13
  • Madve
    #13
    Akkor nem Google telefon, ha brandeli?
  • Yv@n
    #12
    Tehát brandeli, nem gyártja.
  • Madve
    #11
    Akkor is Google néven fut. Úgy mint a Vodafone, és a trémobil saját márkás telefonjai is.
  • sanyicks
    #10
    HTC.
  • hdo
    #9
    Ez most milyen nyelven volt?
  • Madve
    #8
    Nexus?
  • Sir Ny
    #7
    A google gyárt telókat :P

    De te melyik telóban szoktál alma procit látni, vagy LG retinamkijelzőt? A retinakijelző magában megér vagy 400 000 magyar forintot, olyan fantaszticsodálatos. Az alma processzor pedig nem olyan ám, mint a többi arm, hanem 9* erősebb. Én tudom, láttam a diagramokat.
  • sanyicks
    #6
    Egyrészt a gugli nem gyárt telókat, másrészt minden teló ugyan azokból az alkatrészekből épül fel ha nem tűnt volna fel (max a sznobvakító/parasztvakító marhaságokban van különbség, de az is csak árkategóriától függ).
  • Sir Ny
    #5
    Mind a NOKIA, mind az Alma telók minősége nagyságrendileg nagyobb, mint a google telóké. De mostanában úgy az egész IT ág minősége elég meggyőző. A windows jó, a böngészők jók, a konzolok jók, a procik, VGA-k jók, ennél _sokkal_ rosszabb is lehetne.
  • Madve
    #4
    Most neked mi bajod a minőséggel?
  • MsUser
    #3
    Remegnek a monopol-ok inkább összefognak de nehogy javuljanak a szolgáltatások. Ha Google bebiztosítja magát akkor tudják hogy csak a minőséggel versenyezhetnek, arról meg nem igazán híres a NOKIA, Microsoft de még a Apple sem olyan gyorsan fejleszt és olyan kiemelkedő minőségben.
  • attes
    #2
    Ebben az is érdekes, hogy a Nortelt 1 éve megvette az Avaya, aki a Cisco-nak valamilyen szinten konkurenciája.
  • sanyicks
    #1
    Fel is kéne vásárolnia, legalább a biztonság kedvéért, mert valószínű hogy a microsoft és az epl együtt fog trollkodni.