17
  • Gamecube86
    #17
    Akkor vegyük sorban.
    1.
    Star Wars-hoz olyan jó CGI-ket tudnak tolni, közben a játék kisgyerekeknek gyártott meseszar lesz, ami megint meggyalázza az SW brandet...
    2.
    Hallottál a wowrol? Én is azzal játszok és képzeld el kb csak felnőttek játszanak vele (eredetin).
    3.
    http://frostshock.eu/2010/06/15/ha-egyutt-jatszik-a-csalad/
  • Ender Wiggin #16
    Nem teljesen értem mit akarsz tőlem. Megnéztem az első trélert, megnéztem a másodikat, elolvastam miről fog szólni. Mivel azt reméltem az első játék szereplőit és történet fonalát veszik fel, kifejeztem az érzéseimet vele kapcsolatban. Hogy is van ez, aki nem dícsér, az 14 éves? És aki így gondolkodik, mint te az mennyi?
  • bfgbobo
    #15
    Javitás :D : ...NEM süllyed le..
  • bfgbobo
    #14
    aki persze fpst nyom az süllyed le a 14 évesek szintjére. és ha napi 18 órát játszik akkor se kocka. Just sayin
  • Etinger
    #13
    Azért volt csalódás, mert komolyak voltak az elvárások. Mert egyébként pont olyan volt mint minden évben...
  • Etinger
    #12
    A BF3 tényleg szép, de picit felpörgethették volna az "előzetest" .. elég sokáig csak mennek a semmibe :) Tudom-tudom... feszültségfokozás : D
  • Ry0K3N
    #11
    És meglepő módon a felnőttek is milyen könnyen le tudnak süllyedni egy 14 éves hülyegyerek szintjére egy játék miatt. Just sayin.
  • beceneev
    #10
    Ender akkor ne játsz vele, egyébként imádom, hogy az emberek csak fikázni járnak ide.. Nem értem miért nem tudsz te is olyan lenni, mint a többi ember pl: arról beszélj ami és amiért tetszik, ahogy a többiek tették a BF3-al kapcsolatban. ( Nem játszottál vele és egy videó alapján ítélkezel csak gratulálni tudok)
    Royal mennyi videot néztél meg a játékról? Hallottál a wowrol? Én is azzal játszok és képzeld el kb csak felnőttek játszanak vele (eredetin). Ugyanigy lesz ezzel a játékkal is. Szerintem király lesz és lehet meg is fogom venni.
  • Ry0K3N
    #9
    most miért blizzardnak ez a felállás bejött :D
  • morden
    #8
    A BF 3 alatti motor hihetetlen jó lett a videókat elnézve.
  • TomecK
    #7
    Tudom, hogy csak játék de a Battlefield 3 tankos videója, annyira élethűre sikerült, hogy nekem az Iraki jelenteket juttatta eszembe, amikor a nagy amcsi hősök mindenfajta technológiát bevetnek, hogy leirtsanak 10-20 ak-val futkozó vagy inkább menekülő iraki "terroristát", mert hogy a videóban nem igen lőttek vissza az tuti :). Persze ez csak játék, de a videó azért mintha egy kicsit valóság lenne.
  • Carbine
    #6
    Dust 514 hol marad??? Meg se vagyok már lepve.
  • BaSSeR
    #5
    Mass Effect 3: decide how it ends.
    Vicces lenne a veszne a Föld miattam.(Shepard miatt)
  • RoyalPredator
    #4
    Star Wars-hoz olyan jó CGI-ket tudnak tolni, közben a játék kisgyerekeknek gyártott meseszar lesz, ami megint meggyalázza az SW brandet...
  • MystOrion
    #3
    Nekem a tomb raider tetszik:)
  • Ender Wiggin #2
    Prey 2, jujj, de szar.
  • Renátó1985
    #1
    bf3 nagyon tetszik 100%-os első napos vétel, ha csak 50-100 órát játszok már megéri, de kétlem, hogy csak annyit fogok