38447
  • Amaymon
    #2870
    HB-n szerintem a mostani felállás nagyon kiegyensúlyozott. Nem érzem gyengének a német gépeket ellenfélként.
  • Belkar
    #2869
    Egyébként nem értem mit sír mindenki a német gépek miatt szerintem igenis jobban emelkednek meg gyorsabbak mint sok másik gép. Sokat ugyan még nem játszottam velük (4-5 szint) de ellenfélként már láttam őket jó párszor és mindig úgy éreztem hogy jóval mozgékonyabbak mint én az orosz/angol gépeimben. Persze fordulóharcban alulmaradtak de ez más kérdés. Ráadásul ha bombázóval megyek mire felérek 5000 méterre már legalább 1 német gép ott cikázik.
  • bgabor
    #2868
    "Azért az igen durván inkább ALFA szint, ha a repülőknek a paramétereiből soknak/semminek nincs hatása a fegyverzeten kívül.. :)"

    Ezt csak egyesek állítják, mert ők így érzik, de attól ez még nincsen így.
    Szerintem a számok jól érzékeltetik a gépek közötti különbségeket. Sokan itt még mindig ott tartanak, hogy "miazmáhogy csak így emelkednek a messszercsmittttek a játékban, amikor közismerthogy a németgépek emelkedtek a legjobban". El kell fogadni, hogy ebben a játékban a gépek máshogyan viselkednek mint az a valóságban volt. Ez egy játék.

    Amúgy meg az adatok elég jól mutatják egy gép hibáit, le lehet olvasni róluk ha az adott gép gyengébben fordul vagy emelkedik mint az átlag.
    Egyébként a megadott adatok még mindig sokkal reálisabbak, mint a World of Tanks tankjainak a játékban leírt paraméterei. (ugye ugye, IS-7es 150mm vastag frontpáncélját 300mm átütésű ágyúval se lehet átlőni)
    Pedig a WoT már egy ideje túl van az ALFA stádiumon, nemigaz?

    Egyébként meg ennek a játéknak legalább nincsenek beépített hibái, mint a World of Tanksnak az arty, az egymagos futás, a +/- 30% random baromság és egyebek. Plusz grafikában, optimalizációban és hasonlókban már most, így béta állapotban köröket ver a két éve teljes vezióban üzemelő World of Tanksre.

    Szóval ennyit az alfa, béta és más görög betűkkel való dobálózásról.
  • lammaer
    #2867
    Azért az igen durván inkább ALFA szint, ha a repülőknek a paramétereiből soknak/semminek nincs hatása a fegyverzeten kívül.. :)
  • stork13
    #2866
    Igen.
  • flashpointer
    #2865
    A sok kamikázét is számoljátok bele akik az éppen behozott top-gépbe repülnek bele -.-
  • Belkar
    #2864
    Csatánként 3-4 gép az teljesen átlagos szerintem ha valaki bevisz legalább 4 vadászt...
  • Amaymon
    #2863
    Nekem annyi van megcélozva mikor szintezek. Azért húztam a szám korábban a kill lopók miatt.
  • Dragunow
    #2862
    "Szerintem egy géppel mindenkinek minimum van 1-2 fragja arcade-ban csatánként, ha nem bomber."

    Minden repült géppel lelőni 1-2 gépet egy szép álom. Ébredj fel
  • Amaymon
    #2861
    Miért? Kevesebb, mint egyel többet lő le átlag, ha 3 fighter-t veszek mondjuk alapnak, amit bevisz meccsre. Szerintem egy géppel mindenkinek minimum van 1-2 fragja arcade-ban csatánként, ha nem bomber.

