38447
  • Attiska
    #149
    Hát... Orosz játékról beszélünk. Szerinted? Anno az IL2-ben is voltak elég érdekes dolgok (most nem tudom, hogy mi a helyzet a mindenféle community patch-ek után).
  • Desmodromic
    #148
    Azt lehet már tudni, hogy:

    Tuti free to play lesz? A honlapon nem találok utalást rá.

    A starter kit prémium gépet tartalmaz?

    A bétában elért dolgokat meg lehet tartani később?

    Köszi!

  • bajsz
    #147
    Mivel játékról van szó így bármi megtörténhet :D
  • Attiska
    #146
    OP német gépek? Hol élsz Te?
  • Glo
    #145
    Lehet majd sniperkedni? :) Meg legyorsulni emelkedésben profi Cr42-vel a kezdő Mig9-est? :))
  • bajsz
    #144
    Remélem német részről lehet faszán turbózni a gépeket!

    Kicsi előny már jól jönne! :D
  • Pluskast
    #143
    A későbbiekben lesznek motor illetve fegyver fejlesztések is. Jelen állapotban csak annyit tudsz csinálni, hogy különböző bomba típusokat vehetsz a gépedre ha engedi a játék.
  • Attiska
    #142
    Itt a gépfejlesztésnél csak az új típusokat lehet kiválasztani, vagy WoT/WoWP rendszerű?
  • bajsz
    #141
    Ennek a videónak fognak örülni gondolom!


    Vagy ezt engedték?
  • bajsz
    #140
    Igen tudtam,hogy nem a gépet fejlesztem vele!

    Viszont a saját reptérig még nem jutottam el soha,ha vissza akartam menni!

    Henkel-met elég csúnyán leszedik mindig! Mondjuk azt nem értem sokszor,hogy én is a bombázók ,motorját ill a szárnyát lövöm! Nekem alig zuhannak le,de ha én megyek bombázóval akkor rögtön pár lövésből leszednek! Ezt az egyet nem vágom!
  • Trucker39
    #139
    Nem olvastam nagyon vissza, de ezt bizonyára láttátok már:

  • Pluskast
    #138
    Van. Az elején gyorsabban számol vissza utána már kevesebb időbe kerül. Nekem pl az Me109 K-nél az újratöltési időm 26 másodperc ami hattal kevesebb mint a kezdetekkor.
  • Glo
    #137
    És ezeknek van valami foganatjuk a játékban? Mert pl a Ground service-re is szoktam tenni, de nekem még mindig 30 másodperc a reload/repair idő.
  • Pluskast
    #136
    Igen fejlesztem! Bár nem tudom tudod e hogy ott nem a gépet fejleszted, hanem a slot-t! Tehát ha egy másik gépet raksz oda akkor az kapja meg azokat a képességeket. Amúgy én is az újratöltési időt illetve a g erő elviselését fejlesztem leginkább, bár ha földi személyzetet fejleszted (úgy mint javítás gyorsasága, pontossága stb) akkor az is sokat tud segíteni. Ugyanis ha játék közben megsérül a géped és leszállsz a saját repteredre sikeresen, akkor a sérült gépedet elkezdik kijavítani. Na mármost minél több pontot raktál a javítási gyorsaságra annál hamarabb javítják meg csata alatt:)
  • Glo
    #135
    Szeva!

    Mivel ez free-to-play ezért ingyen fenn lehet tartani, ha akarsz persze adhatsz érte pénzt, de én inkább kivártam a meghívót.

    Lehet klaviatúrával is nyomni, sok gépet látok úgy mozogni, hogy tuti úgy nyomják. Van arcade egymást hentelős összecsapás és kicsit realisztikusabb játékmód is.
  • Bujden91
    #134
    Ma kezdtem el vele játszani, kb olyan mint egy butított il2-sturmovik, a grafika gyönyörű és nem zabálja a gépet. Arcade lehetőség van.
  • Moronpirate
    #133
    Szerintetek megéri megvenni abban a 19 dolláros csomagban? mennyire vannak arcade lehetőségek? Nagyon tetszik de kezdő lennék a repülős hadijátékokkal és egyenlőre ehhez való kontrollerem sincsen.
  • Glo
    #132
    Eszerint véletlenszerűen kapnak meghívót, amit odaadhatnak bárkinek. Akinek meg megvolt az eredeti wings of prey aug 12 előtt azt automatice meghívták.
  • Jeffjohnson
    #131
    "Furthermore, Global beta means that we’ll be inviting new players every week and those who already have access will be randomly given invite codes that can be shared with friends without any restrictions. Also everyone who has purchased Wings of Prey and activated their copy at YUPLAY.com before August 12th will be granted access to the Global beta automatically."
  • bajsz
    #130
    Nem rég valamelyik topicba szó volt róla,hogy majd idővel lesz meghívás is ,de ahogy a szavakból kivettem annak idején az nem a beta-ba lesz!
  • Glo
    #129
    Csak bizonyos (eddig ismeretlen) feltételekkel kap majd kódot. Eddig én se láttam nyomát ilyen opciónak, de biztos kap majd róla mailt vagy valami értesítést.
  • Jeffjohnson
    #128
    A fórumon azt olvastam, hogy ha már bent vagy bétában tudsz meghívást küldeni másnak. Haver már régóta bent van de nem talált ilyen opciót és nem tudott meghívni. Esetleg nem tudjátok hol kell ezt a kódot keresni vagy ha valaki tudna küldeni egy invet azt nagyon megköszönném.
  • Glo
    #127
    Szevasztok!

