38447
  • twi452
    #670
    Majd mindjárt megyek aztán engem lelőhetsz nyugodtan..:D
  • rudii
    #669
    9800 online player es betesz csataba ami 10v10 es az ellensegnel 10bol 7gep bot. ??? -.-"
  • Glo
    #668
    A H6K-nál mi a különbség a 2 féle 1000kg-os bomba között?
  • rudii
    #667
    Jogos, de mi remenykedo fajta vagyunk. :D
  • termination
    #666
    Ez még csak béta! a woton sem volt semmi akció amíg béta volt, ne várjatok eget rengető jutalmakat, kedvezményeket, hisz még kész sincs a teljes játék.
  • Glo
    #665
    Jah, valami karácsonyi Xp/Credit szorzó jobban esett volna..
  • rudii
    #664
    Nyugi csak karacsonyi, teli garazs hangar. :ASD (Varnam mar a karacsonyi arany sasokat vagy valami prem vadaszt inkabb :D)
  • Glo
    #663
    Megint kijött egy 100 megás patch.. mehetek a netkávézóba megint.. Vivát korlátos mobilnet :)
  • Crokin
    #662
    +1
  • Pluskast
    #661
    Szerintem nagyon jó lett! Mindenképp támogatom bannernak berakni!
  • Jeffjohnson
    #660
    Engem a javítási költség kicsit távol tartott tőle de ezek után mindenképpen kipróbálom :)
  • Jeffjohnson
    #659
  • Glo
    #658
    És ennek lőnek a hátsó lövészei, vagy ezzel is humán lődözni kell?
  • 0Fritz0
    #657
    Érdekel titeket egy nénis, bombás és mozis banner?
    Itt tudjátok megnézni: http://fritz.axo.hu/core/wtbanner.html

    (800x300-as. A mozi lehet rövidebb és ezáltal kisebb méretű a cucc)
  • rudii
    #656
    15840-es javitas soknak tunhet, de 2db 1000kilos bomba, 20mm-es hatso lovesz es mindez Tier3-on. Nem beszelve ha szepen felmegyunk 4-5ezer meterre senki se piszkal. :)
  • Glo
    #655
    És már meg is van a farmoló gépem amivel a többire fogok gyűjteni :)
  • Atesz91
    #654
    Engem minap két Hurricane MK2 akart elkapni H6K4-ben, de még a rakétákat is emllő lőtték a szerencsétlenek, jól jött az a két gép pont azzal léptem 7. szintre össz xp-ben.
  • vajakos21
    #653
    Én is szeretem azt a repülő tehenet..lassú de a kis tierü gépeket szépen szedi :)
  • twi452
    #652
    Most valamit variáltak, mert ki sem léptem és váltott a historical usa-oroszról, német-angolra
    lehet már itt is randomizálják a csatákat
  • Glo
    #651
    Ez az egeres irányítás :)

    Mi lett volna ha van prémiumod is?
  • twi452
    #650
    Jólvan már..mi ez? :D

    13 repülő? odarepültek, hogy lődd le őket?
    hihetetlen xD
  • rudii
    #649
    Team Speak 3-unk viszont megvaltozott. Immar ezlesz a WTnek a vegleges.
    Jelszo nincs, War Thunder szoba. Szeretettel varunk tovabbra is barkit. ;)

    IP: ts3.pcpilot.hu
  • rudii
    #648
    Csak, hogy egesznap necsak a rossz dolgok mennyenek. :)
    Kicsit befogtam szolgalatra egy H6K4-et farmolas celjabol. Mondjuk
    nem mintha kredit problemakkal kuzdenek. :D[IMG][/IMG]
  • Glo
    #647
    Jah, Joy-al próbálj meg 2-3mp-s sorozatokat ültetni az ellenségre akár földi akár légi cél (na jó a földi még oké). Ha egyszer rátolod akkor annak reszeltek.

    Az a másik noob könnyítés, hogy egerezőknél a bombázó módban is és hátsó lövész módban is mindig visszamegy vízszintbe a gép, szal a bombázás abban egy álom, míg Joy-al rémálom, mert volt h a rudder csesztetés után háton volt a gépem mikor kijöttem a bombavetésből. Vagy legyen mindenkinek egységesen szar, vagy egységesen jó. De így túl nagy előnyt élveznek az egerezők.

    Plusz egerező módban nem tudsz se átesni, se túlmelegedni, se semmit, mert minden ilyen finomságot automatán állít a gép.

    Remélem HB-ben kiszedik a rohadt egerezőket, mert a falra mászok tőlük. Öljék egymást Arcade-ban. Nekem mindegy, ha ilyen jól sikerült az egeres irányítás, de az én szórakozásomat ne kúrják már telibe a vérpistik.

