26
  • Reich
    #26
    Részemről várom a játékot elő is rendeltem.A gameplay video nekem nem okozott csalódást,ezt vártam semmi többet.A battlefield 3 is elő van rendelve megnézem majd azt is.Egyébként jó látni,hogy a katonák olyanok mint az eredetiek.Értem ezalatt a kinézetüket.Az mw2-ben ugyan az usa katonák hasonlítottak mert digital ruha volt rajtuk de az oroszok nem nagyon mert ilyen vöröses gyakorló nincs rendszeresítve oroszországban.Az mw3-ban meg ahogy nézam az usásokon multicam lesz az oroszokon meg a rendszeresített flora camo ha jól láttam ha nem akkor sorry.
  • armageddon666
    #25
    "ha elkapnak"
    hahaha, jót nevettem.
  • narumon
    #24
    Szerintem meg sem a COD sem a BF nem ér pénzt. Akkor most én nyertem? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #23
    BC2-ben ha jól tudom ugrik az egész EA account is vele ha elkapnak? - csak kirúgnak a szerverről, a Punkbuster miatt. Az említett haver próbálkozott, nem is egyszer.
  • Ry0K3N
    #22
    #1-ben elmondtam mi a bajom vele. Én olyan játékot tartok megvételre érdemesnek amely többszöri végigjátszás során is megtartja a hangulati faktorát és tud újat mutatni.
    "Az viszont érdekelne hogy mit nyújt majd a BF3 az elődjéhez képest amit újításnak lehet nevezni és dob akkorát a játékon hogy érdemesnek tartod megvenni?" ->"A BF3 ról meg annyit hogy meg lehet nézni a youtube videót, 3 nap alatt 1 milla wiev a like bar meg az egekeben és ez a többség véleménye nem az enyém" csak magamat tudom idézni
    #16 ne az ezer éves 2. részből mutass ilyet aminek a megjelenésétől kezdve csak 5 cod rész jelent meg, a CoD-okban szinte bármiféle retorzió nélkül csalhatsz köszönhetően a nagyon frankó támogatottságnak, BC2-ben ha jól tudom ugrik az egész EA account is vele ha elkapnak?
  • IMYke2.0.0.0
    #21
    Erről az a haverom jut eszembe, aki 17 órákat [éjszakai őr, gamer laptop] Battlefield BC2-zik, de egy sima fájl másol-beilleszt feladat meghaladja a képességeit...
    De otthonra nemrég 3 havi fizetésből vett egy 4 magos gépet, HD6950-essel, nagy monitorral, hogy "bécékettőzhessen".
  • morden
    #20
    Amúgy mind a kettő játék csak egy játék, arra való, hogy az élet feladatok elöl elmeneküljenek azok akik nem tudják megoldani azt :D
  • nyuny01 #19
    Ez már csak egy gusztustalan MW fröcskölős kifogás!Ennyire lehet adni a hozzászóló kommentjeire!És az ilyen ember akarja megmagyarázni miért jobb az egyik játék a másiknál!Nevetséges...
  • beceneev
    #18
    Drága zoli most megmutattad mennyire vagy értelmes.Nerdrage
  • citcar
    #17
    Az az igazság, hogy nem értem az ilyen cikkek alatti fikázást, lenézést és a többi hasonló negatív jelzőt!
    Ezek még mindig CSAK JÁTÉKOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Céljuk az emberek szórakoztatása, nem értem miért is kell valakit leugatni, azért mert COD, Medal, BF, WOW vagy egyéb játékokkal játszik és főleg nem értem miért kell valakit lehurrogni??
    Mindenki azzal játszik amivel szeretne, senki nem lesz se több se kevesebb a másiknál azért mert ő Marioval tolja vagy éppen COD-al!!!
    Szép napot mindenkinek és jó játékot (mindegy mivel a lényeg, hogy élvezze)!!!

  • Tower Guard
    #16
    Lol hát úgy beszélsz mintha csaló csak a codban létezne, ugyanúgy van wh-s aimbotos a bfben is. Ja meg Gl is van szóval nem értem miről beszélsz.

    Na viszont ilyet még codban sem láttam, ez jobb nem?
  • nyuny01 #15
    Nos,azt állítod nem mutat semmi újat és unalmas lesz a Modern Warfare 3!Ezért nem adsz ki pénzt érte,jó ez a te döntésed!
    Az viszont érdekelne hogy mit nyújt majd a BF3 az elődjéhez képest amit újításnak lehet nevezni és dob akkorát a játékon hogy érdemesnek tartod megvenni?Nekem személy szerint nincs bajom egyik játékkal sem,mind kettőnek meg van a maga hangulata és jókat lehet velük játszani,"mert ezek játékok ugye"!

