9391
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    #3180
    jo lenne, de inkabb 300 ojro lesz az.
    hatereknek mondjuk mindegy, ök raspberry pi arcedulaval szamolnak, mint realis ar.:D
  • TDC Geronimo
    #3179
    I work at best buy and this morning we got a price change report saying the switch is $249.99

    csávónak jó post historyja van úgyhogy valószínű igaz. Ha még a zelda is jön mellé launch címnek tökéletes lesz. 250 euro nálunk lesz szerintem 90k az ára
  • n000rbi
    #3178
    NES Mini emujában a következő kódrészletet találták, akiknek nem volt elég a 30 játék.




    Nintendo
  • Negritis
    #3177
    remélem a bayo 1-2 lesz switchre :D
  • TDC Geronimo
    #3176
    Venture Beat: Nvidia CEO believes Switch will blow you away

    Huang: Nintendo Switch is a game console. It’s very Nintendo. That entire experience is going to be very Nintendo. The beauty of that company, the craft of that company, the philosophy of that company—they’re myopically, singularly focused on making sure that the gaming experience is amazing, surprising, and safe for young people, for children. Their dedication to their craft, that singular dedication, is quite admirable. When you guys all see Switch, I believe people are going to be blown away, quite frankly. It’s really delightful.

    Nvidia cucc van benne mi mást mondana :)
  • n000rbi
    #3175
    Látod ezt észre se vettem, parádés :))
  • TDC Geronimo
    #3174
    PLATINUM GAMES IS WORKING ON A SWITCH EXCLUSIVE SINCE BAYO2 DEVELOPMENT ENDED.

    Mondjuk ezen nem lepődnék meg. Azok 20 játékot csinálnak kb egyszerre :D
  • TDC Geronimo
    #3173
    Most már nálam is beindultak a rakéták :D
  • SlickAdam
    #3172
    "even skeptics are welcome"
  • n000rbi
    #3171
    HYPE ON!!!
  • TDC Geronimo
    #3170
  • SlickAdam
    #3169
    marciusrol volt szo eddig is, nem? most hogy 10 vagy 20, olyan mindegy :)
  • TDC Geronimo
    #3168
    Több pletyka is arra utal, hogy március 17én jön.
  • Totti5
    #3167
    A heti szinten pletykákat szállító Laura Kate Dale nemrégiben az alábbi képet retweetelte, amelyről kiderül, hogy:

    - A konzol ára 245 font lesz.
    - A megjelenés időpontja március 17.
  • Negritis
    #3166
    nah elvileg holnap nekem is meglesz a nes mini-m :D
  • TDC Geronimo
    #3165
    Nintendo of America ‏@NintendoAmerica 3m3 minutes ago
    Join us at 9:30AM EST on 1/13 for Treehouse Live and an in-depth look at upcoming games featured in the Nintendo Switch Presentation.
  • Negritis
    #3164
    pc guru hír BG&E 2 1 évig Switchen cska
  • Totti5
    #3163
    Valami bejön, vagy nem. Egy a lényeg, már csak pár nap. Show előtt max kint lesz minden pár órával, ahogy szokott. Az a tuti.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.04. 07:31:44
  • SlickAdam
    #3162
    en nem olvasgatok szinte semmi gaming-et es azota nincs ilyen "problemam". csak parat kell aludni, minek remegjek?
  • TDC Geronimo
    #3161
    Folyamatosan jönnek a leakek/pletykák most hogy közeleg a nap.
  • Negritis
    #3160
  • SlickAdam
    #3159
    hogy repül az idö! :)
    300-ert bundli jo lenne.
  • TDC Geronimo
    #3158
    Na 10 nap és switch prezentáció. Árazásra kíváncsi leszek, remélem 250 euro felé nem mennek bár Nintendot ismerve a 300+ot se tartom kizártnak -.-
  • roolandsan
    #3157
    Sziasztok, kicsit off: nem tudtok pesten jó helyeket ahol lehet még Wii-s játékokat beszerezni? Jártam már 3 boltban, egyikben se volt olyan nagy választék.
  • n000rbi
    #3156
    Egyik se zárná ki a másikat, csak jobb lenne. Nekem meg mindenem kábelezve van, mert amúgy se nagy szám a psn, live sebessége, ne a wifi miatt legyen még szarabb.
  • Totti5
    #3155
    Egyedül a PCmen van kábelezve, mert ott van mellette 30 centire az internet cucc. X, PS, WiiU, TV Wifin. Perfekt.
  • n000rbi
    #3154
    Ethernet port már a WiiU-n sincs, a Switch dokkolóján pedig elférne. Na mindegy, 13-án okosabbak leszünk.
  • Negritis
    #3153


  • Totti5
    #3152
    Szvicsó pletyi.

