38447
  • ZSOOLT2
    #270
    Ha már billentyűzetkiosztás: tudja valaki, hogy mivel lehet kiugrani a gépből, vagy hogy van-e ennek értelme? Mert látok néha embereket ejtőernyőzni.
  • bgabor
    #269
    Most már azt mondjátok meg nekem, hogy melyik gombal tudom a hozzám legközelebb lévő ellenfelet kiválasztani célnak, hogy a kamera követhesse? Mondjuk azt amelyik seggemben van és engem lő?
  • bgabor
    #268
    Köszönöm.
  • Nohab
    #267
    "Re-center the camera" néven fut, és csak a beállítás varázslóbban találtam meg. Alapértelmezett gombja: Delete
  • bgabor
    #266
    És milyen néven találom meg a Controls menüben?
  • Glo
    #265
    A match makert nem tudom miért hiányolod.. Én ha belépek élből várok kb 2 percet, míg minden ellen kiválasztja milyen gépet visz, és a pálya meg az ellen függvényében választok saját gépet. Bár, mivel most nincs gépem amin játsszak csak az F4/StukaD5/Lagg3 kombóig jutottam, de így is élvezetes játékokat tudtam nyomni Historical battle-ben.

    A fejlődés meg sztem nem olyan nagyon lassú. 20-30 csatánként tudsz venni/fejleszteni új gépet.
  • Nohab
    #264
    A második pontod benne van a játékban.

    A match makeren valóban van javítani való. Engem például az zavar, hogy húszan várunk az indulásra, és cseszik elindítani. Inkább elküld tizenhatot és egy négyes csatát.
  • Rue East
    #263
    talán azért vannak ezek mert ez még csak béta, méghozzá igen kezdeti fázisú?
    match maker se biztos hogy 1000 emberre és 50 csatára lett tervezve...
  • bgabor
    #262
    Tényleg nincs annál jobb amikor az ember tier1-es szar kávédarálóját két lövésből leszedi egy Tier6-os vadászgép. Asszem akkor fogom folytatni amikor normális matchmaker kerül majd bele, ez a mostani szánalmas.
  • bgabor
    #261
    Nem rossz, a World of Warplanest verni fogja, de egyenlőre ott tartunk, hogy a legalapvetőbb dolgok hiányoznak a játékból.

    - legközebbi cél befogása
    - fejkamera középre állítása gombnyomásra
    - játék egy csapatban, friends és közösségi funkciók
    - mathmaker rendszer - az előbb voltam egy csatában, ahol ugyanazon az oldaon harcolt az én Gloster Gladiatorom és egy Me-163 rakétahajtású gép
    - nevetségesen lassú fejlődési rendszer

    Jobb lesz ha javítják, mert most még elég használhatatlan.
  • Rue East
    #260
    én április 18-án regisztráltam yuplay-en és augusztus 21-én kaptam meg az invite-ot

    kommentbe azt írtam, hogy van x52-m és pedálom

    mondjuk még egyszer nem használtam war thunder-ben őket :D
  • pirdi
    #259
    Nem írtam semmit, mert a yuplay-en keresztül regisztráltam.
  • Nohab
    #258
    Mi ilyenkor meg nem támadási szerződést kötünk :P

    Pirdi: Szerintem 2-3 hét múlva megjön a meghívód, bár lehet ennél több vagy kevesebb, attól függően, hogy mit írtál a megjegyzés rubrikába.
  • pirdi
    #257
    Sziasztok! Ti mennyit vártatok a kulcsra? A WoWp-ra 2 hét alatt megjött, de unalmas, egyhangú.
  • Glo
    #256
    Nincs is szebb, mint mikor beléptek egy csatába.. ellenfélként..
  • bajsz
    #255
    sajna nincs!

    Össze beszéltek ,TS-en aztán egyszerre léptekbe csatába!

    Még sajna itt tart a dolog!
  • bgabor
    #254
    Emberek, hogyan tudunk többen játszani a bétában? Hogyan lehet invelni másokat? Van e egyáltalán ilyen funkció bétában?
  • bgabor
    #253
    Kaptam meghívót a bétába. Le is töltötte a launchert, azonban nagyon lassú a letöltés, a 7 giga sokáig fog könni így. Van más módszer a letöltésre? A launcherben jobb felül találtam egy 'download torrent' gombot, azzal gyorsabban le tudom szedni? Ha igen, hobá kell bemásolnom a torrentel leszedett fileokat?
  • ZSOOLT2
    #252
    High beállításokkal nálam elég jó sebességgel fut, 40-50FPS.