    Kipróbáltam amúgy, a landolás, a gép irányítás (sérülten is), mind egy álom. Ehhez képest a Joy-al játszók rohadt nagy hátrányban vannak, illetve nincsenek eléggé kompenzálva egyéb jutalmakban (plusz kredit, xp, kisebb javítási költség, mittomén).

    Ha ez így marad akkor a joy-os néptől sztem könnyes búcsút inthet a WT.
  • vajakos21
    #646
    Igen és a jobb célzás elég,hogy a többit lehúzhatod...én is joyos vagyok
  • Jeffjohnson
    #645
    Ez szerintem is így van. Joyal sokkal jobb vagy a kitérőmanőverekben meg a sebesség hirtelen állításában. Egér egyedül a precíz célzásban élvez előnyt.
  • rudii
    #644
    En nem tapasztaltam nagy kulonbseget (szerencsere). Hat most mar csak RU van szoval a lehetoseget se adjak meg nektek. :/ 60-70 vagy 90-100 majdnem ugyan az. Mind1ik szar. :D Gyakran CS-zek 15-20 atlag (valakinek 10alatt) szoval ez ahoz kepest katasztrofalis. :D De biztos majd ahogy novekszik a jatekosok szama visszafogjak hozni az EU-t. Es ha lesznek rajta elegen en is tuti atjovok arra. :)
  • twi452
    #643
    toljatok full realistic-et :D ott már nincs egeres könnyű mód, se ikonok, se semmi csak cocpit nézet stb :)

    igaz h én 6 percet vártam mire bekerültem egybe :D
  • rudii
    #642
    Nem ertek eggyet. Sztem csak pont az a joy elonye, hogy jobban manoverezheto es kb semmi mas. Persze ez csak az en eszrevetelem. Egerrel is nagyon lassul a gep ha fordulok. Osszesegebe viszont teljesen igazad van basszak meg, hogy ilyen jo egeres iranyitast hoztak ossze. :DD
  • Glo
    #641
    Azért a hócipőm teli van ezekkel az egeresekkel. BAszki olyan manővereket csinálnak, hogy joy-al lekövethetetlen.. Mintha rájuk nem vonatkozna a gravitáció, a sebességcsökkenés hatása a full kitéréseknél.. Én meg kicsit odalépek a ruddernek aztán 20 km-t vesztettem is élből.

    A FM-en van még mit csiszolni.
  • twi452
    #640
    Én is próbálom felhúzni a németeket meg hát utálom is az összes tetves beaufighter, spit párost :D

    itt talán élvezetesebb lesz ellenük játszani mint arcade módban szopóágon :)
  • Glo
    #639
    Jaja, végre húzhatom a német ágat :)

    Az angolokat a javítási költségek miatt most hanyagolom :)
  • twi452
    #638
    hopp most volt váltás historical-ban

    német - angol lett :)
  • Glo
    #637
    Ez már sokmindenkinek feltűnt. NEkem is alszanak.. remélem visszahozzák, mert így nincs sok értelme a lövész képességeire gyúrni.

    @termination: Az egész 6,6 Gb, szóval nem hozzáadja, hanem lecseréli kb az egészet.
  • twi452
    #636
    Csak nekem tűnt fel, hogy a bombázókon a lövészek már csak az utolsó pillanatban kezdenek csak el tüzelni amikor kb már a seggében vannak az embernek? Régen amikor messze volt a vadász már szórta rá az áldást most meg kb semmit nem csinálnak.
  • Crokin
    #635
    Pont hogy oroszoknál van lagg...
  • Jeffjohnson
    #634
    Lagg nincs abban igazad van viszont számomra fontos a jó ping főleg szoros helyzeteknél számít sokat amikor max 1 esélyed van lelőni az ellent.
  • termination
    #633
    Amúgy én is játszottam az EU szerón és meg kell mondjam ennél a játéknál nem számít a ping, ugyanolyan a RU szeró, mint az EU, csak magasabb pinget ír, de egyáltalán nincs lagg, nem leszel hátrányban.
  • termination
    #632
    Az nem derült ki, hogy miért ilyen iszonyatosan nagy méretű a patch? nekem még most sem jött le mert sokáig nehezen szedte, és most amúgy is más elfoglaltságom van. Az viszont érdekelne, hogy duplája lett-e a játék mérete, vagy csak átdolgozták az egészet és ezért kellett majdnem az egészet újra leszedni?
  • Jeffjohnson
    #631
    Én csak EU-n játszottam mert nagyságrendekkel jobb volt a ping. Azért nem mindegy, hogy egy TPS/FPS játékban 90-100 vagy 60-70 a pinged. Én várom, hogy visszahozzák az EU-t mert én inkább várok mintsem szar pinggel játsszak nem beszélve az orosz idióta kamikaze playerekről.

    Amúgy ez a patch egész jó lett leszámítva, hogy emeltek jópár gép javítási költségén (HB-ben B-17 javítási költségem 77k lett!) meg az irányítás HB ben kicsit bugos viszont jól lehet xp-t farmolni.