3624
Wiki, minden is rajta van: https://pathofexile.fandom.com/wiki/Path_of_Exile_Wiki
Build-ek, Árfolyamok: https://poe.ninja/
Kraftolás: https://www.craftofexile.com/
Kraftolás: https://poedb.tw/us/mod.php
Trade: https://www.pathofexile.com/trade
Napi labyrinth layout-ok, Syndicate, Delve, stb cheat sheet-ek: https://www.poelab.com/
Loot filter: https://www.filterblade.xyz/


Segédprogramok:
Path of Building: https://pathofbuilding.community/
Trade price checker: https://github.com/SnosMe/awakened-poe-trade/
Trade makró: https://github.com/C1rdec/Poe-Lurker/releases
  • Kurultaj
    #1500
    Sziasztok!
    Lenne egy kis problémám, nem nyilik meg a "Dark Altar" és nemtudom miért. Mivel angolul nemtudok egyáltalán, így fogalmam sincs mitkéne csinálni. Ha valaki tud segíteni megköszönném.
  • undY1ng #1499
    Köszi!
  • Psychedelic #1498
    Igen az, HC.
  • undY1ng #1497
    Most ez az Onslaught mód ez alapjáraton HC is?
    Csak mert én mindenképp HC-t karit szeretnék indítani, de csak annyit ír Onslaught-ra, hogy ha véget ér ez az event októberben, akkor automatán átkerül a HC részlegbe de ha meghal akkor sima softcore lesz. Tehát alapjáraton HC ez az Onslaught?
  • anti14
    #1496
    hi
    path of exile-t befejezve el cserélném az ottani itemjeimet currencymet
    leginkább standarton játszottam ezért ott van majdnem minden cuccom
    cserélném akár d3 item/gold-ra league of legends rp feltöltés vagy skinre
    akár az accot cserélném más accra
    legérdékesebb item az accon 5l shavronne's wrapping
    ha érdekel valakit esetleg rámírhat itt vagy a [email protected] írhat email-t
  • ToCsEk
    #1495
    mi ez a bug hogy nem jön meg az aktiváló kód gmailra? :(
  • ToCsEk
    #1494
    pedig növeli, külön buildok vannak rá, keress rá fórumon :)
  • miga
    #1493
    Sziasztok, van egy kesztyűm: facebreaker strapped mits, 960% unarmed phy damage- al.
    Elég kezdő vagyok még a játékban, ez mire jó? Ha letettem a fegyvert, sem vettem észre hogy nagyon erős lennék :)
  • ToCsEk
    #1492
    ez kész
  • Poszka
    #1491
    igazan nincs mit :D
  • Tarafan
    #1490
    ÓÓ, köszi!! A legkézenfekvőbb megoldásra nem gondoltam. :)
  • Poszka
    #1489
    telepiteni nem kell megegyszer, siman el tudod inditani, akar tobbszor is. Nem kell babralni semmivel sem. en kiskaraktereket szoktam letrehozni, egyszerubbnek talalom
  • Tarafan
    #1488
    Megoldható, hogy kettő PoE fusson egymás mellett egy gépen?

    Ugye nem engedi telepíteni a másodikat, mert észleli hogy egy már fent van egy a gépen.
    Csak mert látom, hogy nem fogok elférni a stash-ekben és így tudnék másik karira tradelni.
    Ha lenne két gépem egyszerű lenne, de hát nincs...
    És ha lenne pénzem extra stash-ekre akkor is az lenne, de az sincs.. :D
    Biztos meg lehet babrálni a windowsban, hogy ne érzékelje a már jelenlévő progit.
    Vkinek 5let?
  • Poszka
    #1487
    Szerintem egyik fejleszto sem rakatna ki maganak. Inkabb a GGG felirat a neve elott, en is inkabb azt valasztanam.
  • ToCsEk
    #1486
    nah igen ez a 2db 4hónapos cucc tényleg nem a season3

    nemhiszem hogy ilyen gagyiságra bárki is elszórna ennyi pénzt, az tuti valami fejlesztő accja vagy valami ilyesmi
  • Poszka
    #1485
    Azert vannak elvetemult emberek, vagy akiknek akkora vagyona van, hogy nem tud vele mit kezdeni. Forumon lattam egy sracot akinek a "Ruler of Wraeclast" ott fityeg a neve mellett, ami ugyebar azt jelenti, hogy kifizette a $12,500-at acc
  • Poszka
    #1484
    En eddig ugy tudtam, hogy a 2 uj liga az nem verseny.
    Amugy en is visszatertem felig-meddig. Kicsit lenyugodtam, kiengedtem a frusztraciomat mas jatekban es most mehet ujra :D
  • ToCsEk
    #1483
    endgame olyasmi mint torchlight2be
    esnek a pályákon fehér mapok lvl66től 77ig, mindegyik map más, te tudod felstatolni a bónuszokat rá, meg van 4uniq map, van egy creáló room ode berakod a mapot és létrejön 6portal, minden party tagnak 1 belépst ölsz örülsz :D ugyan ugy eshet ott is map item, jön xp, és minden mapon más a boss kb ennyi az endgame

