatív rock együttes volt. A detroiti zenekar két tagból állt, Jack White (ének, gitár és egyéb hangszerek), Meg White (dob, és egyéb ütős hangszerek).

    -Igen, most jönnek a zenésvájdíók!-

    A Little Bird a kedvenc számom. Seven Nation Army elbújhat mellette :)