9391
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • n000rbi
    #2499
    A royal racewayen jót fogócskáztunk :)
  • n000rbi
    #2498
    Akkor bizonyára jó hírt közlök azzal, hogy jövő vasárnap nem tudok jönni :P
  • Totti5
    #2497
    Kétszer is :)

    2.nál pont csillagom volt és az utolsó mpnél kaptátok a kicsinyítést, én meg megúsztam.

    Volt pálya ahol majdnem kiléptem, de voltak jóak is, viszont most kaptam az ívet rendesen:(
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.07.03. 21:10:37
  • SlickAdam
    #2496
    ahhh, teged mar nem is figyellek a küzdelemben... mr. 150 ora :P

    viszont Gergövel pontegyenlöseg es öt tette 2.-nak :(

    Tottus-nak meg az volt ma a maniaja, hogy rendre athajtott a Mini-Me-men.:D
  • n000rbi
    #2495
    Jó kis küzdelmek voltak :) Miss Mázli a kegyeibe fogadott :) ... :/
  • n000rbi
    #2494
    Álleszklár!
  • SlickAdam
    #2493
    kart only, dlc OFF (g365)
  • n000rbi
    #2492


    Kart only, dlc on?
  • Totti5
    #2491
  • SlickAdam
    #2490
    8?
  • Totti5
    #2489
    Van benne meló Legjobb az lenne ha egyszerre jönne és akkor biztos NXre veszem.
  • Totti5
    #2488
    Mikor?

  • SlickAdam
    #2487
  • Zola NFK
    #2486
    Ja természetesen ez mind használt cucc!!
  • Zola NFK
    #2485
    Árulnak külön gamepadot is meg adaptert is hozzá. De ha pl tudnánk úgy használni gamepad nélkül és csak adaptert kellene még hozzá venni...
  • Zola NFK
    #2484
    Ahh, ettől féltem :)
    Köszi, akkor marad a gyereknek az első Wii :)
  • SlickAdam
    #2483
    sajat gamepad-jat nem aruljak külön.

    adapter se artana...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.07.02. 10:56:27
  • Zola NFK
    #2482
    Köszi szépen.
    Kicsit kuszán fogalmaztam :)
    Arra gondolok, hogy ha veszek egy ilyen Wii U gépet, amihez semmi mást nem adnak csak magát az alap gépet, se kontroller, se gamepad, se a saját szenzora sőt kábelt is magamnak kell külön beszerezni hozzá, azt fogom tudni a Wii többi tartozékával használni? Vagy még vennem kell hozzá mindenféle egyebet hogy használható legyen?

    Nem akarnék túl sokat költeni rá, de ha egy ilyen elegendő lenne a meglévő dolgokhoz akkor ennyit (vagy hasonló összeget) áldoznék rá.

    Még egyszer köszönöm a választ!
  • SlickAdam
    #2481
    ha a WiiU-hoz a sajat eritökepernyös kontrolleret se adjak, akkor hasznalhatatlan.
    amugy mukodnek vele a Wii-s kütyük, igen.
  • Totti5
    #2480
    Játéka válogatja hogy mi-mivel megy, de igen támogatja őket csak kell neki a szenzor, a többi meg már a fejlesztőkön múlik hogy mire írták a játékokat-
  • Totti5
    #2479
    Művészurak koldulásból nagyot alkottak.

    Ha a kiadó pénze bánja a szar fejlesztést nem érdekel, de hogy a júzerektől lenyúlnak egy rakat monét és a végeredmény ilyen szar az több mint felháborító ( kurren gépeken sem fix 60 fps! ). Ráadásul ez a játék sokat csúszott a behazudott megjelenéshez képest.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.07.02. 10:42:04
  • Zola NFK
    #2478
    Sziasztok!
    Egy technikai kérdésem lenne
    Vettem a fiamnak egy Wii-t 4 kontrollerrel + motion plus + nunchuk + kormány + játékok, stb.
    Tökéletesen működik, nagyon szeret vele játszani.