    Amúgy akik eddig fikázták azért mert a régi motor lett felturbózva,azok hol vannak?
    Nekik küldöm ezt a videót!
  • Ry0K3N
    #14
    "Hidd el nekem azon kívül, hogy szebb lesz a BF3 grafja semmi extrát nem tud nyújtani codhoz képest." -nem tudom elhinni mert az eddig látottak alapján egyáltalán nem ez a helyzet, az meg a másik hogy teljesen más alapokon nyugszik a BF multija, almát hasonlítasz körtéhez
    "Egyébként kevés olyan játék van amit érdemes lenne megvenni multy miatt. " -gondolom a 0 IQ-s dara cod köztevan? GL Akimbo Aimbot Wallhack DLC gondolom imádja ezeket mindenki :)
    "Minimális újítás ide vagy oda , de veszik a játékot és abban is biztos vagyok, hogy ezek ellenére többen játszanak codal neten mint BF-el." -a need for speedet is vették aztán egyszer csak kilukadt az a lufi... ezt a többet játszanak ezzel azzal dolgot elhiszem ha majd látok egy statisztikai adatot róla de addig csak üres dobálózás az egész
  • Tower Guard
    #13
    Nem értem miért van az hogy COD hallattán azonnal megy a fikázás. Jó persze nem tökéletes játékok stb, de arra pont jó hogy leülj kicsit kikapcsolódni és lövöldözni. Végülis ez a célja nem? Különben is ez a video semmit nem jelent, mert a játékban a multi lesz a lényeg, kb mindenki az miatt fogja megvenni, az meg még egy cod játékban sem volt szar, szóval ennyi...
  • KaOz
    #12
    Osztom az előttem beszélők véleményét, várom azt a játékot ami megéri a pénzt. A mostani ( nem akarok megbántani senkit ) " béna gondolkodásképtelen " játékosoknak ez kell. Mint a népnek alekosz s tényleg ezt kapják. ))) hát nekem nem ez kell
  • KaOz
    #11
    unalmas... Régebben jobbak voltak az FPS játékok. Emlékszem amikor kijött a doom vagy a quake, ezek csak szépek de semmi több. ne gondolkodj csak menj előre és ölj. Semmi gondolkodás egysíkú pályák. Unalmas, fos...
  • Zolivok
    #10
    te meg 1 hülye vagy .p tipikus sp játékos
  • Zolivok
    #9
    ugyanaz mint eddig alá szar
  • beceneev
    #8
    Hidd el nekem azon kívül, hogy szebb lesz a BF3 grafja semmi extrát nem tud nyújtani codhoz képest. Egyébként kevés olyan játék van amit érdemes lenne megvenni multy miatt. Minimális újítás ide vagy oda , de veszik a játékot és abban is biztos vagyok, hogy ezek ellenére többen játszanak codal neten mint BF-el.
  • Ry0K3N
    #7
    BC2-at sem a singli miatt vették de ez nem jeleti azt hogy ne lehetne kicsit igényesebb single-t is hozzáadni az eddigi bejáratott klisék helyett. Hogy ki mire ad ki pénzt az az egyéni személyes dolga és vannak játékok amit hiába töltesz le multizni úgysem fogsz vele tudni csak eredetivel. A BF3 ról meg annyit hogy meg lehet nézni a youtube videót, 3 nap alatt 1 milla wiev a like bar meg az egekeben és ez a többség véleménye nem az enyém. És egy kérdés hányadszorra adja el a CoD ugyanazt a multit minimális újításokkal?
  • beceneev
    #6
    Ryok3n ne térj ki a kérdésem alól. Egyébként codot nem a singly miatt veszik, szóval ez a videó nem érdekel egyáltalán. Nincs olyan játék amire megéri pénzt kiadni(wowon kívül :D)főleg, hogy manapság minden játékot le tudsz tölteni.

  • es5eNCe
    #5
    Azt kell hogy mondjam ez a játék sem igényesebb mint elődjei. Más helyszínen játszódik egyébként ugyanaz mint elődjei semmi változás. A bukását nem kívánom mert aki szereti élvezze én továbbra is várok olyan játékra amire megéri pénzt kiadni.
  • Ry0K3N
    #4
    Azt ne mond hogy a fentebbit te igényességnek nevezed? :D
  • beceneev
    #3
    A fikázás az megy. Mi felel meg a te igényeidnek? Nehogy azt mond, hogy BF3, mert megőrülök.
  • Ender Wiggin #2
    Sajnos ez már nem üt. Annyiszor láttunk már hasonlót. De biztos eladnak majd belőle 10 milliót. Mert ez kell a népnek.
  • Ry0K3N
    #1
    Cutscenek csillagosötös, játékment ugyanaz az unalmas csőlövölde mint az eddigiekben. Legalább a hangok vagy az AI terén lehetne valami fejlődés de semmi. A helikopteres rész meg megnevettetően szánalmas b kategóriás akciófilm kategóriát idéz. :D