38447
  • Commandier
    #350
    Sziasztok. Kezdő vagyok repülő szimulátorokban. Szerintetek milyen joystikot kellene vennem? Használtban gondolkodok, saitek st290-et nézegettem. Nem akarok 3-4000-nél többet adni érte.
  • MitsuMishi
    #349
    Hali! Ha valakinek lenne fölösleges meghívója, az küldene nekem egyet? Megköszönném :)
  • santibi
    #348
    Tetszik nagyon ez a gamma. Haverokkal napi szinten toljuk.
  • Zippy
    #347
    Előre is köszi! :)
  • V43 1105
    #346
    Amint lesz kapsz egyet !:)
  • Zippy
    #345
    Sziasztok!

    Valakinek esetleg nincsen egy fölös kulcsa? Megköszönném!

    Z
  • zsupeti
    #344
    Kösz a tippet!

    Így már pillanatok alatt bedob a csatába.
  • Nohab
    #343
    Egymásra épülnek a küldik. Pl.: Ha egyik küldiben megsemmisíted az összes ellenséges tankot, akkor a következőben sem lesz neki. Mivel nem lesz neki tankja, ezért elfoglalhatod a területeit. Végül megnyered a pályát.
    Olyan, mint a régi beépített IL-2-ös küldetések.
  • Glo
    #342
    A Dinamikus kampány miben különbözik a Historical-tól?
  • Commandier
    #341
    Azért köszönöm a jószándékot! :)
  • twi452
    #340
    Az elején ugye jelentkezett az ember rá és x idő múlva kapott meghívót. Aztán játszottunk és amiért olyan rohadt rendesek vagyunk és sokat repülgetünk a játékukkal megjutalmaztak 3x3 meghívó kóddal amit a barátainknak odaadhattunk :) kb ez volt az email szövege lesarkítva :D

    de ha nagyon kell a launchert oda tudom adni amivel leszedi a játékot / azon van link a friss hivatalos torrenthez is de ha nincs accountod még akkor úgysem mész sokra vele :)
  • Commandier
    #339
    Az szar ügy, mert meghívóm nincs. Mikorra jön meg? Vagy invitekóddal kapsz meghívót, vagy hogy van ez?
  • twi452
    #338
    egyelőre csak akkor kapsz linket ha bejutsz a meghívóddal :)
  • Commandier
    #337
    Hol lehet letölteni a játékot az oldalról?
  • Nohab
    #336
    Sima felhasználók is már játszhatnak dinamikus kampányt. Három társával együtt.
  • Commandier
    #335
    Sziasztok! Új vagyok még itt. Nem szeretek koldulni :), de megtudnátok dobni privátban egy invite kóddal? Ha igen, és elküldöd a postacímed is, küldök cserébe egy sört :D.
  • Cnut
    #334
    Eu helyett any-re állítsd a szerverválasztást és akkor fél perc alatt bekerülsz ( a go to battle utáni képernyőn kell asszem)
  • Rowlend
    #333
    Esetleg valakinek akad még kódja?
  • zsupeti
    #332
    1 negatívumot tudnék mondani a játékról.

    Még kevesen játszanak vele.Néha 2000játékos mellet is 3-5percet kell várni,míg bedob a csatába.Igaz van,hogy fél perc alatt is bent vagyok,de nem ez a jellemző.Nem bánnám,ha a közeljövőben újabb kulcsokat osztanának.
  • twi452
    #331
    fejlesztik becsületesen :)

    mostani hírben képeket dobáltak ki a japán hajókról amikkel lehet majd hajózgatni :D

    amúgy átdolgoztak pár régi pályát és került be egy rohadt jó hegyi pálya, imádom :)
  • Glo
    #330
    Miújság srácok? Jött valami plusz az új peccsel?

    Nekem még mindig nincs időm a játékhoz, félek le is fogok maradni a fejlődésben, de a szándékom megvan :)
  • Desmodromic
    #329
    Torrenttel vállalható sebességgel jön a cucc, ha valakinek túl lassú lenne a launcher-es update. Jelenleg 500 körüli kB/s-el jön a motyó. Csak azt nem értem, hogy miért ilyen nagy egy update... /6,71GB/
  • Jeffjohnson
    #328
    ment a kulcs priviben
  • zsupeti
    #327
    Ha esetleg még volna valakinek még 1 fel nem használt kódja,megköszönném a barátatom nevébe is.