    Viszont annyi csatából arra következtetek, hogy régen kezdte magas szintű és párszor berakta az MM gyengébbek közé így nem lopták előle a kill-t.
  • SovereignXY
    #2860
    Annak függvényében, hogy nyerünk vagy veszítünk ad még extra xp-t és lóvét?
    Hogy mennyivel nőtt a bankom azt nem néztem.
  • stork13
    #2859
    Add össze a kettőt és voila. :D
  • SovereignXY
    #2858
    Ha kilépek a csatából a vége előtt akkor megkapom ugye a pénzem xp-m mintha végig lettem volna? Ezt is írja de most megfyigeltem az üzenetekben:

    Az egyik üzenetben ami írja, hogy kiléptem a csata vége előtt 6000pénz meg 4000xp van még az 1 percel későbbiben ami tudat, hogy vége a csatának meg 3000 pénz és 1400 xp. Most ez hogy van vagy...?
  • rudii
    #2857
    Amit te nezel az repulesenkent 3,7. Az nem kiemelkedo? A kozelebe sem jarok , de sztem itt senki se.
  • rudii
    #2856
    Igazabol nem is ertem mit irsz. Finished missions: 2100. Number of Flyouts: 5700. Air targets destroyed: 20000. Szoval barhogy is nezem az 2100 csatabol 20000ezer lelove. Szamomra ha lenyomsz egy arcadot es buksz 5repulot, nekem az 1 csatanak szamit es 5 repulesnek. A csata szamit nem a number of flyouts hiszen te is mondtad, hogy az valtozo ki is lephet hiaba van me'g gepe.
  • HunAnFionn
    #2855
    Köszi a választ!
  • vajakos21
    #2854
    flight modell (FM) és damage modell (DM)
  • HunAnFionn
    #2853
    Lenne egy übernoob kérésem: mi az hogy FM? Sok helyütt látom WaT fórumon is de sajnos sehol sem magyarázzák meg mi is az.
  • Belkar
    #2852
    Ugye tudod mit jelent az ha egy játék "béta" állapotban van?
  • bgabor
    #2851
    Hát ha annyira kiábrándít, ne játsz vele, bármikor vissza lehet térni a World of Tankshoz az nyomorék artysták lövedékeit kerülgetni. :D

