9391
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Negritis
    #3460
    elvileg a platinum is dolgozik valamin
    szal lehet Bayonetta 3 is :D az is nagyot szólna
  • TDC Geronimo
    #3459
    Kezdeti negatív hozzáállásom után amúgy ma már egész pozitívan álltam hozzá. A hw maga szerintem jól néz ki és ötletes
  • SlickAdam
    #3458
  • SlickAdam
    #3457
    küldöm mindenkinek aki szereti.:)
  • TDC Geronimo
    #3456
    Attól még lehet jó :)
  • SlickAdam
    #3455
    ja, de az valami harcolos jatek lesz.:( vagyis Dynasty Warriors klon, mint a Hyrule is.
  • TDC Geronimo
    #3454
    Elvileg márciusig még lesznek bejelentések meg ugye ott van E3 is. Ahogy kihagyták mk8at a bemutatón úgy jöhet még meglepetés. Szerintem smash port is jön még az idén
  • Totti5
    #3453
    Nem dobták be a Beyond Good & Evil 2 gigatont. Na majd az E3on.
  • TDC Geronimo
    #3452
    18án amúgy lesz fire emblem direct
  • TDC Geronimo
    #3451
    platinumból rendeltem, mert konzolok megszopatott a proval novemberben. Zeldat még megnézem mennyi lesz "lemezesen".

    Amúgy most már van magyar eshop is? Mintha azt olvastam volna, de ugyanúgy euroban vannak árak
  • n000rbi
    #3450
    Igen tudom, bőven elég lenne nekem is, de mindenhol sold out.
  • SlickAdam
    #3449
    van amugy egy köztes kiadas is (limited-nek hivjak tan). mutattak tegnap. ugyanez, csak a kard nelkül. az nekem böven eleg lenne. fasza kis switch case es cd benne van.
  • n000rbi
    #3448
    Ezt még, vagy már nem lehet itthon előrendelni? :) Sehol nem találom.
  • n000rbi
    #3447
    Digitálisan esetleg. Lemezes alapverzió 18-19k mondjuk ps4 esetén. Na mindegy, nekem soknak tűnt.
  • SlickAdam
    #3446
    irtam tegnap. normal konzoljatek ar.
    na meg AAAAAAA++++ cim. mondom, wiiu-ra is annyi.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.01.14. 19:08:26
  • Negritis
    #3445
    130 usd elvileg a master edition
  • n000rbi
    #3444
    Most nézem a Switch játékárakat és akárhogy is számolom egy alap Zelda 21k. (gondolom a cartridge sem teszi olcsóvá)
  • TDC Geronimo
    #3443
    1080pbe ez elég büntetően fog kinézni, mert ez már most is gyönyörű
  • SlickAdam
    #3442
  • n000rbi
    #3441
    Ja, rohadt jók. Van pár fincsi shortcut néhányon ;)
  • TDC Geronimo
    #3440
    :(

    volt 18 font gépen berántottam és letoltam 8 pályát. Gyönyörűek és nagyon ötletesek.
  • n000rbi
    #3439
    Hányszor is hívtunk játszani? :)
  • TDC Geronimo
    #3438
    Miért nem mondtátok, hogy az mk8 dlc mapok ilyen jók? :O
  • TDC Geronimo
    #3437
    A hwt magát meg dicsérik a hands on eventeken. Jó a kijelző, fényes, éles, szépek a színek. Kényelmesek a joyconok még ha nem is látszanak annak. Jó a HD rumble. Premium a "handheld" kinézete és fogása
  • TDC Geronimo
    #3436
    Én átmentem a belenyugvás fázisába :)

    Én azért bizakodó vagyok 1st és 2nd party játékok terén, mert 1 konzol lesz végre nem 2 és a 3dsnél a 2. évben durván beindult a konzol. Itt is hasonlót várok. Zelda nagyon jó lesz, MK8 igaz port, de lehet vinni magaddal bárhová, splatoon 2 is tetszik meg az év végi mario is. Aztán reméljük jövőre jön xeno 2, metroid, szerintem jön egy felturbózott smash is hamarosan.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.01.14. 17:44:57
  • Moby
    #3435
    Azokkal ennyiért is eladnák nekem. Nagyon morognék a kasszánál, de a kocsiban már csak az érdekelne, mikor érek haza vele :)
  • TDC Geronimo
    #3434
    Remélem erre a konzolra már jön rendes metroid és jöhetne új luigis mansion rész is
  • TDC Geronimo
    #3433
    Előkaptam wii ut elég hosszú szünet után toltam kis mk8at. Hát azért jó lenne ezt melóban tolni... :D

    Leadok én is egy rendelést azt még meglátom márciusig.
  • SlickAdam
    #3432
    kizart
  • TDC Geronimo
    #3431
    Ezt mondjuk nehezen hiszem

  • SlickAdam
    #3430
    tegnap ujra elerhetöve valt Amazon-on jopar orara (meglepö), egyet foglaltam. majd elvalik. de 5% az eselye, hogy meg is tartom.
    (a piros/kek kontrolleres verzio SOKKAL lassabban fogyott el, kutyanak se kell. konkretan undorito. meg a "Splatoon szinekkel" is jobban nezne ki....)
  • Totti5
    #3429
    3D Mario lesz számomra a system seller, addig várok. Zelda önmagában nem. Jó lesz az WiiUn is, nincs lényeges eltérés.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.14. 13:15:15
  • TDC Geronimo
    #3428
    Eurogamer

    Unlike its bizarre predecessor, the Wii U, the appeal of this feature isn't hard to understand or to communicate. And it's a very desirable gadget, too. The console itself, when removed from its plain-to-the-point-of-ugly dock, is beautiful. It's very slim but luxuriously large, and the screen is intensely bright and sharp; its 1280x720 resolution is more than adequate for its size. The image is vibrant and clear - if anything, Zelda displays more crisply here than on the TV.
  • n000rbi
    #3427
    Még nem mondtam le a preorderemet, kivárom a márciust és akkor döntök.
  • n000rbi
    #3426
    Az elején ingyenes lesz az online, 2017 őszétől fizetős.
  • TDC Geronimo
    #3425
  • TDC Geronimo
    #3424
  • TDC Geronimo
    #3423
    Én is minél több videót nézek splatoon 2, mk8 deluxe meg zelda, annál jobban kéne, de drágának találom még mindig és 2 játékért fizessek majd online díjat is? :/
  • Totti5
    #3422
    Zelda 900p.
  • SlickAdam
    #3421
    asszondjak 1080p mostmar. hmm

    ez a dupla item dolog uj eletet fog lehelni a jatekba.

    a klasszik battle mod meg.... ahhh... az egy komplett uj moka. vegünk lesz.