    Az élsimítást vettem le 2X-re.
  • ZSOOLT2
    #251
    A Wings of Prey, amit ugyanaz a fejlesztő készített, mint a War Thundert, nekem normálisan futott "high" beállításokkal, szerintem a WT is menni fog közepesben.

    A launcherben van lehetőség pontosabban is beállítani a grafikát, az élsimítást lejjebbvéve, néhány effektet kikapcsolva, de a textúrák minőségét emelve szerintem nem esik nagyot a sebesség.
  • Glo
    #250
    Azon gondolkodok, hogy veszek egy iHD4000-es i5-3475s-t meg 4 Gb ramot, és nem veszek a gépbe GPU-t külön. Ezek szerint akkor ezzel is el kell pörögnie medium-on. Vagy jobban :)
  • twi452
    #249
    akkor én is leírom nálam athlon x3 460, 3 giga ram és egy régi 4770-es radeonon mediumon a gyári fps mérő 50-60 között mozog 50 alá még nem esett le :) 1680x1050-en természetesen

    lehet, hogy pár dolgot magasabbra állítva is elmenne 40-50 között de igazából így sem csúnya :)

    tegnap csak ezt a rohadt középen 1 reptér pályát nyomatták sorban...lehet h az embereket stressztesztelték épp xD
  • Glo
    #248
    Akkor Te olcsón megúsztad.. nekem 2 napig jött 250 kb/s átlaggal :)

    Viszont utána futott lag nélkül.
  • ZSOOLT2
    #247
    Nem túl gyors a netem, még 3-4 órát ír mire lejön, délután megnézem.
  • Glo
    #246
    Szeva!

    Majd írd meg légyszi, hogy a konfigodon hogy fut a játék.
  • ZSOOLT2
    #245
    Sziasztok!

    Kaptam meghívót a bétába 1 hét után, most tölti le a játékot a launcher.
  • Glo
    #244
    Az égi homály csak low grafikán homály, vagy másnál is? Mintha a horizont felett nem lenne rajtam a szemüvegem és hiányozna 2 dioptria.. Elég zavaró.
  • bajsz
    #243
    Több map tényleg nem lenne gond nekik!
  • Pluskast
    #242
    Tegnap jött ki egy patch ami valamit javított a grafikán. Island airfield pályán sokkal szebb lett a víz illetve a felhők között beszűrődő fények is.
    Amúgy tényleg inkább csend legyen mint az, hogy itt szidjuk a játékot. Amúgy változatlanul jó, egy dolog van amin már bővíthetnének az pedig a mapok száma. Ez az össz - vissz 5 pálya nem sok, ráadásul a többi játékmódban van egy csomó pálya azt igazán beemelhetnék az arcade módba is.
  • Glo
    #241
    Hajj, akkor egy 70-est rá kell költenem, ha el akarom érni ezt a High beállítást. De sztem ez bőven meg fogja érni :)
    Lehet majd hentelni a vérpistiket.
  • vajakos21
    #240
    Inkább csend legyen mint wot fórumos sírás :). Nekem ez van: AMD X4 620 proc. 4GB ram. ATI rad hd4800. Nem a legújabb de megy szépem.(5 megás nettel) High-on. Magasabban nem próbáltam(nem is értem miért..:)
  • Glo
    #239
    Nagy a csend srácok.

    Esetleg írnátok konfigot, amin már medium beállítással elpötyög a játék? Mondjuk Low grafikán se rossz, de mégis adjunk az élvezetnek :)
  • Pluskast
    #238
    Nem.
  • Attiska
    #237
    Egyszer kiosztott képzési pontot vissza lehet venni valahogy, és áttenni másikra?
  • Pluskast
    #236
    Nem lehet. Talán majd a véglegesben igen.
  • bajsz
    #235
    Nem hiszem!

    Igazából azok ott elvannak!
  • Bujden91
    #234
    A régi gépeket a hangárból ellehet adni?
  • Jeffjohnson
    #233
    Arcade-ban is nem 1x megjavítottam a gépet inkább pálya meg repair rank függő a dolog mert ha nem elég nagy a repair rankod akkor nem javítják ki a hibát.
  • Pluskast
    #232
    Nem, nem csak arcade-ban. A historical küldikkel ugyanúgy tudsz xp-t és pénzt szerezni.
  • SZU
    #231
    XP-t csak arcade csatákban lehet szerezni? Mission, historical és társaiban nem?