38447
  • halaszfi
    #750
    Üdv. Első kérdés:hol tudom beállítani, hogy működjön a botkormányom?
  • rudii
    #749
    Elmegyek egynapra es itt sorba jonnek az uj a'sz pilotak. ;)
    Jah az erdekes ha ujra van EU. Hat akkor lehet meglegesem majd HB-t EU-n ha szerintetetek ennyire mege'ri. :)
    Norellenek meg grat nagyon szep eredmeny! Mi lesz ha belejon?! :P Valamivel azert erre reagalnom kell megnezem mit talalok. (:

  • Glo
    #748
    Rudi, megvan az új vetélytársad Arcade módban



    Asszonypajti egy I-15-tel..
  • Farkasfog
    #747
    Köszönöm
  • Glo
    #746
    ELső körben nem rossz, kár h az I15-össel kellett mennem, mert még mindig randomba tesz be :)



  • twi452
    #745
    újra van EU részleg? Érdekes döntés :)
  • Glo
    #744
    Mármint ellenséges humán ;)
  • Glo
    #743
    Megvan a legjobb farmolási módszer. EU szerver, Historical magas tierű gépekkel.

    Igaz 3-4 perc mire bejutsz, de 12v12-ben van 2-3 ellenséges gép, rogyásig jut földi meg Ai légi cél, és ontja a lóvét :)
  • twi452
    #742
    Ha nem gurulsz túl messzire akkor még ott is megjavítanak.
  • Farkasfog
    #741
    Általában legurulok a kifutóról addigra, ekkor is működik ha várok egy kicsit? Már ha nem lőnek szét.
  • vajakos21
    #740
    semmit. néha elromlik a motor ha nagyot döccen.vársz 30 mp-t és megjavít automatán.(már ha nem nyomkodsz el esetleg v.mit)
  • Farkasfog
    #739
    Help! Ha leszállok repteret foglalni leáll a motor és nem indul újra. Mit csinálok rosszul? Vagy mivel indul újra a masina?
  • vajakos21
    #738
    Én arcadot is joyjal játszom...igen mondták már hogy ...vagyok :) De én élvezem.:)
  • twi452
    #737
    Én galád módon egérrel full easy módban :$ :D a joy meg pihen az asztal mellett..

    még nem határoztam el magam hozzá, hogy szopjak vele sok kört mire be tudom állítani az érzékenységeket és megszokjam :)
  • vajakos21
    #736
    HB -ben hogy mentek? Milyen beállításokkal? Instructor,real,full? Én vadászokkal csak szívok..mondjuk nem is vagyok ügyes.:)
  • Glo
    #735
    Lehet én is visszaállok a 0-s szintre kicsit növelni a K/D arányt :D

    Bár az előbb láttam egy Spit Vb-t is bent a 0-sok közt.. jön az éjszakai All-vs-All..
  • twi452
    #734
    ha historical-ban tudná ezt produkálni nekem akkor kölcsönadnám az accot :D gyorsan meglenne az a 4 szint 13-ig :D
  • Glo
    #733
    Csak jelezném, hogy asszonypajti "Norelle" néven irtja fél órája az ellent, 0-s szintű orosz gépekkel 8-10 gépet lő csatánként
  • Atesz91
    #732
    Nekem is, 2,7ghz-es egymagos 512 vidkari 3 giga ram, 10 fps közepes beállításon de nem szaggat a kép.
  • rudii
    #731
    Nekem az eggyik haveromnak egymagos processzora van es viszi neki szaggatas nelkul.
  • twi452
    #730
    a "Tervezett" gépeden simán el fog futni szépen, a mostanin ki kell próbálni :)

    nálam egy ilyenen fut 1680x1050-ben
    athlon x3 460, 4770es radeon és 8giga ddr3 és stabil 60 fps kb a közepes és a magas közötti custom beállításon, így szép is és jól is megy :)

    Bár én csak addig szoktam nézni a tájat, hogy milyen hangulatos amíg emelkedek a megfelelő magasságra :D
  • halaszfi
    #729
    Köszi. Lesz szerintem :)
  • twi452
    #728
    Igazából már csak 4 kell most látom mert mindjárt megvan a 9es :D De igen még jó messze van :) Arcade-ban már nem játszom szinte soha, az nem az én idegeimnek van már rájöttem :D Historicalban elrontom, ügyesebbek nálam..lelőnek elkönyvelem nyugodtan ez van :)