    Leszedtem én is, nagyon tetszik.
    A gépek finomhangolása még tuti hátra van. Ami nem tetszik, hogy történelmi csatában 10-ből kb 8-szor orosznak rak be, emiatt azt is fejlesztenem kellett. A rata elég csíter, de a Lagg pl bazi gyorsan veszíti az energiáját, azzal nem lehet úgy dogolni.

    Az animációk királyak, maga az egész felépítése is. Sztem fasza kis game lesz ha egyszer kijön :)
  • mijki
    #126
    Vettem.
  • bajsz
    #125
    Szép szép igen,de ilyen és más képeket véletlenül se mutogassunk!

    Lehet beszélgetni róla,de ennyi!
  • Nohab
    #124
    Khm... Képeket, videókat nem nagyon kéne kiszivárogtatni.
  • mijki
    #123

  • bajsz
    #122
    Én a németeknél a tier 6-ban vagyok ott azért elég jók a gépek!

    De hozzáteszem a németnél alapból rohadt nehéz fejlődni!
  • Nohab
    #121
    Gyors hozzáteszem: még nagyon az elején vagyok.
  • Nohab
    #120
    Nos, ma újra hozzá tudtam nyúlni.

    Ai: Egy igazi szemétláda. Rengetegszer egyszerűen beléd vágja a gépét. Szembe repülsz vele, és elmennél fölötte, de ő késbe vágja és elkaszál.

    Olaszok vs. Oroszok Tier 0, 1 és 2: Sokkal, sokkal sokkal jobbak az oroszok. Sokkal több lőszer van bennük, gyorsabbak, jobban megtartják az energiájukat éles fordulók esetén is. Vért izzadok, hogy belépjek a német Tier 3-ba. Árkád csatát nem szeretem, a másikban meg kenterbe verik az oroszok.

    A Fókát a játékbeli adatok alapján kevesebb fegyvert visz magával, mint a valóságban. Simán rá lehetne még rakni azt a plusz két darab húszast. Ha nem más külön megvehető fegyverként.

    Kicsit olyan érzésem van, mintha mod nélküli 4.07-es verziójú Il-2-vel repülnék.
  • hekus2011
    #119
    Szia ment privát
  • Bujden91
    #118
    Írtam privátot

  • bajsz
    #117
    nekem is jobban bejövős!
  • hekus2011
    #116
    Oké köszönöm a segítséget egyébként van egy felesleges accuntom.
    Szerintem jobb, mint World of warplanes
  • bajsz
    #115
    Magától rakja be!
    Megfelelő szögbe kell rakni a gépet és előjön!
    Én általában magasról repülök zuhanóba a célpontra!

    Vannak a repülőknél teszt vezetések,ott tudod ezeket gyakorolni!
    Kinézel valami célpontot és hajrá!

    Egyedül a torpedóval nem vagyok jóban! :D
  • hekus2011
    #114
    Sziasztok nekem kéne egy kis segítség hogyan tudók bombázni úgy értem hogyan tudók váltani a célkeresztre hogy hova esik a bomba ?
  • bajsz
    #113
    Igen ez igaz!

    De ha nem találnak el :D akkor egész meccs alatt elvagy vele!
  • Lord Baal
    #112
    Sziasztok!

    Be lehet valahol állítani, hogy a célkereszt erősebben látsszon?
  • Atesz91
    #111
    Ha üzemanyag tartályt eltalálják és alapból kevesebb volt a tankban az korábban is fogy ki arcade-ban is!
  • bajsz
    #110
    lehet később lesz beállítva rendesen!

    teljes tank az 1:30 órára elegendő ,ha jól emléxem ,egy csata nem tart addig:D