25
  • Hans von Luck
    #25

    Késsel ugyan nem, de kézigránáttal már robbantottam fel tankot...persze csak úgy hogy valaki rajta felejtette a C4-est(hehe), és a kézigranyó berobbantotta ...BC2-ben...
  • Ray78
    #24
    Mégis mi tartja őket vissza ,hogy előrendeljenek?.....Nyomorék az összes ......
  • Strongarm
    #23
    1. Ezek nem jelentették ki, hogy nem veszik meg, csak utálják az ötletet.

    2. Ha ki is jelentik, akkor is 90%-uk, veszi meg első nap, sőt előrendelve, hogy legyen Karkand. (szájkarate generáció)

    3. Nem olyan "rengeteg" új fegyver hanem 3 (ebből egy, a DAO 12 mindenki számára elérhető).

    4. Karkand pack persze csak azoknak van akik látatlanban megveszik, de nekünk európaiaknak legalább van időnk visszamondani ha béna a review-k alapján, mert itt néhány nappal később jelenik meg.
  • grebber
    #22
    Nem tudom de én ugyanazt azt árat látom a galaxisneten a limetednél és a nem limitednél is akkor mi a para oka?

    Lehet külföldön máshogy van? Vagy a galaxisnetes limited nem is ez a limeted?
  • Alien69
    #21
    Akkor most el kellene dönteni, hogy az első HSZ-nek van-e létalapja, azaz, aki TUD játszani, az késsel is felszecskázza a tankot. Ugye, hogy NEM!
    A fifás hasonlat inkább sántít. Top csapatot bárki választhat, de milyen cipőjük lesz? Alapban mondjuk "makkos" bőr cipő, de ha áldozol rá, akkor akár több fajta stoplis is. De hol itt a gond? Hiszen vannak, akik meztilláb is szarrá verik a kecske pásztorokat. Állítólag, meg szerintük. De ott van az is, hogy ha MOST előrendelem, akkor kapok a BF4FREE-ben egy sárga barett sapit, meg egy shotgunt. Mondjuk, a barett sapka bizti nagy előnnyel járhat.
  • IMYke2.0.0.0
    #20
    szerk: Crysis 2 Limited Edition.
  • IMYke2.0.0.0
    #19
    [...]aki plusz pénzért megvette a játék kiegészítőjét. "

    Ébresztő!
    Ilyen (analógia) eddig is volt - lásd Crysis Limited Edition.
  • HöfEE
    #18
    Ez egy játék! Itt az a cél, hogy aki játszik szórakozzon, és ezt csak nagyjából egyenlő feltételek mellett lehet elérni. Szerinted az tetszene a játékosoknak, hogy páran aránytalanul jobban ritkítanák az ellent, de nem azért mert jobb játékosok, hanem csak azért mert több pénzt adtak ki érte?

    Gondolj bele mi lenne, ha mondjuk FIFA-ban, a topcsapatokat csak az választhatná aki plusz pénzért megvette a játék kiegészítőjét. Élvezetes lenne a multiplayer biztos....
  • IMYke2.0.0.0
    #17
    Mi játék?
    Ja, hogy az "Az" helyett "ez"-t akartál írni - mert úgy lenne helyes.
    Csak, akkor viszont a gondolatmenetet nem értetted meg.

    Ha pedig a háborút tekinted játéknak, akkor nem szóltam...
  • 0Fritz0
    #16
    Az egy játék.
  • IMYke2.0.0.0
    #15
    Úgy jön ide, hogy a háborúban sem mennek oda egymáshoz az ellenfelek, hogy "Te, figyelj, legyenek ám egyenlő feltételek, oké?"...

  • Bhalage
    #14
    kjukju
  • Zolivok
    #13
    lengyelek lovakkal tankok ellen .p
  • dronkZero
    #12
    A Special Forces kiegészítőnél ment is a parasztlázadás rendesen az új fegyverek miatt...
  • Gyuszopapa
    #11
    Hát nem tudom hogy ha exkluzívként kapott tűlövedékes shotguntól az egész squad padlóra kerül akkor az fog e valakinek tetszeni.(ugyanis nemcsak a megcélzott személyt hanem a mögötte állókat is sebzi)
  • Laza
    #10
    Ki mondta hogy ez előnyt jelent? Általában az extra fegyverek nem érnek sokat, ráadásul magából a játékból rengeteg fegyvert lehet unlockolni.

    Tegyük hozzá, hogy pl a BC2-nek is volt Limitált kiadása, amiben extra cuccok voltak ... ééssss, a boltban, mint sima verziót csak ilyet lehetett kapni normál áron ... nem is volt sima kiadás ... a végén tuti megint csak ilyen lesz.

    Egyébként meg nem ez az első játék, amiben az előrendelőknek extra cuccokat adnak, nem értem ezt a nagy sírást.
  • lammaer
    #9
    Annyiban tartom jogosnak a reklamálást, hogy egy fizetős játékban gyakrlatilag eljátsszák a free 2 play húzást.
    F2P játékokban érthető, hogy - mivel a játéknak pénzt kell hoznia - az aki fizet kap némi előnyt. Pl a BattleField Play 4 Free-ben senki nem pampog, hogy mondjuk 5 dollárért vehetsz egy jobb fegyót (vagy kigrindeled creditből), mert hát a szervereket fenn kell tartani, supportoskislányt ki kell fizetni.

    Na de egy olyan játékban, ahol már eleve fizetsz azért hogy játszhass - görénység.
  • lammaer
    #8
    Gratulálok. És ez hogy jön ide?
  • IMYke2.0.0.0
    #7
    Tisztességtelen előny?!
    Bazmeg, a kazah katonák "csuzlival" lőttek az oroszokra*...
    Az afgánok AK-47-esekkel az amerikaiakra**...
    A búrok karddal rohantak a puskás angolokra...

    Még szép, hogy nem fegyvereket osztogatnak az ellenségnek, hogy azonos típussal, egyenlő eséllyel induljon a háború!
  • Hans von Luck
    #6
    Ja, így van...
  • RoyalPredator
    #5
    Signed in. Why?
    Mert szopjanak.
  • Ender Wiggin #4
    Brühühű, mindjárt sírok. Jó, hogy ez az emberiség legnagyobb problémája. Bmeg.
  • kissssss
    #3
    ettől függetlenül akkor is tisztességtelen az előny, és ez könnyen rányomhatja a bélyegét egy ilyen kaliberű játéknál.
  • Piszkos  Fred
    #2
    +1
    Mellesleg én valszeg úgyis előrendelem, bízok benne
  • beceneev
    #1
    Kit érdekel? Aki jól játszik az megöl bármilyen fegyoval bárkit.