    Egyébként, ha még nem tudnád, ez egy BÉTA állapotban lévő játék, ami bizony sokszor érződik rajta. A véglegesben már nem így lesz.
  • flashpointer
    #2850
    Ezzel a 37milis cuccal a yak9-en lehet ám pukkantgatni rendesen. Csak nagyon csínján kell a lőszerrel :D
  • Torzonborz
    #2849
    Majd ha minden gépnek bent lesz a flight modellje akkor vonjunk le ilyen konzekvenciát.
  • pirdi
    #2848
    Kérdés: Ki lehet kapcsolni az attacker gépeken a külső célkeresztet?
  • Amaymon
    #2847
    Átlag 3,7 db /meccs az nem kiemelkedő szerintem, de legalább stabilan hozza nagy merítésből.
  • gstup
    #2846
    Ne haragudj,de most mentem pár kört Hb direkt és ott is szart se érnek a statok.Lementem föld közelbe és még kb 10km át jött utánam egy Lagg 3-as és az istenért nem tudtam lehagyni,sőt,ő közeledett.Egyre kiábrándítóbb ez a játék....
  • Dragunow
    #2845
    5766 random csatában indult el ebből 2147-et fejezett a többiben gondolom egyszerűen kilépett mikor lelőtték a kedvenc repülőjét és indította a következőt. Nem kötelező megvárni a csata végét úgyis megkapsz mindent ha kilépsz közben. Az 5766-ból nyert 1670-et. De akkor is 5766 csatában lőtt le 20.300 gépet
  • rudii
    #2844
    Ha masnak nezed profilt nem mutatja a pelcsniket.
  • rudii
    #2843
    2147 csata. 5000 az a repules szoval egy csata aka'r 5is lehet.
  • Para1
    #2842
    Egyetértek veled szerintem is túl van értékelve az ölés mikor a sebzés a fontos! Azt meg h kihúzza ki mögüled lőve ( persze úgy h neked is adogolja mint az őrült:) az már oly mindegy szerintem. Jó lenne ha már kialakítanának valami damage mutató szerűséget, mert egyre több ember fogja észrevenni h valami nem stimmel.
  • Para1
    #2841
    Nem azért mondom de az h mennyi a végsebességed nem mond semmit !!!!!!! Azt meg h mientávon belül vagy képes felgyorsulni azt még a játékfejlesztők sem tudják sztm.:P
  • Para1
    #2840
    Nem azért de csak nekem tűnt fel h 0 plecsnije van?!:)
  • Dragunow
    #2839
    5700 csatában 20.300 gépet lelőni. Ez Tom Cruise a top gun-ból
  • rudii
    #2838
    Wtf?! Abba is hagyhatna ha mar mindent kimaxolt.
  • Belkar
    #2837
    Nemsokára jön az új patch amivel bekerül a játékba az összes gép FM-je (kiv ruszki) azután már jobban előjönnek majd a különbségek remélhetőleg.
  • Dragunow
    #2836
    Arcade-ban nem érvényesek azok az emelkedési és fordulási adatok amik oda vannak írva. Ezért van az, hogy nem igazán működik az energia harc ami pl a német gépekre jellemző. Lecsapsz valakire zuhanásból van 200+ km/h előnyöd és ha nem hal meg hiába próbálsz felfelé menekülni simán utánnad fordul és veled emelkedve seggbe lő.
    Azok az adatok HB és FR-ben reálisak. Arcadban ne várja senki, hogy a fizika törvényei majd működni fognak. Bevett trükk, hogy le fékezeheted simán a téged követő gépet ami elől nem tudsz kifordulni mert nem esik át a gép még alacsony sebességgel sem. Gyakorlatilag lebegni tudsz majdnem és miután elment melletted padlógáz és lőheted.
    HB-ban és FR-ben simán átesnél de arcade-ban nem. Azért jók arcadeban inkább a fordulékonyabb vadászok amik a német vadász gépekre nem jellemzők.
  • vajakos21
    #2835
    Örülök hogy segíthettem :). (valószínűleg sokan vannak aki olvassák a fórumot, és nem szólnak hozzá vagy csak más a nevük játékban, de most már tudom hogy köztük vagy Te is...akkor már nem ajánlom ezt az oldalt :)
  • coffer
    #2834
    Az a valaki HUN végződéssel bizony én voltam, és utólag is köszi a tippeket amit akkor kaptam. Nem sok HB-n voltam még, akkor abból a meggondolásból mentem be Catalinával, hogy mivel csak kis gépeim vannak, legalább annyival segítem a csapatot, hogy lebombázok földi egységet.
    1. hiba: több üzemanyag kellett volna
    2. hiba: gyakorlatilag nem érek oda időben, annyira nagyon lassú a Catalina
    3. hiba: olyan gépek között mint amik voltak, csak egy lomha, lassú, bónuszcélpont vagyok az ellennek..:D
    Azóta elértem a 8. szintet, majd most a YAk 9t vagy mivel megpróbálom ismét a HB-t.

    A fórumot pedig ismerem, olvastam az összes hozzászólást eddig ;)
  • gstup
    #2833
    Hmm..eléggé szörnyű a balance.Mintha nem is lenne érvényes ami az adatlapokban benne van.Egy spitfire mk II olyan lazán emelkedett velem (mögöttem),hogy az Istenért nem tudtam otthagyni a bf109f4-el.Pedig nem kis különbség van sebességben és emelkedésben is a 2 gép között.És mielött bárki belekötne,yo-yo-ból jöttem felfelé tehát volt energiám.Szar.
  • vajakos21
    #2832
    Akartam írni,hogy valahol olvastam,hogy átdolgoznák az assist credit rendszert (menövelnék). Csak nem találom a fórumon.Így aztán inkább nem írom :)
  • lammaer
    #2831
    Igy van, szarul van megcsinálva hogy a killért sokkal több jutalom jár mint a sebzésért. Főleg hogy a kill (legalábbis Tier5-6ig, amig jártam a játékban) csak szerencse kérdése, hogy mikor kap olyan kritikust a célpont amitől leesik.