38447
  • rudii
    #630
    Valoszinu azert mert nem volt sok ertelme. :D 4percet varni egy csatara alig voltak, aki EU-n volt az is RU-n jatszott. :D (betaba eleve kebesebb a jatekos minek me'g azt is megosztani)
  • Atesz91
    #629
    Amúgy nem tudjátok miért nincs EU szerver?
  • V43 1105
    #628
    Amint lesz VGA-m jövök :O
  • Atesz91
    #627
    Rendben, amúgy jó a jelszó :D
  • rudii
    #626
    Oksa. ;) (Valszin jovohettul uj tsunk lesz de azt majd ide ugyis kiirom.)
  • Atesz91
    #625
    Köszi, holnap felnézek délután folyamán.
  • bajsz
    #624
    Na végre akkor vissza térek én is :D
  • rudii
    #623
    Szeretettel varunk barkit szereny, de gyarapodo tarsasagunkba. ;) Delutan is, de este es az ejjel folyaman mindig ures a kifutopalya es szallunk. :D Leirom meg1x ts ne kelljen keresgelni ts3.
    IP: ikon.org.hu PW: bableves123 (WarThunder szoba legfelul)
  • Glo
    #622
    Változó, én most is tolom, Rudiék estefelé szoktak megjelenni. LEjjebb ott van a TS3-hoz a pass meg az ip.
  • Atesz91
    #621
    Én is szívesen jönnék, augusztus óta játszom, Wot-os ismerőseim közül is egy csávó játszik, többieket pedig kezdi érdekelni a game, mikor szoktatok repkedni?
  • Glo
    #620
    Nem, sőt, gyere nyugodtan!
  • wargar
    #619
    Sziasztok! Tegnap akartam vagánykodni,hogy a Kingfisherrel 4 gépet leszedtem (joyyal) de Rudii eredményét látva inkább nem teszem :)
    Egyébként régóta olvasgatom a fórumot és a zárt béta óta játszogatok a játékkal. Egyszer én is szivesen becsatlakoznék hozzátok játszani ha nem bánjátok.
  • Glo
    #618
    Hja, az egeres irányítás kicsit túl jóra sikerült.. vagy még mindig sok a noob :)
  • rudii
    #617
    Emlekszek joy-al eleg sokat kellet gyakorolnom mire csatankent egy vagy tobb gepet tudtam leloni. Egerrel meg ezt parcsata utan elerem...:ASD
    [IMG][/IMG]
  • rudii
    #616
    518 csata utan atallok egeres iranyitasra. :/ Sajnos nekem a realistic dolog nem fekszik arcade fun vok es arcadba is mar joyal ugy szital balra jobbra gep mint allat. :ASD Egerrel meg oly konnyu stabil me'g jobban is megy csak hianyzik a joy keltette erzes azert. Hat ezvan. :(
  • termination
    #615
    szevasztok, miért ekkora a patch? ennyivel megnövelték a méretét, és a teljes 12 giga lett, vagy újraírták az egész játékot? most kezdeném leszedni, de nevetségesen lassan jön, torrenten gyorsabb?
  • twi452
    #614
    Na van benne anyahajóra leszállás tutorial is.. végre gyakorolhatom és nem kell élesben historical-on bénáznom vele ha megint lesz olyan pálya mint régen :)
  • twi452
    #613
    Nem tudom, hogy frissít a launcher de lehet megérte volna a hivatalos torrenttel lerántani az egészet
    csak 1 gigával nagyobb mint az update, a sebességéről nem tudok nyilatkozni mert most már ezt a 900 megát megvárom ha beledöglök is xD
  • Atesz91
    #612
    Nekem is nagyon belassult.
  • twi452
    #611
    Most elég sokat rácuppanhattak.. idáig, viszonylag gyorsan 1 mega felett leszedte de az utolsó 1 gigánál most 100k fölé nem megy nálam úgyhogy ugrál 6 és 3 óra között a számláló :D
  • Jeffjohnson
    #610
    nyugi nekem most olyan 5-6 órát ír becsült letöltési időnek...
  • Pluskast
    #609
    Majd úgy 1 fele már otthon leszek. Addig meg megvárni! :)
  • Jeffjohnson
    #608
    Persze persze ;)

    Viszont hivatalos fórumon nagy a sírás a megemelt javítási költségek miatt.
    Patcher meg baromi lassú úgyhogy ahogy tudod kezd el letölteni.
  • Pluskast
    #607
    Na akkor Jeff már nem kell lelőnünk téged Petivel :D
  • twi452
    #606
    Hát nem szaroznak az updatek-kel az tuti. Újraírták az egészet vagy mi ez az 5 giga "patch"? :D
  • Jeffjohnson
    #605
    Ha minden igaz végre beletették a squadronokat magyarán lehet együtt menni rendesen a haverokkal.
  • Pluskast
    #604
    Új nagy patch? wow! Pedig azt hittem, hogy idén már nem is jön. Na akkor majd ha haza mentem leszedem.
  • rudii
    #603
    Ja igen kisebbek lettek ikonok, illetve Weaponsba a repuloknel megjelent egy "Talisman" amit SASert lehet venni es +100%xp dolog valami.
  • rudii
    #602
    Valoszinu igy elsore gyorsan nem vettem mindent eszre, de ami feltunt:

    -Tutorial kuldetesek belepesnel (3x70 Golden Eagles)
    -Jopar repulonel megnovekedett a javitasi koltseg
    -Angol T0 jott 2-2uj kis repulo
    -Nemet T2-3-4 uj repulo 20as gun...viszont marha lassuk
    -Friends, chat resze elerheto (szakasz reszet me'g nem talaltam)
    -Grafika talan annyi sotetebb kontraszt es fenyesebb a gep
    -Premium gepek amiket a nemzet szintjetol tudsz hasznalni
    (Ezt igazabol nem ertem, azthittem pilot level szinthez nezik prem repulok) Lehet rosszul nezem akkor most.

