46
Razer deathadder macro!?
  • dronkZero
    #46
    Nem mintha bármilyen FPS-hez kéne makró... Talán CS-hez bevásárolni, meg guggolós ugráshoz, de úgy egyébként teljesen felesleges.
  • Hecker007
    #45
    CoD2 CoD4-ben még macro se kell hozzá... csak gondolkozni kéne egy kicsit, jah és mellesleg amit én tudok erre tényleg sokan használják és akár egy 500Ft-ost egér is tudja :)
  • lolSL
    #44
    lanokon mindig szigorú a szabályzat, meg általában mindenhol ahol pénz forog kockán.
    CS-ben pl régen kizárták az egész csapatod a lanokról ha egy secre is lehúztad a konzolt, az ott beírható scripteket sem használhatod, nem hogy driverből mindenféle huncutságot.
  • Fpocok
    #43
    Bármi, ami előnyt ad a másikkal szemben, tiltott. Pont. Ezen nincs mit vergődni.
  • dronkZero
    #42
    De nem aimbotot telepít. Nehéz felfogni, mi?

    Én kétféle LANpartyval találkoztam egyébként, az egyik, ahová kompletten a gépet is te viszed, a másik típus meg, ahol gépet adnak, de ha akarsz, akkor vihetsz saját billentyűt meg egeret.

    Mondjuk azt akár még el is tudom képzelni, hogy szarfaszú kodosok ilyesmin is geciznek... :P
  • dronkZero
    #41
    A #40-esből nem az látszik... Faszom játsszon CoDot. :P
  • lolSL
    #40
    évente 4x van kb ICL, pont 2 hét múlva is cod2 cod4 is lesz.
    + 1x becup
    ezek a legnagyobbak, de biztos van még más is.

    az mind1 hogy miért van benne memória, vágod ennyi erővel aimbotot is telepíthetne :DD
  • Fpocok
    #39
    Vannak még lan partik... csak nem a szar játékokkal, hanem a régi jó játékokkal.
  • dronkZero
    #38
    Ne zavarjon, hogy direkte a LANpartyk miatt van benne memória, amiben viszi magával a saját driverét, hogy a vendéggépre ne kelljen telepítgetni...

    Egyébként meg milyen LANpartyk? Mikor volt Magyarországon utoljára valamirevaló LAN?
  • lolSL
    #37
    jah csak egy lanról úgy kibasznak ilyenekért hogy darabokban szeded össze a géped az utcán, pont úgy kezelik mintha wh-t használnál..
    online versenyeken meg ugyanígy tiltott, nem véletlenül, azért ez mégis csak pofátlan előnyszerzés, nem kényelmi funkció.
    publikon meg azt csinálsz amit akarsz, annyit is számít amit ott elérsz.
  • dronkZero
    #36
    Még az a szerencse, hogy a játékfejlesztők a kényelmi dolgokat nem tekintik csítnek úgy, mint te.

    Nem, ez nem olyan, mint a wallhack, kurvára nem ugyanaz a kategória.
  • Gibor
    #35
    Van még ettől is egyszerűbb :)
  • Piszkos  Fred
    #34
    A 2-nek van eddig a legjob multija szvsz
    #33:
    szerintem is ez a legértelmesebb megoldás, de hadd törje a fejét szegény gyerek :D
  • Sml
    #33
    Én ezt úgy oldottam meg valamikor x évvel ezelőtt AmericasArmy-ban, hogy a görgetőre raktam a lövést :)
  • Gibor
    #32
    Már a 4-ben is elég sok klikkelő harcos volt a desert-eagle-el. Viszont egy CoD2-ben sokra nem megy a klikkelővel, m1garandnál lehet alkalmazni de felesleges mert nemtudsz közben célozni...
  • Piszkos  Fred
    #31
    Egy: Kattints az adatlapomra, nézd meg az életkorom -> ne gyerekezz le mert felpofozlak
    Kettő: Igen, az, hogy csalni akarsz (mert ez is csalás, nem csak az aimbot meg a wh. csak itt a hardverbe piszkálsz bele) eléggé leminősít téged, szóval ne neked álljon feljebb. Ha beszól neked egy tucat ember, akkor nem ők a sötétek, hanem te. Tudjuk miről beszélsz, csak épp nem segítünk csalni egy szánalmasnak.
    Három: Többet codoztam már, mint te :) És nehogy azt hidd, hogy a profik mind így tolják, +70-es statot simán összehozom mindenféle szarság nélkül egy mezei 800 dpi-s egérrel.
    Ha pedig a cod mw2-ről vagy a black opsról beszélsz, akkor igazad van, ott tényleg nem számít a skill, klikkelőbajnokság az egész. Ez esetben ne nevezd jó codosnak magad. Ha a 4-gyel vagy a 2-vel tolod akkor meg gyakorolj, ne pedig makrózással akarj profinak tűnni.
  • dronkZero
    #30
    "Nekem eszembe nem jutna ilyet rakni az egeremre, többet korlátoz, mint amit segít."

    Ami nem jelenti azt, hogy _ezt_ nem makrózom szarrá:


    ...
    :P :D
  • dronkZero
    #29
    Hazaértem, megnéztem, ha jól látom, nem lehet klikket makrózni, csak gombot a billentyűzetről.

