38447
  • Renegade
    #69
    joyosoktól kérdezem:

    hol a viharba lehet érzékenységet állítani (manuálisan már maxra tekertem a joy keménységét)? mert ez egy vicc, hogy a kis tekergetésre és úgy meglódul, hogy esély sincsen arra, hogy akár az AI-t 1 mp-nél tovább célkeresztbe tartsam, lekövetni meg pláne nem lehet.
  • rudii
    #68
    Csao! Mikorra varhato a jatek hivatalos megjelenese a nagy kozonseg elott? Kiprobalnam szivessen.
  • brendon566
    #67
    Talán ha megvan eredetiben a wings of pray. De lehet már leárult a meghívás.
  • Madmano
    #66
    Szevasztok.Most akadtam erre a játékra.Ha jól olvastam,zárt béta fázisban van,igaz?Érdemes erre még jelentkezni?Van esélye a meghívónak?
  • mijki
    #65
    Én is kaptam meghívót, már töltöm is lefele a játékot. :D
  • Pluskast
    #64
    Én már lvl 4-en vagyok az amikkal és a japókkal(most csak velük lehet játszani ebben a hónapban). Amúgy érdekes mert az elején az amcsi gépek voltak a jobbak és a japók a szarabbak, de most ez megfordult. A zérók valami kegyetlen jó gépek. Nagyon jól manővereznek és a fegyverzetük is nagyon kemény. Az amiknál most az egyetlen használható vadászgépem az F4-F. A P-40 valami ocsmányul lassan mozgó gép. Olyan könnyű célpont...
  • samsung123
    #63
    Ricardo 85, asszem de most majd jobban rápörgök a játékra eddig nem volt időm csak pár perc:(
  • Pluskast
    #62
    Milyen néven vagy fent ha szabad tudnom?:)
  • Rue East
    #61
    én jelentkeztem, regisztráltam a yuplay.com-ra, de azóta semmi :(
  • samsung123
    #60
  • Pluskast
    #59
    Van valaki itt rajtam kívül aki bekerült a zárt bétába?
  • Csirke4
    #58
    Pont ezért béta mert demónak még kevés. :P
  • samsung123
    #57
    WOP = Wings of Prey*
  • samsung123
    #56
    Kipróbáltam! sorry hogy nem írtam:)
    +a grafika fejlődött a WOP-hoz képest, látni magunkat animálva vagyunk.
    +menü jól átlátható
    +lesz szimulátor beállítás(még nem aktív)
    +szintlépes rendszer (mivel mmo)

    -kevés repülő elérhető
    -telített serverek(várni kell sokszor)
    -kevés map kb 1 :)
    -kevés repülő érhető el

    Még csak párat repültem, de alapjába véve WOP multiba MMO elemekkel, de még nagyon kezdeti alig érhető el valami, még demónak is kevés lenne.
    DE folymatosan bővül a beta.
    A teljes játékban rengeteg minden lesz, csak a béta sovány.