    Átdolgozták kicsit a mostani historical-os pályát mert az amcsi kifutópálya környéke teljesen más lett. Eltűntek a fák előle és nincs az a "lépcső" a talajban.
  • rudii
    #727
    Csak... :D Kitartas! :) Jaja azok eleg kemenyek, mikor nezem 5perc utan statisztik es B17 mar 30-35 foldi celpontnal jar. :ASD Mondjuk nekem a kedvencem mikor T6-os Beaufighterrel konnyeden szedek le egy B17,B24,H6K4-et raketaval. :P
  • twi452
    #726
    Szép kör :)

    Én lassan de biztosan haladok a B-17em felé..:D Már "csak" 5 szint..:D
  • Glo
    #725
    A banner tényleg király :)
  • Glo
    #724
    Hali!

    - Ez a játék hivatalos oldala
    - A minimális követelmény nem túl nagy, igazából bármilyen, alsó kategóriánál kicsit jobb videókarival elfut.
    - A megjelenés folyamatban van, épp az Open Beta megy, a hivatalos release-re még várni kell kicsit.
    - A játék támogatja a joystickot, természetesen, de épp úgy állunk, hogy vannak olyan játékmódok amikben az egeres irányítás jobb (pl az Arcade).

    Ingyen letölthető a játék, végülis egy free to play MMO, ahol max a jobb fejlődésért meg prémium gépekért kell fizetni.

    Ha kérdésed van tedd fel bátran :)
  • halaszfi
    #723
    Bocsánat, kiegészítem előző hsz.-em: támogatja a játék a botkormányt?
  • halaszfi
    #722
    Üdv. Most ismermedtem meg ezzel a játékkal, és lenne néhány kérdésem:
    -Mi a játék hivatalos oldala
    -Mekkora a minimális rendszerkövetelmény
    -Mikor jelent meg
    Elöre is köszönöm.
  • rudii
    #721
    Adom korrekt, szep munka. ;)
  • rudii
    #720
    Valamit benaztam kep beszurasaval.
    [IMG][/IMG]
  • rudii
    #719
    Gabor baratom eleg szereny, de hadd osszam meg veletek amit nekem privatba kuldott sztem nincs benne semmi szegyelni valo. H6K4 kedvenc repulo tehenevel hozta ossze. :D Nekem ilyen magas eredmenyt me'g nem sikerult elernem.
    [IMG]http://kepkezelo.com/images/rfrvzgw700spjrelg56.jpg[/IMG]
  • rudii
    #718
    Karacsonyi ajandek szerver karbantartas. :P :D
  • MitsuMishi
    #717
    Jó a banner :)
  • twi452
    #716
    Na sikerült már botot is találni a játékban..beszarás pf :)

    Nem csinál semmit csak felszáll és emelkedik egyenesen végig a térképen aztán ugye a játék megfordítja a pálya szélénél és megy tovább 7000 méter magasságban amíg véget nem ér a kör. Persze prémium spitfire..csak, hogy külön bassza a csőröm xD
  • Glo
    #715
    Sztem simán vinnie kell azzal is. Asszonypajti i5-öse is elviszi.
  • termination
    #714
    akkor lehet hogy csak az ajándék gépekre vonatkozik.
  • twi452
    #713
    ó hát már egyből repültem vele 3 kört..:D a corsair után ez simán az imádom kategóriában van :) nagyon kellemes kis gép

    az előbb láttam egy ajándék A-26C invadert, nagyon baba ezzel a fekete festéssel aztán megnéztem mit tud vinni.. nem rossz:
    2 db 2000 fontos bomba
    4 db 1000
    8 db 500
    20 db 100

    ezek közül lehet választani ami hát nem rossz főleg, hogy ez egy gyors, agilis gép :)
  • rudii
    #712
    Nincs koze hozza. Eggyik haverom vett 11es szintu prem Mustangot angoloknal es siman tud vele jatszani pedig Pilot levelje 7 es brtiteknel is 7.
  • rudii
    #711
    Grat az uj vashoz. ;) Remeljuk hamar hasznalatba is veheted ha lesz idod. :)