9391
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • n000rbi
    #2219
    Szerencsémvót :)

    Ma edzésen összerakott egy amcsival. 99645 pontja volt
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.05.08. 21:40:22
  • SlickAdam
    #2218
    "Na pl. itt is valahol nagyon lemaradtam, de jó, hogy visszanézhetem mi történt az élbolyban"

    javitva
  • n000rbi
    #2217
    Na pl. itt is valahol nagyon lemaradtam, de jó, hogy visszanézhetem mi történt az élbolyban
  • SlickAdam
    #2216
    jaja, gyakori az idegböl elpazarolt item.:) ez tenyleg jo futam volt a vege miatt.
  • n000rbi
    #2215
    Sőt, Norbi magát is arcondobta zölddel és falról visszapattanó saját banánon is csúszott
  • Totti5
    #2214
    Ez nagyon jó volt! Megláttak erre lányos zavaromba elengedtem a gombot és eldobtam a zöldet, pedig jól jött volna a célvonal előtt :D

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.08. 21:32:40
  • SlickAdam
    #2213
    egyikötöket kilöttem pirossal, aztan amikor kozel ertem ujra. lehet te voltal.:) de az ilyen engem nem basz fel, ha fogado fel vagyok se. Norbi is arcondobott zölddel es hasonlok. de amikor a gep csinalja, sorban, hogy pü-pü-pü. na az...
  • Totti5
    #2212
    Vérnyomást én sem mérek, mert kiakadna. Első kát versenyen a célvonal előtt kaptam bombát, aztán köv futamon 3!!!!! piros egymás után. Ordítottam, csoda h a szomszéd még nem csengetett rossz ez az autó, vonza a bajt és a bombákat... de egy nagyon epik versenyen volt, az odabaszott Slick!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.08. 21:05:54
  • n000rbi
    #2211
    Oké, nincs gond :) Csapassuk Totti
  • SlickAdam
    #2210
    menjetek inkabb, mert jelen pillanatban meg a lemez sincs biztonsagban.
    sorry, de ma nagyon szopatott es rossz passzban vagyok amugyis. megigerem nem csinalok tobbet ilyet.
  • Totti5
    #2209
    Gyere
  • n000rbi
    #2208
    Nyugi és gyere, addig nem indulunk.
  • SlickAdam
    #2207
    olyan rage quit-et vertem, hogy meg se merem nezni bekapcsol-e meg ez a szar...
  • n000rbi
    #2206
    Várunk Adam, kidobott?
  • n000rbi
    #2205
  • Totti5
    #2204
    Mai :))))


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.08. 19:04:36
  • n000rbi
    #2203
    Az a durva, hogy sok japó motion controllal nyomja. Betegek!
  • SlickAdam
    #2202
    en azota meg nem probaltam.
    majd wii remote-ot fogok forgatni es azzal.:D
  • Totti5
    #2201
    Perfekt megy a kontrollerrel, akkor este PRO kontrollerrel aláztok meg?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.08. 11:43:30
  • unrealnoise
    #2200
    Én örülnék neki. Gyártása tuti drágább, de egyedibb, gyorsabb, biztonságosabb.
    És nem szabad elfelejteni, hogy optikai meghajtó drága cucc a gépbe, pláne a BR olvasó, egy kártyaolvasó jóval olcsóbb lehet, szerintem ez nem is vita tárgya.

    Nagy húzás lenne...
  • SlickAdam
    #2199
    erröl mar volt korabban is elmelkedes. nyilvan valamivel tobb lenne az elöallitasi költseg, mint BD eseten, de siman el tudom kepzelni. söt, örülnek neki. hasznalt jatekot is nyugodtabb szivvel vennek, hiszen no karc.:) es gyors is lenne, mint a villam.
  • Totti5
    #2198
    "Sok érdekes pletykát hallottunk már a Nintendo NX kapcsán, cartridge-okról azonban nem szólt még egyik sem - pedig könnyen lehet, hogy a konzol ROM-okat fog használni lemezek helyett.

    A találgatás alapját az a Macronix adja, akik 3DS cartridge-okat gyártanak a Nintendo számára: a tajvani cég jelenleg veszteséges, de friss üzleti jelentésükben az olvasható, hogy fellendülésre számítanak, méghozzá a Nintendo által."
  • unrealnoise
    #2197
    Butaságot írsz. Gamestart olvasol? Ott írtak ilyen hülyeségeket.

    Cikk 1: link
    Azaz nem sokkal a gép megjelenése után már nyereséget termelt a GÉP eladása.

    Cikk 2: link

    Az amiről te beszélsz régebben igaz is volt. DE ezek már szimpla PC-k, konzolosítva. Nincs fejlesztési, kutatási költség, megrendelik a dolgokat, összerakják ahogy kitalálják, beárazzák és kész. Nincs Cell processzor, nincs varázslat, évekig tartó kutatás, stb.

    Innentől kezdve, simán lehet 400 $ért erős, de már is nyereséges NX-et kiadni.