    Elidőzök vele és irok tartalmasabbat is.
  • Scofield
    #55
    Helló!
    Valakinek van egy fölös kulcsa vagy egy ACC. 1-2napra hogy ki porbálhasam milyen a játék?
  • brendon566
    #54
    +1
  • Csirke4
    #53
    Na? NA? NA???????????
  • samsung123
    #52
    ja az a 2 giga 4
  • samsung123
    #51
    ahh tegnap, mondom maxra rakom a grafikát erre a figyelmeztető feliratot nem olvasatam a textúráknál: ha ultra akkor letölt 9!!!gigát még, remélem akkor már szépek lesznek ha ennyit tölt, lejön....na csak nem mennek severek (updateing)...ma indítom még 2 giga valamit szed, nem aprózzák el az tuti, javítsák is. úgyhogy még szedi a 2 gigát, utána már remélem betudok számolni az élményekről.
  • samsung123
    #50
  • Fenrir
    #49
    Tudom, hogy melyik topikban vagyok és ez melyik játéké. Én csak a #41-es hozzászólásra reagáltam.
  • samsung123
    #48
    DE ez a World of Planes TOPIK!
    Értem én hogy a World of WARPlanes-re gondoltál, de nem volt egyértelmű, az egy árkád game lesz, igen. De a World of Planes nem.
  • Fenrir
    #47
    A World of Warplanes minden csak nem szimulátor, még csak cockpit nézete sincsen. Ha nem arcade akkor micsoda az a játék?
  • samsung123
    #46
    egérrel? olyan mintha FPS-t kormánnyal irányítanál, jóhogy nem megy.... ez nem full árkad game lesz, a béta se lesz neked jobb...
  • Fenrir
    #45
    Az irányítás egérrel borzalmas, megvárom a bétát mert ez az alfa játszhatatlan így.
  • samsung123
    #44
    Iszonyat jó játék lesz! A wings of Prey alkotóitól, átmenet a sim és árkád között és mindez MMO-ként, ja meg kaptam beta tester lehetőséget, amint sikerül tesztelni jönnek a tapasztalatok!
  • Pluskast
    #43
    Kaptam invite-ot a zárt bétába:)
  • Torzonborz
    #42
    az nem ez a játék ! :D
  • joe_007
    #41
    Sziasztok!

    Lehet jelentkezni Alpha Test-ernek.
    eu.worldofwarplanes.com
    Üdv szárnytársak :)
  • noname23
    #40
    jah úgy megörültem tegnap a semminek aztán elkapkodtam kicsit moddolni meg nem tudom a hsz-t
  • Torzonborz
    #39
    ez csak a benchmark , nem ?
  • noname23
    #38
    Tölthető a béta http://yuplay.com/single.php?type=download&id=3046
  • brendon566
    #37
    Tudja-e már valaki, hogy fizikailag mennyire hozza a wings of prey szintjét? Amit trailer alapján leszürtm, hogy közelében sincs, egyszerű darab.
  • MauroN
    #36
    A wings of prey-t ismerem. Próbáltam. Fasza, de elakadtam és nem tudtam folytatni. Úgyhogy letöröltem. :) A modern kori repcsisek nem érdekelnek. Egyébként köszi a válaszokat.
  • DummyBoy
    #35
    Nem :) Spec a Rof jobb :) De viccet félretéve (Bocs, fáradt vagyok ...)

    Nincs olyan hogy legjobb ... 2-ik vh-sból ott az Il-2 és a Cliffs of Dover, ahol az Il-2 már kicsit öregecske, CoD meg egy bughalmaz.

    Rise of Flight - 1. vh ... qrvajó

    Lockon, DCS sorozat, Flakon, stb: ezek jelenkori cuccok.

    Wings of Prey ugyan nem teljesen szim, nem kőkemény szim, de nagyon jó kis árkád - szim keverék.
  • MauroN
    #34
    Értem. Kösz. És akkor a világ legjobb repülőszimulátora még mindig az IL2?
  • DummyBoy
    #33
    Igen.

    Ja.
    Igen.
    Nem.

    xD

    Ugyanazok csinálják, A WoP módosított motorja lesz alatta gondolom butítva, de MMO lesz nem pedig repülőszim.
  • MauroN
    #32
    Valaki elmagyarázná nekem, hogy akkor ez most hogy van?:

    World of Planes WoP
    Wings of Prey WoP

    A World of Planes benchmarkja ugyanúgy néz ki, mint a Wings of Prey settingsje.
    Ugyanazok csinálják mind a két játékot?
    A World of Planes ugyanaz a játék lesz, mint a Wings of Prey, csak MMOba?
  • lammaer
    #31
    Bejutott már vki a bétába? Vmi élménybeszámoló jöhetne milyen a cucc...
  • Torzonborz
    #30
    na meglestem én is. 64 lett az átalg fps max beállítással . szóval jól megy. nem is néz ki rosszul. mondjuk a víz annyira nem tetszett.

    várjuk a bétát :D