38447
  • zsupeti
    #310
    Nagyon szépen köszönöm!

    Ez gyors volt :)
  • ZSOOLT2
    #309
    Egy e-mailt küldtem az e-mail címedre.
  • zsupeti
    #308
    ÁÁÁ,lekéstem a kódokat :(

    Megköszönném ha esetleg van még valakinek fölös kódja,az alábbi e-mail címre elküldené

    [email protected]

    Előre is köszönöm!
  • robi3
    #307
    Köszi, köszi!
  • V43 1105
    #306
    Nem, nem.
  • robi3
    #305
    ezt a kódot meg kell majd jegyezni vagy kel ez még valamire?
  • robi3
    #304
    köszönöm! alsót elhasználtam!
  • Pluskast
    #303
    Nekem is van három darab akinek kell használja egészséggel:

    http://warthunder.com/?redeem=6SBL6-AP4W1-2NN3J-JHLBY-4EZAZ-XT589
    Invitation key: 6SBL6-AP4W1-2NN3J-JHLBY-4EZAZ-XT589

    http://warthunder.com/?redeem=D8B4U-SZLPG-Y2SQ8-LB588-B9TH6-XRPP5
    Invitation key: D8B4U-SZLPG-Y2SQ8-LB588-B9TH6-XRPP5

    http://warthunder.com/?redeem=126PJ-WWEZ5-E5NEE-A3JUL-TJBTQ-4RKKS
    Invitation key: 126PJ-WWEZ5-E5NEE-A3JUL-TJBTQ-4RKKS
  • Nohab
    #302
    Középső elhasználva. Köszönöm!
  • Thanatos
    #301
    köszi :)
  • twi452
    #300
    kaptam levélben 3 kulcsot ha valaki még nem kapott meghívót esetleg

    http://warthunder.com/?redeem=8JF84-RKA5Y-MPJL5-ZF28E-XTHM7-D3R2W
    Invitation key: 8JF84-RKA5Y-MPJL5-ZF28E-XTHM7-D3R2W

    http://warthunder.com/?redeem=YZT27-KRDRU-EY9Y2-Z9K6S-BM3WE-NWPFW
    Invitation key: YZT27-KRDRU-EY9Y2-Z9K6S-BM3WE-NWPFW

    http://warthunder.com/?redeem=442D5-CXSF5-FQHCE-PE1HD-FTFK5-Z67FZ
    Invitation key: 442D5-CXSF5-FQHCE-PE1HD-FTFK5-Z67FZ

    megfelelő linkre katt, űrlap kitölt és elvileg már bent is vagy a bétában :) (legalábbis ezt írják)
    aki kapja marja :)
  • robi3
    #299
    sziasztok!
    bocs lehet hülye kérdés de hogyan kaphatok meghívót illetve tölthetem le a játékot. most regisztráltam de többet nem tudok róla
  • Nohab
    #298
    Nincs még hozzá faq, de válaszolunk a kérdéseidre.
  • Gottfried
    #297
    Sziasztok!

    Ma kaptam meg a meghívómat és egyből le is szedtem a játékot.Egyelőre egy csatába mentem be és pár napig csak ismerkedem majd a játékkal.(a wot mellett kevés az idő :D)
    Nem tud valaki esetleg magyar nyelvű faq-t vagy valami segédletet hozzá?
  • Jeffjohnson
    #296
    Sokára, egyelőre semmi infót nem tudni róla
  • Nohab
    #295
    Nincs infó, hogy mikor jönnek a szárazföldi és a vízi egységek? A választó füleket már berakták.
  • Glo
    #294
    Akkor eljött a gépvásárlás ideje :)

    Már csak szabadidő kéne :)
  • Pluskast
    #293
    Nem. Német vs ruszki.
  • Glo
    #292
    Szevasztok!

    Historical-ban még mindig az USA-IJN vonal megy?
  • Desmodromic
    #291
    Ha valaki nagyon agyal, hogy mit kérjen karira :

    http://goactionstations.co.uk/
  • Glo
    #290
    Oké, biztos úgy is van :)

    Jövő hét közepén remélem már tudok repülni, addigra csak-csak visszahozzák az orosz-németet is. Remélem :)
  • twi452
    #289
    biztos forrásból(két szemem xD) meg tudom neked mondani, hogy perpill csak a szerver választó nyilacska van ott :D

    én valószínűleg lemaradtam akkor a választós dologról meg a német-orosz időszakról is :) mert csak 2 napja néztem bele a historical-ba :)
  • Glo
    #288
    Nem tudom, kb 3 hete játszottam utoljára, de akkor amikor rányomtál a Historical-ra mintha lehetett volna egy nyíllal választani az orosz-német meg a japó-amcsi között. De lehet ez már csak a megfakult emlék, és tényleg kicsit gyúrnak a japó-amerikai vonalra is :)

    De az is lehet, hogy az a nyilacska azóta már inaktív lett.. nem tudom.. kéne vennem egy gépet lassan :))
  • twi452
    #287
    Akkor jól sejtettem, csak Glo mondta, hogy lehet választani de szerintem a saját küldetés editorra gondolhatott :)

    Olyan küldetést sajnos még nem találtam a tervezőbe ahol lehetne egyedül gyakorolni az anyahajóra szállást.. marad az "éles" xD
  • Rue East
    #286
    szerintem ezt nem lehet választani, gondolom ők váltogatják (pár hetente, havonta?), mert ezelőtt meg csak német - szovjet csaták voltak
  • twi452
    #285
    Ezt az anyahajós témát még nagyon kell gyakorolnom..eddig sokból nulla az arány :D

