20
  • B0nFire
    #20
    A négyes FF óta nekem bugos. Forog a színes ikon, rákattintok, kijelölöm melyik állomány kell, download; feljön a download ablak, és egy fél másodperc múlva be is záródik. A letöltés el sem indul.

    Sokat szívtam vele, mert korábban tökéletesen működött. Most is fenn van, de vagy tölt, vagy nem. Ahogy éppen eszébe jut. Azért is raktam fel a másik kieget.
  • bertino
    #19
    hogyne toltene, minden flash videot le lehet tolteni vele.
  • FZoleee
    #18
    Internet Download Manager letöltéskezelőt használom és tökéletesen letölthető minden videó akármelyik oldalról :)
  • B0nFire
    #17
    A FF downloadhelper sok esetben semmit nem tölt le. Ezért feltettem mellé az Easy YouTube video downloadert is, biztos, ami biztos.

    Nálam a cache mindig üres!
  • Zombee
    #16
    És ezek a felhő alapú stream saját zenetárhelyek még csak ezután jönnek...
  • scarabeus86
    #15
    Firefox -> Downloadhelper nevű plugin segítségével bármely oldalról könnyedén le tudom tölteni a .flv videókat, még át sem kell konvertálnom, Kmplayer gond nélkül lejátsza :)
  • shownomarcy
    #14
    Igen, ez elég rossz szokás szerintem, hogy streamről hallgatnak zenét... akkor már letöltöm az albumot és megvan, egyszer kellett net hozzá és többet nem fogja zavarni a sebességem... a lényeg, hogy meglegyen ami kell és nem az, hogy bármikor a Netről érhessem el... de tudom, hogy ezzel szemben mennek a trendek.
  • MsUser
    #13
    Ami megjelenik a monitorodon azt a megfelelő programmal könnyen le is töltöd a gépedre! Nem a youtube downloader-re gondolok az gagyi, van olyan régebbi program ami nem válogat melyik oldalról tölt és 100%ában letölti az flv.-t és azt bármilyen formátumra konvertálod pár perc alatt, és meg is van a video!
  • Tetsuo
    #12
    Az angol varosi konyvtarakban az emberek 70%-a Youtube videokat nez, a masik 30% pedig Facebookozik. Ezert kell a net a konyvtarban..
  • Tetsuo
    #11
    Ez valojaban megsem mukodik.
  • M2 #10
    Az is gáz, hogy sokan zenehallgatásra is youtube-ot használnak, olyankor tök fölöslegesen streamelődik a képfolyam (pl. cégnél 10 ember napi 8 órában)
  • thsanyi5
    #9
    Szinte minden videot amit többször nézek meg youtubeon azt le is töltöm youtube downladerrel és a gépemről nézem mert hiába a cache minden egyes alkalommal ugyanolyan lassan újra letölti. Azt gondolnám, hogy ha ott van a cacheben akkor onnan használja. Ilyen lassú betöltésnél kizárt :D
    Ráadásul a videok minősége is egyre nő. Pár éve jónak számító ma már pixelesnek látszik. 2015-re ki tudja nem-e 1080p lesz az alap a legtöbb videonál.
    Csak győzzék a szolgáltatók a kábelt cserélni. Nálunk már a technikai korlátot elérték. 15 megás netre cserélték a 2 megásunkat, majd az folyamatosan lekapcsolt és gyenge volt. Vissza állították 5 megásra arra hivatkozva, hogy a jelenlegi helyzet szerint ezt a terhelést nem tudják itt tartani. Optikai kábel hiány van vagy mi. :/ Vidékre még nem ért el az ilyesmi és használják ami van spórolás végett.
  • Molnibalage
    #8
    Kivéve ahol nem. Egyes videó oldalaknál már ez sincs, hogy ne tud letölteni a cucot ilyen trükkel sem.
  • lpmaskmancick
    #7
    oszt még a p2p-re mondták hogy lassítja a netet.
  • aaaaa
    #6
    Ne lehessen felhasználni... ? Szerinted hány nap kell hozzá, hogy megoldják, hogy mégis le tudják tölteni. Már ma is több ezer program van, amivel leszedhetsz bármit, ha akarsz.
  • Vazeratti
    #5
    És minden alkalommal ugyan olyan sebességgel?
  • Terence007
    #4
    Hát nekem elég nagy a cache könyvtáram mégis minden egyes alkalommal letölti a videókat, pedig nincs letiltva a cachelés és törölni se szoktam.
  • Cat #3
    Ezt úgy hívják, hogy böngészőcache :D Minden youtubeon megnézett fájlt megtalálsz a gépeden, csak nézd meg a böngésződ cache könyvtárát. A neve nyilván nem ugyanaz, mint a weblapon, de ha méret szerint rendezed a könyvtárat akkor az elején lesznek a nagyméretű fájlok, azok a videók. Simán átnevezheted, kimentheted akárhova. (Lehet hogy nincs kiterjesztése se, attól még próbáld meg megnyitni media playerrel.)

    Nyilván a böngésző is innen nyitja meg, ha tudja.
  • Terence007
    #2
    Kéne valami olyasmi megoldást, hogy azokat a videókat amiket a felhasználó sokszor néz meg, azokat nem csak letölti, hanem el is tárolja a felhasználó számítógépe, de valami youtube specifikus formátumba, hogy ne lehessen felhasználni. Amikor aztán legközelebb megnyitja azt a videót a youtubeon, akkor a gépről játssza már le.
  • Dexxter
    #1
    "Az amerikai vállalat titokban tárgyalásokat folytat a vezetékes internethálózatok üzemeltetőivel és tulajdonosaival,..."

    Titokban? Komolyan?... rosszul titkolják... lol