    "Nem lesz ethernet port a gépen.

    Külön is lehet majd kapni dokkolóállomásokat.

    A Mario Kart 8-ba igen komoly munkát fektetnek, míg a Super Smash Bros. átirata viszonylag kevés változtatást és újdonságot fog tartalmazni.

    Lesz meglepetés a januári prezentációban. Egy teljesen új IP egészen biztos, de nem kizárt, hogy az új Beyond Good & Evil is felbukkan majd, melynek kapcsán Laura is úgy értesült több forrásból, hogy már készül az első rövidke CG trailer hozzá.

    Az említett prezentáció január 13-án lesz, két hét múlva tehát mindenképpen okosabbak leszünk majd a Switch-et illetően."

  • Animefox
    #3151
    Valaki közületek még játszik az Animal Crossinggal? Wii lemezessel...
  • Negritis
    #3150
    hát nemtom
    rajta van hogy Nintendo NES -> a fanboy imádja és van egy feelingje
    + nekem már nincs CRT tv-m és nem is szivesen szívnék vele hogy legyen, túl sok a macera
    ez viszont megy tökéletesen HDMI-n úgyhogy én maradok ennél

    amúgy ha lejjebb tekersz linkeltem egy videót a SEGA újrakiadott cuccáról ami visz kazettákat is az olcsóbb, de nincs is benne hdmi
  • Moby
    #3149
    De ez a fizető racionális énem, ha a karifa alatt találnék egyet, örülnék neki. Csak ne a feleségem vegye, mer megölöm
  • Moby
    #3148
    Ezt én értem, de ha én rajongó lennék, akkor egy ilyen fost nem piszkálnék bottal sem. Kaparnék a világvégéről egy eredetit, és tolnám crt-n, _visszaadhatatlan_ minőségben. Ezt még most is szívesen tennék meg, pedig én nem vagyok igazán ninty rajongó.
    Ha meg nem vagyok, akkor amit ettől megkapok, azt megkapom mástól is elven mennék, illetve nem mennék, mert ha nem vagyok rajongó, akkor ezek nekem mamár nem jelentenek semmit. Egy szaros, szürke eredeti GC-t csilliárdszor tartok értékesebbnek, mint egy ilyet. De mondjuk az is akkor hal meg, amikor lcd-re van kötve. Amit ez a kínai vacak ad a videógéming minden aspektusában, annak az égvilágon semmi de semmi köze nincs ahhoz, ami a nes volt. Annak inkább egy karikatúrája. Amiben mondjuk legalább nincs képzavar az usb táppal, meg a fillérbaszó kábelhosszal.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.22. 22:11:21
  • Moby
    #3147
    Ezzel most nem töltötted meg racionalitással az eddigieket. Sőt.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.22. 22:02:22
  • Totti5
    #3146
    Az árát ez éri meg a legjobban, legálisan ezt a 30 játékot így kapod meg legjobb áron.
  • Negritis
    #3145
    egyébként, majdnem ezt tudja
    de EZT azért nem, elvileg jobb az élmény mint az emulatorokkal
    még akkor is ha nem feltétlen éri meg az az árat, de azért nah :D

    amúgy a rövid kábelhez kínából van ócsóé hosszabbító :D
  • Totti5
    #3144
    Nekem mindegy, de ezt be fogom dugni a TVbe mindjárt és elindítom, mást meg nem és eddig sem tettem. Ez pont elég.
  • Moby
    #3143
    >Biztos tudja ezer éve minden, ez viszont Nintendo Nes 2016ban, amit nem tud egyik másik sem, mert eddig nem létezett ilyen gép.

    Ezek jelentésnélküli üres szavak. Ez nem egy NES, ez egy kínai vacakgyárban készülő kínai vacak, amit egy rég halott hős képére maszkíroztak.
  • Totti5
    #3142
    Biztos tudja ezer éve minden, ez viszont Nintendo Nes 2016ban, amit nem tud egyik másik sem, mert eddig nem létezett ilyen gép.

    Nem azért vettem mert érdekel rá bármelyik játék, ami érdekelt rája azon már rég túlvagyok, ami meg kimaradt az örökre ki fog, nem most kezdek el Nes Zeldát játszani. Isten ments tőle. Pár játékkal elleszek, kis retro és ennyi.
  • Moby
    #3141
    Csak én meg pont abban nem látok mást, csak az 5 dolcsis raspi zerót beledobozolva a retróhullámba :D