    Viszont olvastam, hogy a Wii U tudja használni ezeket a kontrollereket.
    Ebay-en árulnak "csere" Wii U gépeket, amihez csak a gép van (néhányhoz még tápkábel sincs). Ha egy ilyet veszek (meg szükség esetén tápkábelt), akkor az fog működni a sima Wii cuccaival? Motion bar, stb. Vagy azért ez nem ilyen egyszerű?

    Bocs ha túl nagy baromságot kérdezek és előre is köszi a válaszokat!

    Üdv.
  • Negritis
    #2477
    boom or bust lesz
    ugye a wii-nél volt anno hogy a remote-t másolták egyből és ettől félnek tán

    kiváncsian várom, Gamescom-n már illene virítani valamit nem várthatnak a TGS-ig
  • TDC Geronimo
    #2476


    Mit rejtegetnek ezek már megint... BS szagot érzek mondjuk
  • Totti5
    #2475


  • SlickAdam
    #2474
    150 hours :P
  • n000rbi
    #2473
    :D Volt még egy másik zseniálisan kijött akció: a yoshi pályán láttam, hogy halad feléd egy kék teki, kivártam, míg betalál és közvetlenül utána sikerült még egy tűzlabdával is megkönnyíteni az életed

    Köszi a mai játékot is srácok és azt is, hogy hamarabb kezdhettük. Most pedig nyúlok a sörömért és kezdődhet a meccs, hajrá Magyarország!
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.06.26. 20:56:22
  • Totti5
    #2472
    Nem akarom elképzelni se
  • SlickAdam
    #2471
    na ott kerdöjeleztem meg az elet ertelmet
  • n000rbi
    #2470
    A tengerpartos pályán a víz alól dobott "gránát" betalált?
  • SlickAdam
    #2469
    en is csak ugy tudtam becsatlakozni, hogy rakerestem a nevedre es join. mert amugy mindig az üres "terembe" rakott...
  • SlickAdam
    #2468
    cpu medium-on volt. es pont itt latszott, hogy nagyon jol mesz, csak a szerencsekerek magasabb szinten megjobban szopat...
  • n000rbi
    #2467
    Ja, hát a tököm gondokta, hogy ez így működne és resetel mindent. Csodálkoztam is a nulla pontodon a nekem második futamnál.
  • SlickAdam
    #2466
    tölem több "sok szerencset!" nem lat senki rajottem. azert olyan nagy a makod, hogy elsökent haladva, en masodikkent mögötted sose kapok rad veszelyes item-et... :D

    sorry totti az utolsoert. a kek teknös teljesen felesleges volt, annyival nem haladtal elöttem, hogy indokolt legyen (ilyen teren nagyon inkonzisztens a jatek...)
  • n000rbi
    #2465
    Elcsesztük (de ezek szerint egy kilépés segített volna) Én beléptem vagy 3szor , Totti volt csak, aztán ahogy megjelent egy sapkás Mii, nyomtam a startra ész nélkül (nem néztem be a g365-re...)
  • Totti5
    #2464
    Azért léptem ki mert nem volt bent még.

    Amúgy rohadt jó volt, 3-4 pályán balfaszkodtam, de a többin elég jól összejött minden, ennyire jól még nem ment sosem.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.06.26. 20:42:23
  • n000rbi
    #2463
    Az Adam nélküli elsőből kiléptél, vagy hogy tudtál vele menni 16 futamot? Mondjuk így az utolsó meccset páholyból, Adam szemszögéből nézhettem végig :) A célegyenesben a tripla zöld az ütött :D
  • Totti5
    #2462
    Kapja be a kék hogy a célvonal előtt+még ha lett volna némi sansz becsordogálni egy zöld is jött mögötte
  • SlickAdam
    #2461
    itt allok bent egyedül mar harmadjara (19:32 idöközben...)
    wtf?
  • n000rbi
    #2460
    Oké!