38447
  • Nohab
    #390
    Részemről: Vadászgép -> G-tolerance
    bombázó -> lövészek pontossága és precizitása
  • MitsuMishi
    #389
    Ja és sry a duplázásért /legalább felpezsdül a topik ^^/ a crew skillek elosztására van vmi jó "taktika"? Még nem mertem hozzájuk nyúlni, nehogy hülyeséget csináljak
  • MitsuMishi
    #388
    Nuh.
    Mostmár van egy LaGG-3, SU-2 TSS-1 kifejlesztve, tudnék venni még egy SB-t és PE-3-mat, meg a gift repülőt, a TU-2-t.Ilyenkor már érdemes bővíteni a "garázst", vagy az a másik három már nem olyan jó gép?
  • V43 1105
    #387
    Akkor mindenképp érdemes, ha már több fajta , jó tulajdonságokkal bíró géped van, nekem azt hiszem most van ME-109, egy ME-110, és egy JU-87 :-)
  • MitsuMishi
    #386
    A reward bonus a repcsiknél mit jelent? Ha a felszálló repülőim kozt van a végén annyival megszorozza a kapott pénzt és tapasztalatot? vagy hogy megy ez? Kis gyorstalpalót hogy kaphatok a játékhoz? Nem akarom elszórni a pénzt mindenféle jelentéktelen dologra. Pl repülőgéphelyet érdemes bővíteni?
  • rudii
    #385
    Ts es Skype is van. Akkor esetleg egy ts ip szoba vagy skype nev esetleg real nev kozul eggyiket megadod megkoszonnem. :) Itt sg-n nem tudom lehete chatelni egyaltalan. :D
  • V43 1105
    #384
    TeamSpeaken vagy Skypon szoktuk tolni, változó. Esetleg facebook az ahol 0/24 elérsz vagy itt ha látod hogy zöld a nevem mellett az a bigyó :)
  • rudii
    #383
    Szakasz es MM is lesz! Szakasz me'g nincs megcsinalva, MM pedig azert nincs mert beta kevesen vannak ne kelljen "sokat" varni. De mivel nov2 ota orosz szero mar nyilt beta igy kov pacht MM. :)
    3man toljatok? Nah szivessen beszalnek meg baratom is ha van ra mod. :) Csak valami elerhetoseget kernek. :)
  • Glo
    #382
    Biztos lesz szakaszolás a későbbiekben, meg ígértek valami meghívásos meccsezést is.

    Az lenne a jó ha lenne ilyen Hiperlobby szerű beülős meccselés. Akkor lehetne izmosan klikkelgetni, hogy ki ki ellen repkedjen :)

    Az MM balansz is jó lenne már, valóban..

    Én nem vagyok a csapatmunka ellen, hiszen a magányos jobb gépeket is szénné lehet szivatni ha csapat ellen kell repülnie :)
  • V43 1105
    #381
    Szakaszt, nem tudom megmondani Viszont az összeszámolás működik bár általában 3 emberből 2:1 az arány :D
  • MitsuMishi
    #380
    Itt van szakaszozás mint a WoTban, vagy csak összeszámolás?Bár amennyien játszanak ezzel elég valószínű hogy összekerülünk :D
  • V43 1105
    #379
    Ismerős .. Valamikor össze kéne ülni emberek és aki komolyan tolja együtt játszani, mit szóltok ?
  • MitsuMishi
    #378
    Nekem az tetszett nagyon mikor a lvl 0-ás gépemmel mentem,és a helyi spitfire-ös vagánycsávó utánam eredet hogy majd jól lelő. Azon a pályán ahol sok az ilyen hegy, meg van 2 egységnyi hajó,és lehet bújócskázni. Megpróbált lelőni, és valahogy szembekerültünk. Aztán jól belecsapódtam, szórakozzon az ilyen a nénikéjével hogy a kicsiket molesztálja :D
    Azt a sírást a chaten ami utána jött... :D Meg is kérdeztem tőle milyen érzés egy olyan miatt meghalni, akinek ez élete első meccse ^^
  • V43 1105
    #377
    Ja persze.. nagyon nem vigasztal.. játszunk haverokkal 3 E-3-as messzer vagy már F-4 is akár .. és akkor a kis dzsukel csávó mögém jön X-Wing manőver és sebesség kombóval és szarrá darál.. fosok :D de ha lelőjjük mi őket, akkor öröme bódóttá
  • rudii
    #376
    Vigasztaljon az, hogy egy kalap penz megjavitani neki ha lelovik. :D
    Amugy bombazoval zuzok magassan szepen utanam emelkednek. :/ Engem csak
    az irrital amit me'g sok ember is, hogy nem mukodik me'g az MM. Szoval
    kellemes mikor egy Mig9es sugarhajtasu ered a nyomomba. :DD De a kovetkezo
    pachba igerik allitolag mar. (:
  • V43 1105
    #375
    Engem a sok szaros Spitfire irritál ..
  • Nohab
    #374
    Egyrészt folyton csak ők támadnak historycal módban, így csak a anyahajóra tervezett gépekkel tudsz többször felszállni. Másrészt e jenki gépekhez képest labdába sem rúgnak ugyan azon a szinten. Legalábbis abból kiindulva, hogy folyton csak az amcsik nyernek (legalábbis többségében).
  • MitsuMishi
    #373
    Miért, a japcsikat mivel szopatják? El akartam kezdeni őket húzni :/
  • Nohab
    #372
    Az tagadhatatlan, hogy a jenki és a ruszki gépek előnyben vannak. A németek is az első értelmes gépüket T5-ben szerzik meg az E3 személyében, ami kicsit koros a többi T5-ös géphez mérten. A japán gépek szopatásáról meg nem is akarok kitérni. Illetve ezt még lehetne sorolni.
  • bgabor
    #371
    Arról felvilágosítana valaki, hogy az angoloknál a Spitfire sorozat szervziköltsége miért kerül ötször annyiba, mint más nemzeteknél?
    4500-5000 kreditért javítják őket, a nyominger szovjet vadászokat meg 300-1000 kreditért. Gyakorlatilag nem lehet használni a Spitfireket, mert nem lehet kitermelni a javításukat. Vagy ha kitermeled, akkor elviszi a kör teljes bevételét. És mi van akkor amikor bevinnél három Spitfire-t? 15.000 kredit javítás a kör végén? Nevetséges.

