7
  • Apocalipto
    #7
    A határidő június 30, ami azt jelenti hogy addigra el kell kezdeni a beruházásokat.
  • Cat #6
    "külföldön van-e olyan, hogy pl a telefonon tudom követni a busz helyzetét"

    Külföldön felesleges követni a busz helyzetét, mert van olyan, hogy menetrend, amit betartanak a cégek.
  • bunny
    #5
    Ne szidd az SG-t mert sec-perc alatt kukába kerül a hozzászólásod :(
    Amúgy bár meglehetősen csipkelődőnek tánik dluinet hsz-s baromira úgy van ahogy írja. Mocskos egy országban élünk, csak az a cél minél többet kilopni semmi mással nem törődnek.
  • llaszlo
    #4
    Az előző cikk is szinte ugyanazzal a szöveggel jelent meg. Nem erőltették meg magukat. :)
  • llaszlo
    #3
    Nem tudom, hogy külföldön van-e olyan, hogy pl a telefonon tudom követni a busz helyzetét. Így ha már elment akkor nem sietek. :)
    Ez egy jó megoldás lenne.
    Ami tuti, hogy a Kunságvolán buszaiban már van GPS. Azt nem tudom, hogy hány járműben. De egy ilyen rendszer egyelőre még itt sem működik. És lehet, hogy túl utópisztikus az elképzelésem.
  • Dluinet
    #2
    Lesz az még későbbi dátum is. 187 GPS-t felszerelni és közös rendszerbe rakni fél év, de MO-n ez fél évtizedbe kerül, mert sokáig tart, amíg kitalálják hogyan lehet a 335 millió forintból 325 milliót ellopni. A maradék 10 millióból megveszik a 187 db GPS és GSM készüléket meg egy PC-t.
  • Vanek úr
    #1
    A kapcsolódó cikkek között szinte ugyanez a hír megjelent 1 évvel korábban. A különbség annyi, hogy akkor még 2011. június 30-a volt a 'végdátum'; most meg ez már 2012. április.
    2010.08.07-i hír