    A GÉP árán már NEM buknak a gyártók. Nem véletlen ilyen gépeket készítettek (vásároltak össze)...
  • Negritis
    #2196
    a ps4 és az XO esetében a cégek buknak a konzol eladáson és a játékokkal "hozzák" vissza ezt a pénzt

    ez vállalta be ugye a Wii U is elvileg és ez is része annak hogy anyagilag bukás sajnos
    a Wii esetében ez nem így volt, az olcsó volt és egész erős de addigra ugye már kifelé mentek volna a ps3-x360as gépek
    ezért is volt az hogy dőlt hozzájuk a pénz

    alapvetően ugye a gép árán bukik a gyártó, viszont a 3rd party játékokból vissza tudják hozni ezt a veszteséget

    és igen, így hogy nem vállalja be a cég hogy bukjon magán a gépen ha erős az a baj hogy túl drága és nem lesz elég tulaj
    ha gyenge akkor pedig nehéz lesz rá 3rd party játékot csinálni és ezért ha jól is nyítnak az gyorsan kifullad
  • unrealnoise
    #2195
    Nah most ezzel nem értek egyet, hiszen:
    1. Ha drága az a baj, ha olcsó az a baj. Azaz ha erős, az a baj, ha olcsó, az a baj...
    2. Ha egy alap PS4-nél erősebb gépet dobnak piacra, az nem lesz kimondottan drága. (simán lehet 350 $ is a gép, az nem vészes, pláne ha jobb teljesítményű, mint a PS4)
    -> Még nyerhetnek is azzal, hogy a PS4 és a PS4K közé lövik be a gép árát, teljesítményét. Hiszen a PS4 és X1 tudjuk sokszor nem az igazi, ezzel ellentétben egy NX lehet problémamentesebben elvinne minden 3rd címet, mint a másik két alap-konzol.
    4. Az x86 miatt szinte tuti, hogy így is úgy is jönnek rá a címek. És én venni is fogok rá sokmindent. :) Az meg ki van csukva a pletykák alapján, hogy X1/PS4 szint alatt legyen a gép, szóval én nem félek.
    5. Kurva erős exkluzív nyitást remélek, szerintem nagyon sikeres lehet a konzol, de majd meglátjuk.
  • Negritis
    #2194
    több szempontból sem örülök a hírnek
    1. ha erős lesz drága lesz, nem lesz sok embernek
    2. ha nem lesz drága akkor gyenge lesz, akkor pedig nehéz lesz rá nem cikin kihozni játékokat (ala XO)

    ergo megint ott tartunk hogy a 3rd party gamek nem fognak jönni vagy ezért vagy azért
    ez nagyobb gáz mint hogy nem lesznek vele E3on
  • Totti5
    #2193
    "We are not thinking of launching the hardware at a loss," Kimishima said in a Q&A about the company's latest financial report.

    "When Wii U was launched, the yen was very strong. I am assuming that situation will not repeat itself. Selling at a loss at launch would not support the business, so we are keeping that mind in developing NX."

    Kimishima said the NX needs a strong software lineup, which is one of the reasons NX's launch will miss the holiday window. "One of the reasons for choosing the launch timing that we did is so that the software lineup will be ready in time for the hardware launch. Not only at launch, but we also need to be able to continuously release titles after launch. We are planning for this to be a platform that consumers can enjoy for a long time."
  • Totti5
    #2192
    Szokásos.

  • n000rbi
    #2191
    Az, hogy milyen nehéz egy Mii karakter, az a testalkatától és a magasságától is függ. Mondjuk az enyém elég biztos, hogy nehezebb :D
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.05.01. 21:22:31
  • SlickAdam
    #2190
    erdekes amugy, mert a ti Mii karaktereitek nehezebbek, mint az enyem. ill. ha jol lattam a ti build-jeitek is jok lehetnek speed-ben, de megse ANNYIRA jok, mint az en mai idiota krealmanyom. megis siman ott voltatok sebessegben, mint en. hangyafasznyi lehetett a kulonbseg. azert meg nem eri meg bealdozni a gyorsulast.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.05.01. 21:15:17
  • Totti5
    #2189
  • Totti5
    #2188
    Fura is volt a konstrukció :)

    Pedig ma éreztem az erőt, csak olyan szinten beszopódtam dupla killekkel, hogy hátraestem 5 sec alatt pár pályán a végére :(

    Amúgy állatság volt mint mindig, az utolsó pályáért bocs, véletlen nyomtam rá, hulladék volt :)
  • SlickAdam
    #2187
    mint irtam, uccso elötti futam miatt mondjuk ugy, hogy egalban voltunk szopasban.:P

    szerk.: es amugyis hazucc bics!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.05.01. 21:02:55
  • n000rbi
    #2186
    A mai különleges alkalom volt: még sose voltam olyan marha, hogy stand by-ban hagyom a ps3-at, ami kb. 19:45-kor csinál egy auto-update-et. A második "körhintás" pálya finisében elment a képem a tv-ről (egy switchen vannak a WiiU-val), én meg úgymaradtam a meglepetéstől :D:D
    CSAK ezért nyertél Adam
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.05.01. 21:01:19
  • SlickAdam
    #2185
    fuuuu gyerekek ez a mai kinszenvedes volt vegig... gondoltam kiprobalok egy full speed-es build-et, de borzalom. akkor van realis esely, ha max 1-szer kap el valami / hibazol, amugy baszhatod. meg uccso elötti futamon is "lenullazott" (meg meg parszor, de teged is Norbi lattam), ugyhogy az utolso utolso köreben lehetett vagy 150-es pulzusom (amugy is utalom azt a palyat).
    összejött, de ma nem elveztem.:(

    köszi sracok! azert voltak izgi futamok (mint mindig) :)
  • n000rbi
    #2184
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Totti5
    #2183
    mehet persze
  • SlickAdam
    #2182
    csak jön... de remelem megejtjük azert!
  • Totti5
    #2181
    n000rbi?!
  • Totti5
    #2180