38447
  • V43 1105
    #3030
    Hát ez a Hurricane Mk. I, Mk. II .. pff.. meg a Spitfire Mk. I. Mondom tegnap vagánykodok egy sort, de ezekkel a gépekkel egy egy prüttyögés oszt lezuhan az enemy.. cöh.. de nem érdekel.. azért is a Messzereket fogom nyúzni ..
  • vajakos21
    #3029
    Látom jòl elvagytok:-) .Nem tudom elértétek- e már ezt a gépet, de az eggyik legszarabb vadász/ attacker a játékban.Már ami a repülési tulajdonságait illeti.Vagyis repülési tulajdonságai nincsenek.(persze én se próbáltam minden gépet és lehet én vagyok béna).Kiváncsi vagyok más is így érzi- e.Magyar Betyár? Ez egy drága Me 109 e. Csak legalább szar is. Ha megkapná a + fegyvereket talán attackerként használható lehetne.De mint tudjuk a németeket nem kényezterik el( lásd rakéták)
  • Jeffjohnson
    #3028
    "A-5/A-6 manual (8/43) still calls the MG FF a Rüstsatz. Weight table contains a note that removal of the MG FF saves 135 kg."
  • gstup
    #3027
    Pdf: 13. oldal
  • gstup
    #3026
    wiki Habár nem szeretem,mert mindenki által szerkeszthető. Még egy említés.. Itt is említik. Még egy "hivatalos" pdf is: Focke wulf A-5
  • Jeffjohnson
    #3025
    németül tudók előnyben de "rüstsatz" az atalkító készlet vagymi. Ahogy olvastam ezt a súlya miatt leszedték.
  • bgabor
    #3024
    A táblázatban az MG FF alatt olvasható 'Rüstsatz' pedig 'átalakító készletet' jelent, tehát valóban nem alapfegyverzete volt az A5-ösnek az MG FF, hanem gyári kittel lehetett azzal ellátni, opcionálisan. Könnyen lehet hogy ez egyszerű szárny alá függeszthető gépágyúgondolát jelent. Tehát valóban nem építették bele az FW-190esekbe már az elavult MG FF gépágyút, csak opcionálisan tették hozzá, ha olyan volt a feladat, hogy kellett az extra tűzerő. Pl: Bombázóvadászat
  • Jeffjohnson
    #3023

  • Jeffjohnson
    #3022
    Ne velem vitatkozz! Fogod magad és nyitsz egy topicot és leírod bele mindezt, de a hangvételböl itélve te nem akarsz mast csak trollkodni.

    ",több forrás is említi,"
    "Érzésem szerint"

    Ez mind2 olyan kezzel foghato, hogy nem is tudom mit mondjak rá
  • bgabor
    #3021
    Tudomásom szerint az Fw-190ben sosem volt MG FF gépágyú, egyik verzió sem.
    A 190-esek megjelenésekor már rendelkezésre állt az MG151/20, és minden vadászba azt raktrák, mert sokkal modernebb fegyver volt az FF-nél. Akkriban az FF-et már csak bombázók védőfegyverzetében használták.
  • gstup
    #3020
    A másik.Amit linkeltél gun firepower oldal(elvileg használják a készítők is).Ott jól látszik a táblázatban(lehet én néztem el),de a 20mm-es gépágyúk közül az mg 151/20-nál csak a hispanok erősebbek.Érzésem szerint ez egyáltalán nem jön elő a játékban.Vagyis részben,mert a hispanok tényleg brutálisak.
  • gstup
    #3019
    Sajnos nem találtam még hivatalos adatokat a német gépek fordulásáról,szóval nem fogok reklamálni és topicot nyitni.Viszont csak egy példa,ha már az fw 190-ról volt szó,ami a játékban van A-5 típus,több forrás is említi,hogy hogy a 2db 151/20 mellett 2 db 20FF is a fegyverzet része volt.Ezt érdekes módon nem rakták bele?
  • Jeffjohnson
    #3018
    "If it has it's FM and it's weird, then you should open a topic on it so we can focus on it and figure out what's wrong together"

    "If you notice anything weird on a plane with a FM (check here LINK) start a thread on the plane in this subforum and one of the FM guys will be more than happy to show you documents he worked off and how it compares to the FM ingame atm "

    "Ignore the stats box for now, none of it is accurate. Once FMs are 'done' and things stabilize those numbers will be updated to reflect the actual FM ingame.
    For instance Tempest infobox says 640km/h while because it doesn't have FM yet, ingame it only goes just barely above 400km/h"