    USA: A-26C-45 (Rank16)
    German: Fw 190 D-13 (Rank14)
    Soviet: P2-2-205 (Rank8), Tu-2 (Rank9)
    British: Typhoon Mk.1b (Rank10)
    (Nekem eddig csak Tu-2 volt, amit 3as rankal anno bethettem..erdekes)

    Most igy gyors ranezesre ennyi csataba mar nincs erom bemenni. Ha valamit elneztem sry azt varom a ti eszreveteleiteket is. :)
  • rudii
    #601
    UPDATE PATCH!

    Levagott nemreg es most kezdte el szedni. 5,6 giga, csak valtozo sebeseggel szedi 1x 2orat ir 1x 5ot. :/ 3ig maradok (tov nem mert 6kor keles) ha addig leszedi beszamolok amit talalok benne. ;)
  • Glo
    #600
    @Jeff: Jah, én is erre gondoltam, mert már megvan a 3 kategória.

    @Pluskast: Ok, akkor valszeg minden gépnek mások a bónusz opciói. Én eddig csak erősebb motorral és polírozott géptörzset láttam, ezért hittem azt h csak ez van.
  • Jeffjohnson
    #599
    Szerintem berakod a pipát, hogy milyen tierbe akarsz menni aztán csak azokat a gépeket engedi be ami ennek megfelel de pontos infóm nincs.
  • Pluskast
    #598
    A fejlesztett cuccokat a lőszer ikonnál keresd. Az Laag sorozatok esetében van fejlesztett hátsó páncél illetve vastagított üveg is. Nézd majd meg.
  • Glo
    #597
    Akkor kb egál, mert nekem a 10K az 10 perc :)

    Én nem szeretem az árkád stílust, szeretem ha van egy kis története a dolognak, van fel-leszállás, és tényleg csak 1x halhatsz meg :)

    Tényleg, az MM-et hogy fogják behozni? Előre ki kell választanod, h melyik géppel akarsz menni? Vagy az előre megadott tier-limitbe eső gépek közül bármelyiket viheted?

    Az oroszok golyóállóságáról én is tudnék mesélni, mikor 30 percnél kezd visszaszámolni, és 10mp alatt kifolyik minden :) Hiába, nem ismerték még anno az öntömítő üzemanyagtartályt.
  • Jeffjohnson
    #596
    " 10K feletti Xp"

    Arcade-ban kb. 15-20 perc alatt olyan 20k-s körök jönnek össze. Historical még mindig nem éri meg sajna. Pedig szerintem jobb lenne ha ott nagyobb szorzó lenne elvégre a nehézség is nagyobb.
  • Glo
    #595
    Fejlesztett páncél? Én még olyat nem láttam, bár lehet hogy van. Mi a neve?

    Én most húztam egy csomót az F4-esen (végre megvan az Expert), meg a Tu2-essel kihúztam még egy tapasztalt lövészt, így sokat csökkent a malusz a célzásukon. Végre kitapasztalam, hogy melyik gépel mi a taktika a Historical-os pályán. Jól lehet ott is keresni, nem ritka a 10K feletti Xp.

    Bár úgy néztem, hogy itt is van valami sucker faktor mint a WoT-ban, mert volt egy 10 körös vesztési sorozatom. A végén meg behoztam egy 10K-t az F4-essel.
  • Pluskast
    #594
    Nekem van és zzerintem emiatt ne hagyd abba. Nem tudom hol tartassz úgy értem milyen szinten de érdemes őket kihúzni. Laag 5-ös Laag7-es nagyon jó gépek erőssek jól manővereznek. Az is lehet, hogy pl a páncélzatot nem fejlesztetted. Én mind a 2 laag-nál beraktam a páncélt és sokkal starpabíróbbak lettek. Szóval csak csodabogarat tudom idézni pozitív kisugárzás és hit :D
  • rudii
    #593
    Legenyseg nem legenyseg az orosz gepeknel ez szamomra arra kesztetett, hogy abba hagyjam az a'gat. :D Nem hiszem, hogy nagy legenyseg fuggo a Hurricane -nel is mar ezt tapasztaltam, hogy eltunik hirtelen.

    Britt a'g jon be nekem nagyon. Viszont csak Tier 10-ig tervezem.
    Nemet nemrossz nagyobb Bf109esek megszerzeset tervezem majd.
    Usa egyenlore nem erdekel. Japoknal meg majd csak T3-on a H6K4.

    Oroszon van valaki T11 gepe vagy felett? Mert a Yak-okkal nem vagyok megelegedve. Az osszes tobbi is ilyen Fuel lake szitu? :O
  • Atesz91
    #592
    Van benne valami, majd egy új legénységen megnézem van e különbség.
  • Pluskast
    #591
    Szerintem ez a ground service képességek fejlesztésétől függ.