    [email protected]

    pöpec kis játék,annyi szent
  • Desmodromic
    #326
    Tapasztaltabbaktól kérdezem, hogy érdemes fejleszteni a legénységet? Alapból azt gondolnám, hogy arcade-ra a láthatósági skillek másodlagosak, inkább az újratöltést, a G toleranciát gyúrom. A stamina fejlesztésen nem vettem észre sok változást.
  • robi3
    #325
    logitech wingman extreme 3d pro és a logitech wingman extreme 3d pro refresh között van valami különbség?
  • mordawn
    #324
    Privátban küldene valaki egy még nem használt redeem kódot? Előre is köszönöm!
  • zsupeti
    #323
    Grafikai beállítást csak a launcher ablakban lehet állítani?

    Mert pillanatok alatt lefut a frissítés és egyből kilép,tehát ott nem tudom beállítani.

    másik
    ps2 controller beállítást nem találtam,ebbe kérnék segítséget
  • Desmodromic
    #322
    Szerintem a forgatható markolatra gondoltak, ami egyébként a Z tengely :) /oldalkormány/. Konkrétan ezt a típust nem ismerem, de mivel logitech nagy eséllyel klafa.
  • robi3
    #321
    sziasztok! bocs hogy ide írom a kérdést de az ezzel foglalkozó fórum nem aktív. gondolom hogy valamennyire értetek a joystickhoz mert én nem szeretnék venni egyet én erre gondoltam: Logitech Wingman Extreme 3D Pro Refresh erőől mi a véleményetek. illetve az előző joystick amit nézegettem arra azt írták hogy nincs benne x tengely ezzel azt szeretném kérdezni hogy az mi? ( ez lesz az első Joystickom és szertném ha jól és sokáig működne ha az x tengelyes kérdésem nagyon buta akkor elnézést kére érte)
  • Pluskast
    #320
    HA valakinek nem menne a launcher akkor az valszeg azért van mert az uccsó frissítést a program a launcherből nem csinálta meg. Ilyenkor menjetek be a temp könyvtárba és onnan indítsátok el az uccsó frissítést mert oda rakja a program.
  • zsupeti
    #319
    Most már nálam is frissült.

    WOT után egy picit más. :)
  • Desmodromic
    #318
    Köszönettel az uccsó redeem kódot felhasználtam!
  • Nohab
    #317
    1.14.14.0 Ma frissített nekem.
  • zsupeti
    #316
    Akkor ketten vagyunk. :)
  • TDantes
    #315
    1.14.13.0. De nem működik, patch-elt, indulna...tölt...és ki írja frissítsem, vagy valami ilyesmi. Eh, le van szarva.
  • zsupeti
    #314
    Kérnék egy kis segítséget.

    Feltelepítettem,elindítom majd kidob egy connection error szöveg,h frissítsem le a launcheren keresztül a játékot.

    rányomok az ok gombra és kilép a játék.

    Launcher elindít,de semmi frissítést nem tölt le.
    Karnyújtásnyira vagyok a játéktól,de így semmi.
    nektek,milyen verzió szám van?
  • vajakos21
    #313
    Nekem is van.Hátha....

    http://warthunder.com/?redeem=9TH4T-19J4R-4KHZZ-2PSMT-KPBC8-A6JC1
    Invitation key: 9TH4T-19J4R-4KHZZ-2PSMT-KPBC8-A6JC1
    http://warthunder.com/?redeem=5FHYX-4NPX2-UWFBB-DTMW9-UFU3H-KAK9M
    Invitation key: 5FHYX-4NPX2-UWFBB-DTMW9-UFU3H-KAK9M
    http://warthunder.com/?redeem=6HJT5-FUNWH-C5ZZU-XEZ2A-AA26G-RLH3T
    Invitation key: 6HJT5-FUNWH-C5ZZU-XEZ2A-AA26G-RLH3T
  • ZSOOLT2
    #312
    Szívesen, jó játékot! :)
  • ZSOOLT2
    #311
    Még van egy meghívóm, ha kell valakinek:

    http://warthunder.com/?redeem=C8M88-ST8GR-WM35B-CBABB-3NJE2-F93D7
    Invitation key: C8M88-ST8GR-WM35B-CBABB-3NJE2-F93D7