    Remélem angolul tudsz.
  • Jeffjohnson
    #3017

    "P-47 has massive wings to support it's weight while the Dora has small stubby wings in it's pursuit for speed, as a result, the P-47 has a slightly lower (empty) wingloading, ~160kg/m2 vs ~170kg/m2. If both fully loaded with fuel the P-47 would be substantially heavier than the Dora because it had bigger fuel tanks which gave it ~50% more range than the Dora (I guess that ridiculous looking fat fuselage is good for something)
    But in this game where we mostly just pick 20 or 30 minute fuel, it makes sense for the P-47 to turn as well or slightly better than the Dora when carrying similar amounts of fuel"
  • Dragunow
    #3016
    Tudtam én hogy fejleszteni kell a repair skillt. Látjátok itt az eredmény
  • Atesz91
    #3015


    Kis érdekesség a közelgő 1.27-ből.
  • gstup
    #3014
    Mellesleg játék adatlap alapján egyik fw-nél sem fordul jobban.
  • gstup
    #3013
    Hehe...Jobb ha hozzászoksz.Aránytalan a mind fegyverzet és menettulajdonságok terén.De fogjuk rá a bétára.
  • Belkar
    #3012
    Jó lett szerintem
  • rudii
    #3011
    Sztem jo lett. Zene is megfelelo. ;)
  • Bekalolz
    #3010

    Próbálkoztam csinálni 1 szép montaget de a szar egerem miatt az egér mozgás nem lett sajnos valami szép. Remélem azért élvezhető.
  • Nohab
    #3009
    " a P-47 le tudja fordulni mert a szárnyterhelése kisebb mint a Dorának ami a játékban le is van modellezve."

    Honnan van az infó? Az általam olvasott irodalomban dicsérték a Dóra fordulását. (Mondjuk lehet, hogy az orsózási sebességre gondolt a szerző.) Nehezen akarom elhinni, hogy egy ekkora böszme gép jobban fordul, mint egy FW-190 D9.
  • Amaymon
    #3008
    Na ez se az én napom, ruszkikkal alig bírtam kilőni az ellenfeleket. Deficitbe is mentem.
  • zsoltesz90
    #3007
    En is a Beaufighterre acsingozom mar, kicsit mar elegem van a 7,7-es vizipisztolyokbol.
  • Amaymon
    #3006
    Kedvenc low tier-es gépem az angoloknál. Van egy jó trükk vele. Pl. PBY ellen ha nem sikerülne ketté szelni. PBY lassú, könnyű utolérni, utolsó pillanatban a seggében hirtelen felemelkedni, vízi torpedó ki. Bammm.
  • Belkar
    #3005
    A videóban 0:52-től

    Egyébként az valami új game mode lehet mert van ott vagy 100 gép.
  • Nazarov77
    #3004
    Ez a beaufigther mekkora egy gusztustalan OP gép, rohadt masszív és a tetejében még railgunja is van mert akárhányszor rám lő és eltalál akkor instant meghalok 1-2 lövéstől.
  • vajakos21
    #3003
    Épp akartam betenni a videót :)
  • Torzonborz
    #3002
    War Thunder enters global Open Beta!
  • Trucker39
    #3001
    Jó ez az SB bombázó. :)

  • zsoltesz90
    #3000
    Mondjuk csak 119 meccset mentem eddig, de már van 5.
  • Zero 7th
    #2999
    Leginkább játékkal töltött időre. Nem kell érte teljesíteni extra dolgokat, csak ilyen "összesen 100 ellenséges gép lelövése" meg "100 repült csata", meg ilyen nullkövetelményű szarok vannak. Pont ezért az értékük is nulla. Semmit nem mondanak egy pléjerről a medáljai, csak azt, hogy sokat játszott. Azt meg a szintjén is látod úgyis. Felesleges fícsör, szvsz.

    Ha a nevedre klikkelsz a jobb fölső sarokban, akkor kidobja a stat ablakot, ott meg van egy medals fül, megnézheted pontosan mindet.
  • zsoltesz90
    #2998
    Plecsnit mire kapni pontosan?
  • Amaymon
    #2997
    Yak pilóták ezt nézzétek. Csak érdekesség, mert nem WT, de érdekes:

  • vajakos21
    #2996
    Ok :)
  • Glo
    #2995
    Mindkettő :)

    Újabban a HUN végűt használom.
  • vajakos21
    #2994
    Mint Glo egy párszor mentünk együtt HB-ban, csak most találkoztam egy V4_Glo_HUN nevű emberrel. Gondolom valamelyik Te vagy :)
  • twi452
    #2993
    mármint "i" :)
    gondolom ez benne maradt mint motor be/ki gomb :) mert azt csinálja mintha leállítanád az egészet aztán elindul újra egy pár mp múlva :)
  • Zero 7th
    #2992
    Nebassz, tényleg az I gombon van! :D Az mit csinál? Ignition? :P

    Köszi, ez hasznos volt!
  • twi452
    #2991
    Gondolom az I gombra raktad át
    rakd át másikra :)