    És én nem látom sehol, hogy hol lehet választani a Historical Battles-nél, hogy melyiket szeretném
    eddig mindig csak jap-usa jött
  • twi452
    #284
    Azt hiszem akkor nincs bünti ha már minden géped elfogyott. Amikor idegből kilépsz mert fel****ta valami az agyad és még van géped akkor jönnek a mínuszos körök (saját tapasztalat) :D
  • bgabor
    #283
    Ki lehet amúgy lépni még a csata befejezése előtt, ha minden géped meghalt vagy ha nem akarsz bemenni másik gépeddel a csatába? Megkapsz akkor minden XP-t, vagy elesel bizonyos XP-től a korábbi kilépés miatt?

    Hogy van ez? Nagyon unalmas végigvárni a végeláthatatlan csatákat.
  • Glo
    #282
    Úristen.. akkor ebben csak meghalni lehetett.. vagy az amcsi vadászok, vagy a cápák végeztek veled..
  • Nohab
    #281
    Az R betűre van beállítva nekem a hűtő, de nem csinál rá semmit. Holnap jobban átnézem, lehet van valami másik módszer a radiator állítására.

    Amúgy itt nem hiszem, hogy lehet valamit is állítani.

    Egy kis kutatómunka éééééés kiderült, hogy ebbe a kávédarálóba a hűtést nem is vízzel oldották meg. Azért az így elég gáz...

    Powerplant: One Nakajima Kotobuki 41 or 41 KAI nine-cylinder air-cooled radial, rated at 710 hp for take-off and 785 hp at 3,000 m, driving a three-blade propeller (A5M4 and A5M4-K).

    Forrás
  • Glo
    #280
    Radiátort nyitottad gondolom. Ennek a hatása még nincs lemodellezve? Kétlem, hogy japcsiék a víz felforrásával egy szaké lenyomása után a vízbe vezették volna a gépet, "úgyis mindegy" alapon..
  • Nohab
    #279
    Próbáld meg a japán zuhanóbombázóval a leszállást. 100 körül még nem hajlandó átesni, és a kampója is hosszú. Ha a kezdő hajóra szállsz vissza, akkor a tatnál is segít a muksi a leszállásban.

    Most volt egy kemény menetem ezzel a géppel. Háromszor fordultam és két közepes tankot kidobtam, és egy rombolót megsebesítettem. Közben jött rám két ai vadász, akiket sikerült elzavarnom. A negyedik leszállásomat megzavarta egy A-20, és némi pofoszkodás után leszedték a hajók. Leszállás előtt lejárt az idő.

    Most újra berakott japcsinak. Mondom, akkor ezt hamar letudjuk, és beülök az A5M4-be. Az egyetlen ember társam egy A6-os Zéróval a csata elején kilépett, míg az ellenfélnél a F6F Wildcat és az A-20 simán felszállt. Elsőnek a vadmacska próbált leszedni, de elvesztett a sok cél között és leszakadt rólam. Sikerült beülni mögé, és elkezdtem szögelni, az a hülye meg belassított. Ha rászúrta volna a gázt, akkor simán faképnél hagyhatott volna... Rengeteg lövés után végül megadta magát, és további 3 Ai társa is követte. Az olaj és a víz elkezdett melegedni, így visszavettem a gázt először 80, majd 45 százalékra. A víz nem akart lehűlni, ezért tönkrement a motor.
    Nagyon gyengék a korai olasz és japán gépek. Elég nehézkes elindulni ezeknél a nemzeteknél.
  • Glo
    #278
    Historical-ban tudtok választani, hogy a német-orosz, vagy a japó-amerikai csatákat akarjátok-e "rendezni" :)
  • Nohab
    #277
    Mondjuk az a kifeszített lánc elég furcsán szuperál. Simán hagyta előrebukni a gépemet...

    A gépeket könnyen lelehet szedni, pláne a P-40-nel. Relatíve gyors, és brutálisan erős a fegyverzete a papír japán gépekhez. A pontosság csak a hab a tortán. Mostanában 300-500 méterről szedem ki a gépeket.
  • twi452
    #276
    fantáziadúsan twi452 ott is :D
    épp most szedtek le :( pedig már 2 japó rombolót megtorpedóztam :)

    előbb meg japánokhoz dobott be és nem voltam képes landolni az anyahajóra..6szor bénáztam el a hetedikre odacsaptam a propellert és leestem a végén..xD nem vagyok túl ügyes :D
  • Nohab
    #275
    Milyen néven repülsz? Feltételezem most is historicalt csinálod.
  • twi452
    #274
    ezek a historical battle-k teljesen jók :) felüdülés az arcade állatságok után nyomni párat :)
    csak az a baj h mindig az usa - jap csatába dobál azokkal meg nem szeretek menni :D
  • Nohab
    #273
    Felé nézek, és nyomkodom a "Target select" gombot vagy mifenét. Legrosszabb esetben is negyediknek csak beadja, amit akarok.
  • ZSOOLT2
    #272
    Ok, köszönöm!
  • twi452
    #271
    a menüben van leave plane menüpont (ha jól emlékszem) vagy ha lelőnek kiugrálnak maguktól is :D