38447
  • mijki
    #190
    Az A5-ös fegyverzetének csak egy részét kapjuk meg a játékban. A 2db MG/FF gépágyút nem rakták be az A5-ösbe, miközben a valóságban volt rajta. Így a Fóka fegyverzete nem törtélem hű.
  • Pluskast
    #189
    Az Fw-190 A5-el mi a bajod? (tényleg csak kérdezem mert a kommentetből én nem tudtam kivenni)
  • mijki
    #188
    War Thunder → War Thunder Global beta forum → Balance, leveling -> Some comment to JU 87 D-5 and Fw-190 A-5 topikba írtam, aki szeretné elolvashatja.
  • Jeffjohnson
    #187
    No igen a top tier Sabre meg Mig kb. ennyi viszont ha kiveszik őket akkor meg a 262 lenne a legjobb így szerintem majd a jeteket kb. egy szintre hozzák, hogy azért némi ballance legyen.
  • Jeffjohnson
    #186
    Azzal én is egyetértek, hogy a beta fórum arra való, hogy ha problémád van ott jelezd. Egyébként minden géphez többféle fegyverzet lesz amiből majd választhatsz mostani csöppet sem tekinthető véglegesnek de azért remélem maradnak a történelemhűségnél.
  • Nohab
    #185
    Forrás:

    Illetve azt se fogtad föl agyilag, hogy a Sabre tulajdonságai nem véglegesek, vagy nem a valóságot tükrözi. Irreális az 6500 m maximális magasság. Azt meg ne várd, hogy a Me 262 vagy a Meteor paliban legyen a Miggel.
  • Nohab
    #184
    Te gyerek! Mondtam már, hogy ez beta. Illetve többet érnél, ha a béta teszterek fórumára írnád be.

    Ezt meg az A-5-ös témához:

    Aces High II loadout options
    Package 1 2x 7.92mm MG 17, 900 rpg
    2x 20mm MG 151/20 250 rpg
    2x 20mm MG-FF 60 rpg
    Package 2 2x 7.9mm MG 17, 900 rpg
    2x 20mm MG 151/20 250 rpg
    Options 2x 210mm WGr21 rockets
    1x 500 kg bomb
    or 1x 250 kg bomb
    or 1x 300 liter drop
  • Attiska
    #183
    Vigyázz, mit beszélsz itt a fórumon. Jön a szovjetbarát fórumtársunk ide is a WoT topicból, és kapod majd a mínuszokat.
  • mijki
    #182
    Ju 87 D-5
    "Erhöhung der Bombenlast auf bis zu 1800 kg, Ersatz des beweglichen MG 15 im Heckstand durch ein bewegliches Zwillings-MG MG 81 Z"

    Forrás

    Fw-190 A-5
    "Standard to the 190A5 are a pair of cowl mounted 7.9mm MG17's with 900 rounds/gun. That's a lot of ammunition and considering they were cowl mounted the concentration of fire is generally good at any range (set the convergence out to maximum) providing a bit of longer ranged touch just to keep people honest. Also standard are a pair of Mg151/20 cannons with a generous 250 rounds/gun, double the average ammunition of similar mountings. The Mg151/20 are good weapons though they can take some getting used to ballistically if you aren't familiar with them (or have been using US .50's or hispanos a lot). Considering the amount of ammunition involved though, the 190A5 has excellent staying power and is one of the few aircraft that tends to run low on fuel before running low on ammunition. The basic firepower is more than enough to deal with most fighter-sized targets quickly and effectively and there is no need to be shy with your shots as you have lots of ammunition. There is only option available to add another pair of 20mm cannons although it may not be as good an idea as it seems. The extra cannons are MG-FF, an older 20mm design, and the ballistic properties are clearly inferior for the MG-FF vs. the Mg 151/20 not to mention the ammunition load-out for the extra cannons is only 60 rounds/gun."
    Forrás
  • mijki
    #181
    Azért egy elmehetnek a picsába ezek az orosz fejlesztők. Miért van az, hogy a D-5-s stukának hátul csak egy MG-15-ös van, míg a valóságban egy 7,92-mm-MG 81 Z-Zwillings-MG géppuskapár volt. Vagy miért nincs benne az A-5-ös fókának a 4db 20mm-s gépágyúja, csak 2db. Biztos túl OP lett volna és a dicsőséges vörös hadsereg varázsfából készült gépeit halomra lőtték volna a gonosz nácik. Bezzeg a brit Typhoon és Tempest vadászgépekre mehetett a 4db 20mm-s Hispano, mert ők megtehetik hiszen ők a szövetségesek.