    mai első mapon ami 66os volt ez a legkisebb, kb 47%itemdroppal esett 5map, néztem ám nagyon wtf :D nem hiába érződik hogy emelték a mapdroppot

    ligák hát, most megy a 3 season elvileg de nem ez a neve, első 2 lement volt hogy napi 3verseny is volt szintől és helyezttől függően kaptál pontokat, ez arra volt jó hogy bizonyos pontoknál kaptál uniq itemet ami ugyan azt tudja mint a most beszerezhetőek csak más volt a dizájnja meg a top1 minden versenyben kapott egy demigod fejest
    ezek mind hardcoreban mentek meghaltál akkor sanyi kezdhetted előről új karival, aztán voltak olyan fun 1órás versenyek amin minden szörny 1hitelt az jó móka volt :D
    most ugye tudsz softcoreban hardcoreban karit csinálni meg van 2 verseny (open beta) liga amit ha jól tudok 4hónaposak 2napja indultak, egyik az anarchy itt elvileg jönnek erős npck amik droppolnak kb ennyi az újdonság ez a softcore liga most meghalsz nem történik semmi csak xpt vesztesz meg van a másik az onslaught liga, ez a hardcore liga itt ha meghalsz akkor bukod karaktert és itemeket lerak vagy softcoreba vagy az anarchy ligába, annyi még a változás a hardocrehoz képest hogy ott 30%al gyorsabban ütnek a szörnyek meg talán 30%al nagyobbat is, annyi van még hogy a mostani 2 versenyligában megszerethető még 2-2új unique amulett és gyűrű, ami a 2normal ligábam azt hiszem nem

    hirtelen ennyi xD ha hülyeséget írtam többiek kijavítanak :)
  • denevérember
    #1482
    Köszi srácok az útbaigazítást! Nagyon pozitív dolgok ezek. Legalább foglalkoznak a játékkal... És endgame content alatt mit értesz? Mik a lehetőségek? És mit tudnak ezek a ligák? (Bocsi a sok amatőr kérdésért,de annyira összetett a játék így első ránézésre... hogy csak na! :)
  • Morti666
    #1481
    "Fel tudjátok sorolni a pozitív és a negatívumokat a játékról?"

    ha már kérdezted
    pozitívumok: ingyenes, nem paytowin, lelkes profi fejlesztőcsapat akik nagyon jól átlátják hosszútávon mi a jó a játéknak, patchek heti rendszerességgel, megunhatatlan skilltree, tradechat(nincs AH), endgame content, ligák

    negatívumok: desync - bár ezen a legutóbbi patch nálam sokat javitott
    - utánaolvasást igényel a játék hogy megértsd mi hogy müködik(bár ez nálam inkább pozitívum)
    - angol nyelvtudás nélkül szar a tradechat
    - a sokáig tartó pechszéria el tudja venni a kedvet a játéktol
    (én január óta nyomom és tegnap esett először exalted orb)(van akinek kb naponta esik egy)
  • Morti666
    #1480
    ne foglalkozzál senki véleményével sztem
    magasan a legjobb játék ebben a kategóriában manapság
    a dio3 után különösen nagy élmény lesz