    Úgy meg az a megoldás lehet, hogy beállítod a játékban a lövést egy nem használt gombra (legyen most L), a bal gombot belövöd makrónak, hogy LLLLLLLLLLL, azt' kész.

    Esetleg lehet olyat csinálni, hogy a balgomb marad egy lövés, a makrót meg a 4-es vagy 5-ös gombra rakod.
    Nem lehet olyat mondani a makrónak, hogy ismételje, úgyhogy elég szar.

    Nekem eszembe nem jutna ilyet rakni az egeremre, többet korlátoz, mint amit segít.
  • byzhouse
    #28
    tanulj meg kattintani

    amúgy az a pro aki 1kör alatt megöl 300embert és 1szer hal meg?
  • Gibor
    #27
    egér macrot nem, de azzal nem is fogsz gyorsabban kattintani, mivel olyan macro nincs amivel 1 gombnyomással kilövöd az összes golyót. De kifogható a scripted, mivel a macro is egy scriptet indít, mintha a cod-ban lenne bebindelve, ha az ellenfél szerverén játszotok beszophatod gond nélkül ha használod, leolvassák a log file-t....
  • DIESEL DOG #26
    [sóhaj]

    látom megkezdődött a nyári szünet...
  • dronkZero
    #25
    Azért elég morcos lennék, ha az egerem drájverét bármilyen anticsít progi csítnek érzékelné... Abban azért majdnem teljesen biztos vagyok, hogy ezt nem fogja meg semmi.
  • Gibor
    #24
    tegyük hozzá, nem is kellene egér macro, mivel csak játékon belül van rá többféle megoldás. De nem én leszek a forrás :)
  • Gibor
    #23
    Igen, minden profi használja... Minden profi CB-n játszik és nem PCW-zik mint például te. Hogy miből is gondolom? Lássuk, klikkelő nevezetű programot akarsz használni ami eleve csalás, és ha neked eredeti játékod lenne és CB-n játszanál nem használnád mert a legelső másodpercben ahogy a cod2-re kattintasz, kivagy bannolva :) Mivel CB-n mai napig UAC rendszer működik. Szóval a "pro" játékosok nem tudják használni, illetve felesleges is. És lehet hogy te nagy cod májer vagy, de lemerném fogadni hogy cb/pcw különbségét sem tudod, van egy gyanum hogy te 1hónapja se kezdtél el játszani vele.
  • Gibor
    #22
    Inkább csak rátett egy lapáttal, A4tech X750-F egerem van, de mikor még nagyon benne voltam a CB-ben, 1évvel ezelőtt, gyorsabban lőttem mint a klikkelő, ma már megse próbálnám, játszani nem akarok leülni, közel nem tudnék olyan szintet nyújtani mint anno, meg persze a csalók is szaporodtak gondolom.
  • Frosty01
    #21
    figyelj öreg. van egy jó egered, és még ahhoz is láma vagy hogy egyedül beállítsd, ezért kb világgá kürtölöd hogy klikkerezel, mert annyira fos vagy hogy muszáj használnod. miért is vagyunk mi analfabéták?
  • dronkZero
    #20
    Konzol nem mérvadó. Konzolosok megérdemlik, hogy semmit ne csinálhassanak azzal a szarral. :P
  • Fpocok
    #19
    Ahha... biztos csak véletlenül van letiltva a moddingolt gamepad konzolon...
  • Zsolek123
    #18
    ne legyél már ennyire: közönzségezs!
  • plas
    #17
  • SötétBarom
    #16
    :DDDDD

    Szar arc vagy.
  • Karvalics
    #15
    Ti milyen buták vagytok:D Ez nem csalás, minden top játékos használja, az hogy nektek fingotok sincs a codról arról én nem tehetek.
    Fel kell javítanunk a statunkat ezen meg besírok te gyerek annyira ostoba vagy:D M1 számítottam rá hogy senki nem fogja tudni, és ahhoz képest h értelmes válaszokat kértem, egy sem érkezett. Analfabéták.
  • plas
    #14
    Gyakorolj itt



    A kodosok itt gyakorolnak
  • REPS0L
    #13
    :DDD
  • Metalmilitiakid
    #12
    True... True
  • Frosty01
    #11
    #9;10 +1, én sem fogalmazhattam volna jobban
  • PeeTeR
    #10
    es utanna meg kepes elhitetni magaval, hogy mekkora jo jatekos
    #1: takarottttyá homokozni
  • Piszkos  Fred
    #9
    Lámák szerencsétlenek, valamivel fel kell "javítaniuk" a statjukat, ha már egyszer képtelenek játszani.
  • V43 1105
    #8
    Klikkelős noob, ezért lett olyan fos a COD amilyen, csak gratulálni tudok, Razer Abyssus egerem van és érdekes lövök vele olyan gyorsan mint klikkelővel, nem értem mért kell ezzel más ember játékát tönkretenni :(((
  • Csirke4
    #7
    kapcsód ki a delayt mikor megcsinálod a makrót, úgy nemműködik?