    A másik meg amin röhögtem, hogy a MiG-15 a többi jethez képest nagyon OP.

    Service ceiling: 15,500 m (50,850 ft)
    Rate of climb: 50 m/s (9,840 ft/min)


    Ezek a valós adatok, míg a játékban az emelkedő képesség +20m/s míg a max. magasság 14900m. Ezt is elbaszták. A többi jet ezen két tulajdonsága messze eltörpül a MiG mellett.

    Ugyanúgy orosz párti ez a játék, mint a WoT.
  • Glo
    #180
    Ergo olyanok, mint a human vérpistik.. rámennek a legközelebbi gépre 5-en, megy a lemming train, aztán meghalnak :)

    Én a D5-ös stukával nagyon bírom őket szivatni. Be kell vinni őket a saját légvédelem fölé, az is agyalja őket. Én csak bónusz killnek szoktam őket tekinteni.
  • V43 1105
    #178
    Inkább gyertek Arcade Battlere!!:D
  • bajsz
    #177
    Vicces az,hogy az Ai ott bacca el ha téged üldöznek kb 5-en ahogy mondod, kisebb csavarokkal vagy cikázva repüléssel 3-an legalább összemennek!

    Egyáltalán nem figyel az AI a társaira! Lehet szívatni szépen őket! :D
  • Nohab
    #176
    Vicc bazmeg. A csávóra rámegy 5 Ai. Ott csüngtek a nyakán. Egyik belebaszódott hátulról, majd a maradék négy a legközelebbi ellenségre szálltak rá...no kire? Rám, basszameg! Mondom elkezdem kihasználni az Emil erejét. Elhúzok előlük, és már 3 kilométerre voltak tőlem, de még mindig engem akartak kinyírni. Hülyét kapok ezektől...
  • Nohab
    #175
    Egyre jobban kezd tele lenni a tököm az Ai pilótákkal. A kubáni pályánál mindig rám jönnek. MINDÍG! Nem túlzok. 5 gép mindig rám jön. Nem lehet így csinálni semmit. A saját Ai-k pedig a leszálló gépeket lövik... Nagyszerű! Vulcher rohadt banda. Basszák meg! Pfej!
  • Pluskast
    #174
    De lehet csak egy kicsit más nézőpontba kell beállítanod a gépedet. Nekem is volt ilyen én egy nagy vaskeresztet akartam felrakni a szárnyra. Az elején nem engedte de kicsit bedöntöttem a gépet más nézőpontba és úgy már ment. Ez egy bug tudnak róla írták, hogy ki lesz javítva. Amúgy a festések sem véglegesek lesznek még hozzá egy rakással, bár azt írták, hogy a gépek színre festését nem fogják lehetővé tenni, mert nem akarnak hello kitty-s és egyéb színes gépeket.
  • Pluskast
    #173
    Az ME 109 K az egy álom gép:) Kb 3 sorozat és mindenek vége (na jó a B-17-be kell 5-6), nagyon brutál egy gép lett. A másik nagy kedvencem az FW 190 D-13. Igaz ezt ajándékba kaptam mert megvettem a Dora packot de az a 3 20mm-es gépágyú 750 lőszerrel nagyon üt. Ráadásul a gép alacsony magasságban nagyon hasít. 10-ből 8 esetben simán lehagyom a sebességemmel az engem üldözőt.
  • Pluskast
    #172
    Azt azért nem hinném. Mivel az IL2-es srácok csinálják nagyon nem fognak elrugaszkodni a realitás talajáról.
  • Nohab
    #171
    Igazad van. Csak annyit fűznék hozzá, hogy a harmadik vignettához már prémium kell.
  • bajsz
    #170
    Ja igen és a ,hogy másik oldalra felrakd nem kell premium! :D
    Oka amit leírtam! csak ezt kifejeltettem!
  • bajsz
    #169
    feltudod rakni az egyforma matricákat is !

    Csak állítgatni kell kicsit és kész! a többi slot annyi ,hogy többet tudsz rakni!

    A tükrözést meg már leírtam!
  • bajsz
    #168
    Tükrözés annyit tesz,hogy az alsó szárnyon is látszani fog!