    az új ligát meg irgalmatlan sokan elkezdték az összes komolyabb streamer is
    gondolom ez sem véletlen
  • denevérember
    #1479
    Sziasztok! Most kezdtem neki a játéknak és első látásra nagyon tetszetős!!! De olvasgattam itt a fórumot,és sok ember abbahagyja,megunja stb... Fel tudjátok sorolni a pozitív és a negatívumokat a játékról? (Tudom nem ide tartozik,de eddig Diablo3-al játszottam,viszont a POE az első 5 percével annyira odaverte hogy öröm volt nézni)
  • sirdond
    #1478
    most,hogy új liga indult érdemes nekikezdeni szerintetek?
    van aki elkezdte?
  • attiGT
    #1477
    Abbahagyom a játékot, mindent eladok, ami az accon van, kivéve magát az accot. Exalted orbokat fogadok csak el, nem kell sokra gondolni, viszont lehet vele kaszálni. Köztük van jópár exaltedet érő ranger gear is Standard/Default League-n. Ha valakit érdekelne bővebben, screenshotok a stash tabeimről, akkor írjon privit itt SGn. Köszönöm!
  • Poszka
    #1476
    Merem azt mondani, hogy birom a monotoitast, de azert 1000+ ora jatekido utan minden unalmas lesz egy kicsit :D
  • Tarafan
    #1475
    Mondjuk azt elhiszem, hogy megunható, műfajából is adódóan,
    hack&slash-ben van monotonitás rendesen. No de majd meglátjuk, hogy meddig köt le. :)
  • Poszka
    #1474
    Nalam is csillagos otos volt, de elobb-utobb kemenyen megunhato. Amikor 1000 fusingot koltesz el valamire es meg 5L-t sem kapsz az elegge frusztralo tud lenni.
    En napi rendszeresseggel jatszottam 4 orat minimum. Most egy percet sem....
  • Tarafan
    #1473
    Végre egy olyan játék, ami teljes egészében visszaadja számomra a diablo 2 feelingjét, sőt!
    A jelenlegi rpg-k közül ez az egyetlen ami képes erre.
    Nagyon rég vártam már egy ilyen darabra.
    Nálam csillagos ötös.
  • ToCsEk
    #1472
    pedig van olyan ami ad, ugyan olyan roll mint pl a fire res vagy a többi
  • zeli
    #1471
    Lehet hülye kérdés, de chaos resistet hogy lehet összeszedni? Egy itemet nem találtam még, ami adna. :S
  • Davidus
    #1470
    én várom a júniusi csoda peccset. amíg nem lesz javítva a desync addig sajnos számomra(csak melee karik) játszhatatlan a poe
  • Psychedelic #1469
    Megvan az első 100-as, SC-ban, 76 nap played, átlag 15 óra naponta. :)
    Kockult egy keveset. Tolja még valaki a gamet? :)
  • attiGT
    #1468
    HC-n adnék pár Exalted Orbot Don't Starve giftért Steamen!
  • Babooo
    #1467
    Szia Morti666! :) Ismerek még egy oldalt ahol találhatsz játékostársakat, Path Of Exile Hungary és itt ts-en is vannak egy páran fent! :)
  • Poszka
    #1466
    Community elkezdodott :D
    Az a srac beteg. El kezdett streamelni o is nemreg. Egesz nap tudja/tudjak tolni a 73+-os terkepeket. Ugy nem nehez ennyire feljodni. Bar azert egy par napig meg el lesz migre 100-as lesz. En is kocka vagyok, de ennyire nem :D
  • Morti666
    #1465
    én a community alatt nem egy pár barátot értek:) de persze nyilván valahol el kell kezdeni és lehet mire kijön az alpha már lesz

    én múltkor nem láttam a neved, de akkor most pótoltam
    enyém : ZuzuPetals
    __
    egyébként nem hittem volna hogy lesz olyan kocka aki alpha előtt eléri a 100-as szintet,sőt Chris Wilsonék is így szerették volna de ez a HvR gyerek napi 26órában tolja, ezzel nem lehetett számolni:)
  • Poszka
    #1464
    Mi egy jopar magyarok egyutt jatszunk, ts-en tarsalgunk. Szoval en nem jelentenem ki, hogy nincs semmi magyar community. Par hete bedobtam ide a jatekbeli nevemet. 4-en addoltak, azota is beszelunk-jatszunk-segitjuk egymast. Ujra leirom ha valaki szeretne addolni ign: Dupla_Totem
  • Morti666
    #1463
    ezek az új zélandi srácok elismerten megcsinálták azt a játékot amire mindenki 10 éve vár a diablo 2 után kiéhezve, ráadásul ingyenesen és irgalmatlan endgame contenttel

    ehhez képest magyar community nincs
    hiába lenne 70féle téma ez a fórum haldoklik és ha jól tudom másik sincs
    ha itt van hozzászólás az is csak azért mert ide tévedt egy debil
    és már ne is haragudjál öcsém de ha 480 hpval tolod lvl32-n attól még lehetnél sima láma is, de hogy ezzel ide jössz fröcsögni hogy ez mekkora szar, fos és egyéb és sírsz erre már nincsennek szavak, egyszerűen te nem érdemled meg hogy ezzel játszál, keress mást, ennyi
  • Andrews2007
    #1462
    A kihívás tényleg jó benne. Végre egy ilyen RPG. Ezért várom még a Titan Questesek új játékát is, amit már vagy 4-5 éve fejlesztenek, s idén végre megjelenhet a Grim dawn!
  • Poszka
    #1461
    teljesen egyetertek veled. Ez a jatek nem az agyatlan oldokles. Az is tud lenni ha mondjuk 80-as szinten merciless dock-ot farmolod, de ha haladni akarsz akkor igenis ismerned kell a jatekot.
    @Jethro En kulon elvezem, hogy nem az olembe pottyan minden amire szuksegem van, hanem igenis meg kell kuzdenem erte. Ez az amitol egy jatek tartos lesz. Most gondolj bele, hogy ha ahogy haladsz elore a kuldetesekkel mindig megkapod a legjobb cuccokat mi lenne. Kb. 1 het alatt mindenki abbahagyna a jetekot, mivel nincs hova fejlodnod. Ha meg teged ennyire zavar, hogy nem esik semmi akkor menj vissza D3-hoz vagy akarmivel is jatszottal es ne kopkodd ezt a jatekot, illetve jelentsd ki, hogy szar.