    Jóval több kreditért javítják a legolcsóbban javítható Spitfire-em, mint a haveromnak a négy szovjet gépét együttvéve.

    Mi ez, szokásos orosz balance?
  • Glo
    #370
    Il2 sturmovikkal nyomtam rendesen még egyetemista koromban mikor ráértem, néhány ezer óra online war, párezer légigyőzelem, pártízezer földi.. Benne vagyok/voltam a szép múltú V.4 Dongó században.

    Aztán ebben ki is merült, a CloD-ot gép hiányában nem toltam, meg ennyire már nem érdekelt a szimuláció, hogy motort is kelljen melengetni felszállás előtt, de az arcade repcsizés se az én világom, szal a WoWP-t is hanyagoltam.

    Ez a játék viszont kielégíti majd az igényeimet, ha egyszer lesz időm és leülök játszani.. mikor végre majd nem itt a világ végén a sarkon jobbra dolgozok.. :)
  • Jeffjohnson
    #369
    Sok magyar játszik a játékkal gyakran látok magyar neveket csak éppen sg-re nem ír senki. Gondolom mert nincs miért a játék jó aztán ennyi :) nincs miért sírni.
  • rudii
    #368
    Persze. Teljessen erheto! Azt amugy jatektapasztalatok? Barmi. :)
  • Glo
    #367
    Tolnám én most is, de a munka, a munka... :)
  • rudii
    #366
    Nah helyes. :) Remelem azert lesz egy kisebb csapat aki majd aktivan tolja. :P
  • Glo
    #365
    Én majd dec 10. után fogok csatlakozni, addig pihen az accom. Utána jövök TS3-ra is.
  • rudii
    #364
    Figyelj en most is jatszok. TS3 ip-t adok arra feljosz?
  • Nohab
    #363
    Értem.
  • rudii
    #362
    Arcade. Historicalt me'g nemnagyon neztuk ott kevesebben vannak tobbet is kell varni csataba kerulesert.
  • Nohab
    #361
    Historical vagy arcade?
  • rudii
    #360
    Sziasztok!
    Egy jo baratommal eleg sokat jatszunk mostansag. Szeretnem kerdezni nincse
    itt valakinek velunk jatszani? Ts3 illetve osszeszamolunk csataknal.
    Kicsit megvanhalva itt a forum remelem ha lesz nyilt beta beindulnak a
    dolgok mert ez remek jatek lesz ami ugye tudjuk siman veri a WoWPt.
    Udv! (:
  • zsupeti
    #359
    Akkor ennek örömére kaptam 1 hét plusz prémiumot?
  • Glo
    #358
    Az oroszoknál ma kezdődött az open beta, szóval lassan ide is elér a dolog. Már annak aki eddig nem szerzett meghívót :)
  • Glo
    #357
    X52-t egy 10-esért lehet venni használtban :) Nekem is az van, imádom. Mondjuk a Nohab által felvetett probléma elég kínos, főleg mikor a kritikus pillanatban nem olyan a szinkron amilyennek lennie kéne..
  • Nohab
    #356
    Ebben a játékban jelenleg pont nem működik rendeltetés szerűen a kétütemű gomb.
  • Desmodromic
    #355
    Megnéztem, az mennyire menő már, hogy az X52-őn kétütemű a ravasz! Marhára utálok külön gombot nyomkodni az ágyúhoz, de azért nem 35 ropinyira utálom. :)
  • Glo
    #354
    AKi esetleg joy-on gondolkodik:

    Akciós Saitek cuccok
  • Glo
    #353
    Tegnap kitett a Warthunder a Fb oldalára egy felhívást, aki abba a posztba beír annak küldenek privben egy meghívót.

    Hajrá hajrá!
  • TheBossbuster
    #352
    Az emailcímem persze nem adtam meg az előző hozzászólásban,bocs!
    [email protected]

    Előre is köszi...
  • TheBossbuster
    #351
    Sziasztok!
    Nekem is meghívó kellene mert amit olvastam a játékról az felcsigázott.
    Addig marad az Il-2,de szánjatok meg légyszives!!!:)
    (ezt térden állva írtam)