    Kb ennyi semmi extra! :D
  • Nohab
    #167
    Akkor már értem, hogy van ez. Akkor rakná a másik oldalára is, ha lenne prémiumom.
  • V43 1105
    #166
    Ez nem hiába van .. 2 slot van alapból, ha veszel premiumot akkor már többet is asszem max 6-ot tehetsz fel .. ergó tükrözés annyit jelent, hogy csak magát a matricát megfordítja a program, szóval kell a premium ha többet felakarsz tenni .. :((
  • Nohab
    #165
    Nekem meg mintha nem működne a tükrözés, mármint a másik oldalára nem rak.
  • bajsz
    #164
    Bárhova feltudod rakni!

    Méretre kell állítani és már a helyén is van! :D
  • V43 1105
    #163
    Ez nem teljesen igaz, sajnos akárhová nem lehet feltenni matricát :( Messzerre akartam fogakat meg szemeket felrakni de sajnos nem lehetett oda ahová én szerettem volna. Amúgy szerintem egy nagyon hasznos és jópofa kis funkció :-))
  • Nohab
    #162
    Most vettem észre, hogy fel lehet rakni a gépedre "matricákat". Nincs előre meghatározott helyük, neked kell az egérrel a kívánt felület fölé vezetni "vignettát".
  • Glo
    #161
    Voltak érdekesek.. pl a le nem modellezett La5 póttank.. jöttek is 25% benyával, aztán vidáman repkedtek/harcoltak 1 órát a tökkel a hasukon.. Meg a 300kg-al könnyebb LAGG :)
    Hiába, a hazai pálya mindig lejt
    De így is rommá vertük őket.. VEF, CAD,CAD2,CW.. hajj mennyi repült óra
  • Glo
    #160
    Ebben már 1 MGFF találat is elég szokott lenni, pláne ha 3-4 ül.. és az még csak 20mm
  • Nohab
    #159
    Eszembe jutott az UFO spit. Grrr. Teljes tankot képes kirepülni sérült hűtővel.

    De a best of kuvaanyát: I-185 M71. MINDEN gépnél gyorsabban emelkedik. A kortársait mind lehagyja. A fegyverzete sem az a hamar kifogyós típus. De amitől tényleg leesett az állam: még az atomrobbanást is kibírta. A valóságban pedig egy motort elhasznált felszállásonként...
  • Attiska
    #158
    Ja, meg a nagyon nehezen túlmelegedő szovjet motorok, miközben a DB már rég beállt, az vígan repkedett teljes terheléssel. A Fóka elbaszott kabinteteje, amiből nagyon rosszul lehetett kilátni (és ami a legszebb, hogy Oleg kijelentette, hogy nem is hajlandó javítani), és még lehetne sorolni... A régi szép idők, VEF repülések a században...
  • Nohab
    #157
    Közben bekerült a hangáromba egy Bf 109 E-3. Élvezetes egy jószág.

    Régi IL-2... Még most is beleborzongok, hogy mit kaptak ott a német gépek. Az Mk 108-as (30 mm) sorozat kb. lepattant a többi gépről, holott a valóságban egy azaz egy darab találat azonnal röpképtelenné tehette a repülőt. Szerencsére a nem hivatalos javítások nagyjából ballanszolták a nemzetek gépeit. Illetve a legújabb üdvöskét (Cliffs of Dover) is elég valósághűvé varázsolták az orosz készítők. Ott lehet érezni a német Emil széria előnyét az olasz és angol gépekkel szemben, s még csak most fognak jönni a korai orosz gépek.
  • Attiska
    #156
    Regelsz, majd utána a YUPLAY-en "megveszed", és utána majd jön valamikor az email, hogy elfogadták a jelentkezésed.
  • Desmodromic
    #155
    yuplay.com-on be vagy jelentkezve?
  • bajsz
    #154
    Elméletileg le kellet volna töltenie!

    Legalábbis premium fizetéskor azonnal megadja!
  • szabii98
    #153
    jaja
  • TDantes
    #152
    Itt a meghívás a tesztre hogy megy? Elvileg igényeltem. Várni kell mint a másiknál?
  • Moronpirate
    #151
    Egyébként tuti free2play lesz YUPlayen így van jelezve

    Type: subscription free
  • Moronpirate
    #150
    Na én megvettem a starter packot. De most meg vagyok lőve sehol se tudok klienst letölteni vagy továbblépni. Mi ilyenkor a teendő. Megkaptam a visszaigazolást a paypalos fizetésről. De semmi más instrukció.